free simple web templates
Ankara'da Hazır Ofis Kiralamak
İşiniz gereği çalışma ortamı olarak bir ofise ihtiyacınız varsa fakat ofis masrafları gözünüzü korkutuyor ve ofis arama, kiralama, mobilya döşeme gibi süreçlere zaman harcamak istemiyorsanız doğru yerdesiniz! Kolay ofis ailesi olarak Ankara’da merkezi lokasyonlarda bulunan farklı şubelerimizden ofis kiralayabilir ve senelerdir devam eden tecrübelerimiz sonucu her geçen gün geliştirdiğimiz hizmetlerimizden minimum ücretlere faydalanabilirsiniz. Bir hazır ofis kiraladığınızda profesyonel asistan ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan sanal sekreterlik ve posta, kargo takibiniz ücretsiz yapılır. Böylelikle sizi arayanlar sizden önce bir sekreterle görüşürüz ve sonrasında size aktarılır. Siz müsait olmadığınız ve telefon görüşmesi yapamadığınız durumlarda da arayan bilgisinden haberdar edilirsiniz. Bununla beraber siz nerde olursanız olun kargo ve evraklarınız sizin adınıza sabit bir adresten teslim alınır, size alındığı an görüntüsü gönderilir ve siz gelip alana kadar güvenle saklı tutulur. Böylelikle hem minimum ücretlerle sadece size ait olan bir ofis sahibi olmuş olursunuz hem de hizmetlerimizin size kazandıracağı prestijden ücretsiz faydalanırsınız.

Neden sanal ofis ?

Sanal Ofis, fiziki bir çalışma ortamına ihtiyaç duymayan,işlerini genellikle saha da yada ofis dışında yürüten kişilerin tercih ettiği bir ofis çözüm sistemidir.Sanal Ofisler sizlere uygun fiyatlarla, prestijli lokasyonlarda şirket adresi sahibi olmanızı sağlar.Sanal Ofisler de, geleneksel ofis sistemindeki gibi,bir ofisde aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir sistemdir.Sanal Ofis kiraladığınız zaman firmanıza ve şahsınıza gelen bütün kargo ve evraklar sanal ofis çalışanları tarafından eksiksiz teslim alınarak sizlere bilgileri verilir.Böylelikle sizler işlerinize yoğunlaşırken,aklınız da kargo ve evraklarınızın nerde ne zaman geleceği sorunu olmaz.Sadece bunlarla sınırlı kalınmayıp, fiziki bir ortamda çalışma ihtiyacınız olduğunda yada önemli toplantı ve görüşmeleriniz olduğunda, sizlere özel olarak tahsis ettiğimiz toplantı odalarını da kullanabilmektesiniz.Sizler toplantılarınızı yaparken gelen çay-kahve servisi de çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Sanal Ofisler sizlere minimum ücretlerle bir ofis sahibin olma imkanı verir.Hem çalışan masraflarınız azalırken hem de ofis giderlerinizi azaltan bu sistem her açıdan müşteri dostu bir ofis çözüm sistemidir.

Sanal ofis ve hazir ofis arasındaki farklar nelerdir?
Sanal Ofis genellikle fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistem olarak gözükse de, şubeleşmek isteyen firmaların, yeni girişimcilerin, ve bir çok ofis maliyetlerini düşürmek isteyen kişilerinde tercih ettiği bir ofis çözüm sistemidir. Sanal Ofisler, şirket kurulumunuz için ihtiyaç duyduğunuz yasal adresi size prestijli lokasyonlar da temin eder. Sanal Ofisler kişilerin ofis masraflarını minimuma indirmek için kurulmuş yeni nesil bir ofis çözüm merkezidir. Fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen, gelen evraklarınızın düzenli olarak takibi sizin adınıza yapılır, gelen posta ve kargolarınız teslim alınır, mail veya telefon yoluyla size bildirimi yapılır. Dilerseniz sanal sekreterlik hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Şahsınıza veya firmanıza bir numara tahsis edilerek, yasal adresinizin bulunduğu merkezimizde size gelen telefonlar, profesyonel ekibimiz tarafından cevaplanır ve müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılır. Sizi hem personel masraflarından, hem de ofis masraflarından kurtaracak olan bu yeni sistem, fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişiler için çok avantajlı bir çözümdür. Hazır Ofisler ise, fiziki bir ofise ihtiyaç duyan fakat yüksek ofis maliyetlerinden kurtulmak isteyen kişiler ve firmaların tercihidir. Hazır Ofisler size bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetleri vermektedir. Sadece ofisinizin kirasını ödediğiniz bu sistemde, elektrik, ısınma, internet, aidat, stopaj gibi giderlerin hepsi Hazır Ofis hizmetleri tarafından ödenmektedir. Bunlara ek olarak sizlere, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir toplantı odası imkanı sunulmakadır. Önceden randevu alarak, toplantı odalarımızdan kullanım sınırlaması olmadan faydalanabilirsiniz. Bunlara ek olarak, hiçbir maaş veya extra ücret ödemeden, sekreterliğiniz ve çay kahve servisiniz yapılmaktadır .Hazır ofisler , bütün çalışanlarıyla ve verdiği hizmetle ,fiziki ofis ihtiyacı duyan firmalara bir çok avantaj sağlayarak , maaliyetlerini düşürürken iyi bir lokasyon da ofis sahibi olma imkanı tanımaktadır.

Sanal ofislerin avantajları nelerdir?
Sanal Ofislerin en büyük avantajlarından biri son derecede ekonomik ve esnek bir çalışma ağına sahip olmasıdır. Sanal Ofisler sizlere birçok ofis hizmeti sunmaktadır, sizlerde ihtiyaçlarınız doğrultusun da bu hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanabilmektesiniz. İlk olarak fiziki bir ofise ihtiyaç duymayıp sadece firmanızın kurulumu için gerekli olan şirket adresine ihtiyacınız varsa yasal adres hizmetinden yararlanabilmektesiniz. Bu hizmetimiz de firmanıza gelen posta ve kargoların takibi yapılmaktadır. Gelen kargo ve postalarınız Sanal Ofis çalışanları tarafından teslim alınıp sizlere telefon ya da mail yoluyla bildirimi yapılmaktadır. Buda sizleri hem extra iş yükünden hem de fazladan bir personel masrafından kurtarmaktadır. Diğer bir avantaj ise Sanal Ofis kiraladığınız zaman fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen özel görüşmeleriniz için kullanabileceğiniz modern toplantı odaları, sizlerin hizmetine sunulmuştur. Randevu sistemiyle kullanabileceğiniz toplantı odalarında ihtiyacınız olan bütün elektronik ekipmanlar bulunmaktadır. Bunlara ek olarak toplantınız esnasında içecek servisi (çay, kahve) ücretsiz olarak Sanal Ofis çalışanları tarafından yapılmaktadır. Sanal Ofislerin sizlere sunduğu en büyük avantajlardan biri ‘’sanal sekreterlik’’ hizmetidir. Verdiğimiz bu hizmette sizlerin sahsına ya da firmasına bir numara tahsisi yapılmaktadır sonrasında sizlere gelen çağrılar firmanızın ünvanı ile profesyonel çalışanlarımız tarafından cevaplanıp sizlere aktarılmaktadır. Müsait değilseniz ekip arkadaşlarımız tarafından gerekli notlar eksiksizce alınıp telefon ya da mail yoluyla sizlere bildirimi yapılmaktadır. Sanal Ofisler sizleri hem maddi anlamda rahatlatmak hem de vaktinizi alacak şeyleri sizin yerinize düşünerek sizin iş gücünüzü hafifletmek için kurulmuş birçok avantajı olan eksiksiz bir ofis çözüm sistemidir.

Sanal ofisleri kimler kullanabilir?
Sanal Ofis kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Sanal Ofislere artan bu ilgi ve talebin en büyük sebeplerinden biri, kullanım alanının genişliğidir. Sanal Ofisler geleneksel, fiziki ofis algısını ortadan kaldıran yeni bir sistem olduğu için birçok yeni iş alanına ev sahipliği yapmaktadır. Öncelikle fiziksel bir çalışma ortamına ihtiyaç duymayan ve genellikle işlerini saha da yapan kişilerin maliyetlerini düşünerek tercih ettiği Sanal Ofis sistemi şuanda, büyük, küçük, gelişmekte olan yada şubeleşmeye başlayan firmaların da ilk ofis çözüm tercihi olmuştur. Freelance çalışanlar , muhasebeciler, mimarlar, mühendisler ve daha bir çok meslek dalını çatısı altında buluşturan Sanal ofisler, hem ekonomik hizmet paketleriyle hem de kişiye özel hizmetleriyle, daha az para ödeyerek daha cok hizmet alabilmeniz için tasarlanmış ve çok geniş bir kitleye hitap etmeye başlamıştır.

Sanal ofislerin verdiği hizmetler nedelerdir?
Yeni nesil bir ofis kiralama sistemi olan Sanal Ofisler, kişiye ve ihtiyaçlara yönelik sunduğu hizmetlerle günümüzde en çok talep gören ofis çözüm seçeneklerinden biri olmuştur. Sanal Ofis kiralama genellikle fiziki bir ofis ortamında çalışmaya ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir. Geleneksel sistem de bir ofis kiralamak yerine Sanal Ofis kiraladığınız zaman, ofis maliyetlerinizi minimum düzeye indirebilirsiniz. Sadece ihtiyacınız olan ve almak istediğiniz hizmet paketlerinden birini seçerek uygun fiyatlarla bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetlere ulaşabilirsiniz. Peki sanal ofislerin sizlere sunduğu hizmetler nelerdir? Sanal Ofis kiraladığınız zaman, şirket kurulumunuz için gerekli olan prestijli şirket adresine sahip olmanın yanında, personel çalıştırmanıza gerek kalmadan firmanıza gelen evrak kargo ve postaların takibi Sanal Ofis çalışanları tarafından sizler için yapılır. Gelen posta ve kargolarınız eksiksiz bir şekilde teslim alınır ve sizlere telefon ya da mail yolu ile bilgilendirilmesi yapılır. Sanal Ofis sisteminin en önemli artılarından biri de sunduğumuz ‘’sekreterlik’’ hizmetidir. Sizlere tahsis ettiğimiz bir telefon numarası ile sekreterlik hizmetinden faydalanmanız mümkündür. Verdiğimiz bu hizmette firmanıza gelen çağrılar eksiksiz bir şekilde firmanızın ünvanı ile cevaplanır ve sizlere bilgisi verilerek aktarımı yapılır. Fiziki bir ofisiniz olmasa bile uygun fiyatlarla yararlanabileceğiniz sekreterlik hizmeti kurumsal kimliğinize pozitif bir değer katar. Sanal Ofis sisteminin sizlere sunduğu diğer bir hizmet ise, çalışmak ya da önemli görüşmelerinizi yapmak için fiziki bir ofise ihtiyaç duyduğunuz da kullanabileceğiniz ‘’toplantı odaları’’dır. Her imkanın sunulduğu ve teknolojik bütün ekipmanların sağlandığı toplantı salonlarımızdan randevu sistemini kullanarak yararlanabilirsiniz. Sizler toplantınızı ya da özel görüşmelerinizi yaparken, çay kahve servisimizde ücretsiz olarak çalışanlarımız tarafından sizler için yapılmaktadır. Sanal Ofis sistemi birçok hizmet seçeneğini uygun fiyatlarla sizlere sunmuştur sizler de sürekli olarak kullanacağınız fiziki bir ofise ihtiyaç duymuyorsanız sanal ofis kiralama hizmeti sizler için en doğru seçenek olacaktır.

Sanal ofislerin sağladığı kolaylıklar nelerdir?
Sanal Ofis yeni nesir bir ofis çözüm sistemidir. Bu sistem bir çok girişimcinin, iş yüklerini ve maliyetlerini azaltmak isteyen büyük firmaların,şubeleşmek isteyen ve gelişmekte olan bir çok firmanın da ilk tercihi haline gelmiştir.Sanal Ofisler bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sizin için düşünmüş, ve hizmetinize sunmuştur.Peki Sanal Ofislerin müşterilerine sağladığı kolaylıklar nelerdir? İlk olarak Sanal Ofisler, size ihtiyaçlarınız dogrultusunda tercih ettiğiniz hizmeti vermektedir.Fiziki bir Ofise ihtiyaç duymadığınız halde ,bir şirket adresine ihtiyacınız varsa sadece bu hizmeti alabilmektesiniz ve yasal adres hizmeti size sadece bir şirket adresi sağlamakla kalmayıp firmanıza gelen posta kargoların takibinin yapılmasını da sağlamaktadır.Sanal Ofis profesyonel çalışlanları tarafından,firmanıza gelen kargolarınız teslim alınır ve sizlere telefon ,mail aracılığıyla bildirimleri yapılır.Buda sizi kargo ve postalarınızı takip edeceğiniz zamandan ve iş yükünden kurtarmış olur. Diğer bir kolaylık ise ,dilerseniz Sanal Ofislerde sekreterlik hizmetide alabilmektesiniz.Firmanız yada şahsınız üzerine bir numara tahsis edilir ve size yada firmanıza gelen telefonlar öncelikle profesyonel ekibimiz tarafından cevaplanır ,müsaitlik durumunuza göre size aktarılır,müsait değilseniz gerekli notlar alınarak size geri dönüşleri yapılır. Sekreterlik hizmeti sizleri ekstra bir çalışan ücretinden kurtarmakla kalmayıp,telefonlarınızı duymadığınız taktirde de sizler için hizmet vermektedir. Şirketim için gerekli olan yasal adres hizmetini aldım ,bunlara ek olarak sekreterlik hizmetinide aldım fakat bir görüşmem olduğunda nasıl bir çözüme ulaşacağınızı merak ediyorsanız ,Sanal Ofisler sizler için bunuda düşündü.Kalabalık,yada özel görüşmeleriniz için hazırladığımız toplantı odalarımız sizlere ihtiyacınız olan bütün teknolojik ekipmanları sunmakla kalmayıp ,görüşmeniz sırasında Sanal Ofis çalışanları tarafından yiyecek ve içecek servisiniz yapılmaktadır. Sanal Ofisler sizleri hem maddi anlamda rahatlatmak hemde vaktinizi alacak şeyleri sizin yerinize düşünerek sizin iş gücünüzü hafifletmek için kurulmuş eksiksiz bir ofis çözüm sistemidir.Bu deneyimi bizlerle paylaşmak isterseniz sizleri Kolay Ofislere bekliyoruz😊.

Yeni nesil ofis çözüm sistemi nedir?
Son zamanların en çok tercih edilen ofis çözüm merkezlerinden biri Sanal Ofislerdir.Sanal Ofisler,çok geniş bir kitleye bir çok hizmet vererek insanların bir numaralı tercihi haline gelmiştir.Büyük firmalarda dahil olmak üzere,yeni girişimcilere ve serbest çalışanlara hizmet veren Sanal Ofisler bir çok açıdan geleneksel ofis sisteminden farklı ve avantajlıdır.Peki Sanal Ofislerin avantajları nelerdir? İlk olarak Sanal Ofisler esnek çalışma alanı sisteminin büyük bir parçasıdır.Sanal Ofisler sizlere bir ofis de ihtiyacınız olan bütün hizmetleri sunmakla beraber,sadece seçtiğiniz ve aldığınız hizmetin ücretini ödeme imkanı da verir.Örneğin,sadece yasal adres ihtiyacınız varsa yani firmanızın kurulumu için gerekli olan şirket adresine ihtiyacınız varsa,sadece bu hizmeti alabilmektesiniz. Yani fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan şirketinizin ihtiyacı olan prestijli iş adresine ,Sanal Ofisler sayesinde sahip olabilirsiniz.Yasal adresinizi Sanal Ofis şubelerinden birine taşıdığınız zaman,firmanıza gelen evrak, kargo ve postaların takibi Sanal Ofis çalışanları tarafından eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.Bu hizmette,gelen posta ve kargolarınız Sanal Ofis çalışanları tarafından teslim alınmakta sonrasında telefon yada mail yoluyla sizlere bilgilendirilmesi yapılmaktadır. Bu hizmetlere ek olarak, fiziki bir ofise ve extra bir çalışana sahip olmadan sekreterlik hizmeti de alabilmektesiniz. Sekreterlik hizmetini almak istiyorsanız öncelikle sizlere 312, 212 yada 850 ile başlayan bir telefon numarası tahsis edilir sonrasında firmanıza gelen telefonlar Sanal Ofis çalışanları tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanır,müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılır eğer müsait değilseniz gerekli notlar eksiksiz bir şekilde alınıp sizlere telefon yada mail yoluyla bildirilir. Sanal Ofislerin tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden bir diğeride,fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen Sanal Ofisler sizlere ihtiyacınız olduğunda kullanabilceğiniz toplantı odaları sunmaktadır.Toplantı odalarında ihtiyacınız olan bütün teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır ve bunlara ek olarak siz toplantınızı,görüşmenizi yaparken Sanal Ofis çalışanları sizlerin daha verimli çalışabilmesi için o a ihtiyacınız olan çay,kahve,yiyecek servislerini sizler adına yapmaktadır. Gördüğünüz gibi Sanal Ofisler bir çok alanda hizmet vermektedir.Sizleri hem extra masraflardan kurtaran hemde bir ofisde ihtiyacınız olan bütün hizmetleri eksiksiz ve titiz bir şekilde sizlere sağlayan Sanal Ofisler gün geçtikçe bir çok insanın tercihi haline gelmektedir.Sizlerinde yapması gereken tek şey almak istediğiniz hizmeti seçerek geri kalan herşeyi Sanal Ofis çalışanlarına bırakmak ve işlerinize yoğunlaşmaktır😊

Sanal sekreterlik nedir?
Sanal Sekreterlik günümüzde fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan ve genellikle saha ortamında çalışan kişiler için inanılmaz bir fırsattır.Hem ekonomik hemde, iş yükünüzü üstünüzden alan bu sistem yeni nesil bir ofis çözüm tercihidir. Öncelikle firmanız yada şahsınız üstüne özel bir numara tahsisi yapılan bu sistemde, sanalsekreterlik hizmetini almayı bıraksanız bile numaranız size ait olmaya devam ediyor.Sonrasında firmanıza gelen çağrılar profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanıp sizlerin müsaitlik durumuna göre sizlere aktarımı yapılır.Müsait değilseniz gerekli notlar alınarak sizlere bildirimi yapılmaktadır.Bu sistemde hiç bir telefonunuz cevapsız kalmayacak hemde extra bir personel masrafından kurtularak daha ekonomik bir sistemle ihtiyacınız olan hizmeti alacaksınız.

Hazır ofis maliyetleri nelerdir?
Hazır Ofis kiraladığınız zaman sadece kiralamış olduğunuz odanızın kirasını ödemekten sorumlu olduğunuz bir hizmete sahip olursunuz.Hazır ofisler extra fatura,aidat,stopaj gibi giderlerinizin olmadığı bunlara ek olarak personel giderlerinizinde azalmasında büyük etkisi olan bir ofis çözüm sistemidir.Kiraladığınızodanın eşyaları sizlerin zevkine göre hazırlanır ve bunlar için de extra bir ücret talep edilmemektedir.Tek yapmanız gereken bilgisayarınızı alarak çalışmaya başlamanız olacaktır.Sizler işlerinze yoğunlaşırken, profesyonel çalışanlarımız sizlerin ücretsiz olarak sekreterliğini yapacak ve firmanıza gelen kargo postaları teslim alarak sizlere bildirimlerini yapacaktır.Gelen misafirlerinizi karşılamak ve istediğiniz de çay-kahve servisi de yapmak verdiğimiz hizmetlerin bir diğeridir.Hazır ofislerin maliyetleri normal bir ofise göre oldukça düşüktür.

Neden Hazır Ofis Kiralamalıyız?
İşiniz gereği çalışma ortamı olarak bir ofise ihtiyacınız varsa fakat ofis masrafları gözünüzü korkutuyor ve ofis arama, kiralama, mobilya döşeme gibi süreçlere zaman harcamak istemiyorsanız doğru yerdesiniz! Kolay ofis ailesi olarak Ankara’da merkezi lokasyonlarda bulunan 5 farklı şubemizden ofis kiralayabilir ve senelerdir devam eden tecrübelerimiz sonucu her geçen gün geliştirdiğimiz hizmetlerimizden minimum ücretlere faydalanabilirsiniz. Bir hazır ofis kiraladığınızda profesyonel asistan ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan sanal sekreterlik ve posta, kargo takibiniz ücretsiz yapılır. Böylelikle sizi arayanlar sizden önce bir sekreterle görüşürüz ve sonrasında size aktarılır. Siz müsait olmadığınız ve telefon görüşmesi yapamadığınız durumlarda da arayan bilgisinden haberdar edilirsiniz. Bununla beraber siz nerde olursanız olun kargı ve evraklarınız sizin adınıza sabit bir adresten teslim alınır, size alındığı an görüntüsü gönderilir ve siz gelip alana kadar güvenle saklı tutulur. Böylelikle hem minimum ücretlerle sadece size ait olan bir ofis sahibi olmuş olursunuz hem de hizmetlerimizin size kazandıracağı prestijden ücretsiz faydalanırsınız.

Pandemi sürecinde Sanal Ofisler
Dünyaca ve ülkece içinde bulunduğumuz pandemi döneminde sanal ofis kullanımı hem iş maliyetlerinizi minimuma düşürcek hem de güvenle evinizden çalışma imkanı sunacaktır. Siz evinizden çıkmadan güvenli şekilde işlerinizi yürütürken , tebligat adresinize kargo ve evraklarınız gelmeye devam edecek. Profeyonel sekreter ekibimiz tarafından sizin adınıza teslim alınıp , size anında internet aracılığıyla fotoğrafı çekilip gönderilecektir. Gelip almak istemediğiniz ama evrağın içini görmeniz gereken durumlarda ise onayınızla birlikte içeriği çekilip gönderilir. Böylece Covid-19 önlemlerini azami seviyede tutarken , işlerinizi aksatmadan devam ettirmiş olursunuz. Kartvizitenize, broşürünüze veya web sitenize yazabileceğiniz bu adres size kurumsallık katacak. Detaylı bilgi ve randevu için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Kolay ofis bünyesindeki ofis çözüm sistemleri nelerdir?
Yeni nesil ofis çözüm sistemleri sanal ofis ve hazır ofis hizmetleri olarak ikiye ayrılır. Bu iki sistemde firmaların maliyetlerini azaltarak bir ofisde ihtiyaçları olanbütün hizmetleri sunmaktadır.Sanal Ofisler fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir.Bu sistemde işlerinizi sahadan evden yada başka ortamlardan, şirketinizin yasal adresi prestijli lokasyonumuzda gözükürken firmanıza gelen bütün evrak kargo ve postaların tabikide çalışanlarımız tarafından yapılır ve sizlere bildirimleri yapılır.Hazır ofis sisteminde ise sizlere fiziki bir çalışma alanı tahsis edilir.Eşyaları bizler tarafından konulan ofisinizin kirası dısında başka hiç bir fatura ödemeden, uygun fiyatlarlaofis sahibi olmuş olursunuz.İnternet,elektrik,aidat,stopaj gibi faturalın hepsi bizler tarafından ödenmektedir.Buna ek olarak, ücretsiz olarak sekreterliğiniz yapılmaktadır,ofisinize çay-kahve yapılmaktadır,ücretsiz olarak kullanabileceğiniz toplantı odaları hizmetinize sunulmuştur ve firmanıza gelen evrak kargo posta takibiniz çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. iki sistemde tamamen ekonomik olarak sizleri rahatlatmak, personel ve ofis giderlerinizi minimuma indirmek üzere tasarlanmıştır.

Sanal ofisler de toplantı odası kullanımı nasıl olur?
Sanal Ofisler çoğunlukla çalışmak için fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir fakat buna ek olarak Sanal Ofislerin kiraları geleneksel ofislerle kıyasladığımız da çok daha ekonomik olduğu için küçük,gelişmekte olan ve şubeleşmek isteyen işletmeler tarafından da sıkça tercih edilmektedir.Sanal Ofis kiraladığınız zaman firmanızın kurulumu için gerekli olan yasal adrese prestijli lokasyonlar da sahip olursunuz.Fiziki bir ofisiniz olmasa bile sanal ofisler sizlere gerçek bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetleri sağlar bunlardan biri de ''toplantı odaları''kullanımıdır.Özel görüşmeleriniz, kalabalık toplantılarınız ya da sadece çalışmak için fiziki bir alana ihtiyac duyduğunuz da modern toplantı odalarımız sizlerin hizmetini sunulmaktadır. Toplantı odalarımız da bütün teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır bunlara ek olarak sizler toplantılarınızı,özel görüşmelerinizi yaparken çay kahve servisiniz ücretsiz olarak sanal ofis çalışanları tarafından yapılmaktadır.

Sanal ofis ve hazır ofis arasındaki farklar nelerdir?
Sanal ofis ve hazır ofis arasındaki en önemli fark sanal ofisde fiziki olarak kullanabileceğiniz bir ofisiniz olmaz fakat hazır ofiste sadece size ait olan konaklama hariç istediğiniz saat aralıklarında kullanabiliğiniz içi mobilyalı bir ofisiniz olur. Bunun yanında sanal ofis hizmetimizde içinde projeksiyon cihazı,toplantı masası ve beyaz tahta bulunan toplantı odamızı günlük 200 tl yerine 100 tlden kullanım sağlarken hazır ofis kiraladığınnızda ise ücretsiz kullanabilirsiniz. Bununla birlikte telefonlarınızı firmanızın ismiyle karşıladığımız sanal sekreterlik hizmetini kullanmak isterseniz sanal ofis hizmetimizde bunu ayrıyeten satın almanız gerekir fakat hazır ofis hizmetimizde bundan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Pandemi'de Sanal Ofis Kullanımı
Dünyaca ve ülkece yaşadığımız Covid-19 süreci fizyolojik, psikolojik etkilerle birlikte birçok şirket sahibini ekonomik boyutta da olumsuz etkiledi. Birçok iş alanının durma noktasına gelmesiyle zor duruma giren şirket sahipleri için bu krizi minimum hasarla atlatmanızı sağlayacak bir çözümümüz var. Sanal ofis sistemiyle fatura,stopaj vergisi ve kira gibi ofis giderlerinizden tasarruf ederek aynı zamanda tebligat adresinize sahip olursunuz. Size gelen tüm kargo ve evraklar bu tebligat adresinde bulunan profesyonel sekreter ekibimiz tarafından teslim alınır ve size eş zamanlı olarak görseli whatsapp üzerinden gönderilir. Böylelikle tebligat adresi temin ettiğimiz siz değerli müşterilerimize ücretsiz kargo evrak takibi hizmeti sunarız. Şirketinizin giderlerinizi minimuma indirmenizi bununle beraber kurumsallığınıza da devam etmenizi sağlarız. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sanal ofis nedir? nasıl kullanılır?
Sanal ofis, en az maliyetle şirket kurmak isteyen aynı zamanda fiziki bir ofise de ihtiyacı olmayan müşterilerimiz için sadece yasal bir adres satın aldığınız ofis çözüm sistemidir. Sanal ofis hizmetimizde yasal adres olarak bizim ofisimizi gösteren kira kontratı niteliğinde olan bir sözleşme yaparız ve muhasebeciniz veya müşaviriniz bu sözleşmeyle gerekli başvuruları yapar. Sonraki süreçte ise vergi memuruyla sizi ofisimizde buluştururuz ve açılışınız gerçekleşir. Bununla beraber kargo ve evrak takibiniz alanında uzman sekreterlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Size gelen tüm kargo ve evraklar sekreterler tarafından sizin adınıza teslim alınır ve size eş zamanlı olarak görüntüsü internet ortamında gönderilir ve siz gelip alana kadar güvenli şekilde tutulur. Böylelikle siz hangi lokasyonda olursanız olun evraklarınızın hiçbirini kaçırmamış ve hepsinden haberdar olmuş olursunuz. Siz de sanal ofisle şirketinize kurumsal bir kimlik kazandırmak istiyorsanız bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Hazır Ofis Nedir, Avantajları Nelerdir?
Hazır ofis ; sadece size ait olan ve bizim tarafımızdan sizin işiniz ve kaç kişi çalışacağınıza göre dizayn edilmiş , mobilyalı ofislerdir. Kolay Ofis'in sizlere sağladığı hazır ofislere sadece bilgisayarınızı getirip işinize başlayabilirsiniz üstelik oda kiranız dışında hiç bir ücret ödemeden. Böylelikle hazır ofis sisteminden faydalandığınızda oda kiranız dışında hiçbir fatura ödemeden, aidat ve stopaj ve vergisi ödemeden firmanızı açıp veya taşıyıp işlerinizi yürütebilirsiniz.Ofis giderlerinden kıstığınız parayı ise reklam gibi alternatif alanlara yatırabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak hazır ofis kiraladığınızda ücretsiz faydalandığınız birçok hizmetimiz mevcuttur. Bunlar sanal sekreterlik , posta,kargo ve evrak takibi ,ücretsiz toplantı odası kullanımı ve odanıza çay kahve servisi gibi hizmetlerdir. Böylelikle düşük maliyete ofis sahibi olup kurumsallık ve profesyonellik kazandıran hizmetlerimizin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Neden hazır ofis kiralamalıyız?
Teknolojinin gelişmesiyle beraber son zamanların en çok tercih edilen ofis çözüm sistemlerinden biri ‘’kiralık hazır ofis’’hizmetleri olmuştur. Kiralık hazır ofis hizmeti, firmaların ofis maliyetlerini minimuma indirmek üzere oluşturulmuş bir sistemdir. Bu sistem küçük firmalara büyüme imkanı sağlarken ,büyük firmaların da geleneksel ofis maliyetlerinden ve personel giderlerinden tasarruf etmesini sağlar. Kiralık hazır ofislerin tercih edilmesindeki en büyük etken bir işyeri açtığınız zaman ödemeniz gereken, stopaj,emlakçı komisyonu, fatura abonelikleri, ofis mobilyaları, aidat, internet, elektrik, ısınma faturaları ve personel giderleri gibi masrafların hepsinin karşılamasıdır. Bunlara ek olarak hazır ofis kiraladığınız zaman, hiçbir ücret ödemeden ve bir personel gideriniz olmadan sizlerin sekreterliği de yapılmaktadır. İlk olarak Firmanıza yada şahsınıza (312,850) ile başlayan ve kartvizitlerinizde de kullanabileceğiniz bir numara tahsis edilmektedir. Sonrasında firmanıza gelen çağrılar ekibimiz tarafından firmanızın ünvanı ile cevaplanıp müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılmaktadır. Ekibimiz aynı zamanda sizlerin evrak ve posta takibini de yapmaktadır. Firmanıza ya da sahsınıza gelen kargo, postaları teslim alıp sizlere telefon yada mail yolu ile bildirimleri yapılmaktadır. Verdiğimiz bu hizmetler ile sizlerin hem personel giderini, hem de iş yükünü azaltmış olmaktayız. Kiralık hazır ofisler sizlerin rahat çalışabilmesi, işlerinize zaman kaybetmeden daha rahat yoğunlaşabilmeniz ve bunun yanı sıra bütçenizi de düşünerek sizlere uygun fiyatlarla en iyi hizmeti verebilmek için kurulmuş bir sistemdir. Sizlerde bu sistemin bir parçası olmak ve faydalanmak isterseniz sizlere en yakın olan Kolay Ofis A.Ş şubesine bekliyoruz

Sanal ofisler güvenilir midir?
Sanal Ofisler gelişmiş ülkeler ve şehirler de hızla yayılan yeni nesil bir ofis çözüm sistemidir. Hızla gelişen teknoloji ve genişleyen iş alanları insanları geleneksel ofis anlayışından uzaklaştırarak, hem zamandan hem iş gücünden hem de finansal acıdan tasarruf yapabileceği bir sisteme yönlendirmiştir. Sanal Ofisler , çalışmak için fiziki bir ortama ihtiyaç duymayan , fakat firmalarının kurulumu için gerekli olan prestijli şirket adresine ihtiyaç duyan firmaların veya kişilerin tercih ettiği bir ofis çözümüdür. Buna ek olarak bir Sanal Ofis kiraladığınızda , profesyonel çalışanlarımız sizlerin ,firmalarınızın posta ve kargo takibini sizler adına yapmaktadır. Peki sanal ofisler güvenli midir? Öncelikle Sanal Ofisleri tercih etmeniz her zaman için daha güvenlidir. Çünkü firmanıza ve sahsınıza gelen bütün evraklar postalar ve kargolar eksiksiz bir şekilde çalışanlarımız tarafından teslim alınıp sizlere anın da bilgisi verilmektedir. Teslim alınan belgeler ve kargolar sizlere verilene kadar ofislerimizde muhafaza edilmektedir. Evrakların kaybolması, teslim alınmaması gibi durumlar kesinlikle yaşanmamaktadır. Bunlara ek olarak dilerseniz sekreterliğiniz de yapılmaktadır. Sizlere tahsis ettiğimiz numaraya gelen cagrılar firmanızın ünvanıyla cevaplanıp sizlere aktarımı yapılmaktadır. Müsait olmamanız durumunda sizler için gerekli notlar eksiksizce alınıp sizlere bildirimi yapılmaktadır.Verdiğimiz bu hizmetlerle fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen, bir ofisde aradığınız bütün hizmetleri hem ugun fiyatlarla hemde eksiksiz ve hatasız bir şekilde sizlere sağlamaktayız.

Sanal sekreterlik hizmeti nedir?
Sanal Sekreterlik, fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan, personel giderlerini azaltmak isteyen kişilerin ve firmaların farklı bir lokasyonda çalışan, sekreterlerden iş desteği sağlayan bir sistemdir.Sanal sekreterliğin, geleneksel sekreterlik hizmetinden hiç bir farkı olmamakla beraber daha ekonomik ve profesyonel bir ofis çözüm sistemidir.Sanal sekreterlik hizmetinde öncelikle firmanıza yada şahsınıza (0312,850)ile başlayan özel bir numara tahsisi yapılmaktadır.Sonrasında firmanıza,şahsınıza gelen çağrılar profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanıp sizlerin müsaitlik durumuna göre size aktarımı yapılmaktadır.Müsait değilseniz,gerekli notlar eksizsizce alınıp sizlere bilgisi telefon yada mail yoluyla verilmektedir.Sanal sekreterlik hizmetinde sizlere gelen hiç bir çağrı gözardı edilmeksizin anında cevaplanmaktadır.Sizler işlerinize yoğunlaşırken, telefonlarınız profesyonel bir ekip tarafından eksiksizce cevaplanacaktır.

Sanal Ofisle Şirket Kurulumu
Kendi şirketini kurmak isteyen fakat fazla harcama yapmak istemeyen müşterilerimize harika bir çözüm önerimiz var. Yeni nesil sanal ofis sistemiyle şirket kurmak için bir ofis,daire veya işyeri kiralamanıza gerek kalmadan şirketinizi açabilirsiniz. Tamamiyle yasal olan bu sistemde fiziki bir ofisiniz olmaz fakat tebligat adresiniz olur. Bu adrese gelen tüm kargo ve evraklar profesyonel sekreter ekibimiz tarafından teslim alınır ve sizle eş zamanlı olarak görüntüsü paylaşılır. Böylelikle ücretsiz posta,kargo ve evrak takibinizi yaptırırken, faturalar ve stopaj vergisi gibi giderleri ödememiş olursunuz. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için bizleri arayın. Unutmayın minimum maliyetle şirket kurmak için doğru adres Kolay Ofis!

İstanbul'da hazır ofis kiralamanın avantajları nelerdir?
İstanbul’da hazır ofis merkezi ve kolay ulaşılabilir lokasyonlarda bulunan mobilyalı ve sadece size özel olarak verilen ofislerdir. Mobilyalar kaç kişi çalışacağınıza ,işinize ve beğeninize göre dizayn edilir . Müdür masanıza bilgisayarınızı, yazıcınızı koyabilir , evrak dolabında evraklarınızı düzenle saklayabilir ve oturma grubunuzda misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Odanız sadece size ait olur ve kullanım saatleri konaklama hariç esnektir. Böylelikle mesaiye kalmak istediğinizde rahatça ofisinizde kalıp çalışmaya devam edebilirsiniz . Tüm bunların yanında stopaj vergisi ödemezsiniz. Tüm elektrik, su,doğalgaz, internet faturaları bize aittir. Siz tüm bu ofis giderlerinden , mobilya alımı ve kurulumu gibi zahmetlerden, abonelikler ve ofis tutulması için gerekli evrak vs süreçlerden de kurtulursunuz. Olabilecek en minimum maliyetle ofisinizi tutup şirketinizi kurabilirsiniz. İstanbul gibi pahalı bir şehirde minimum ofis giderleriyle prestij kazandıran bir şirket kurmak ve ofis açmak artık çok kolay. İletişim bilgilerimizden bizleri arayabilir, mailden teklif isteyebilirsiniz . Siz de hem prestijli bir ofis sahibi olun hem de paranız cebinizde kalsın .

Hazır ofislerin tercih edilmesindeki sebepler nelerdir?
Hazır ofisler herşey dahil konseptle çalışır ve bu nedenle ofis giderlerinizden , ofis arama ve mobilya döşeme zahmetlerinden kurtulursunuz . Hazır ofis kiraladığınızda ofis kiranız hariç başka hiçbir aidat,elektrik,su,doğalgaz,internet veya elektrik faturası ödemezsiniz. Stopaj vergisi de ödemediğiniz ve ofisinizin sadece size ait olduğu ofis sistemimizin tercih edilmesinin en önemli sebebi ise minimum ofis giderleriyle bir ofise sahip olmanız bunun yanında bir çok hizmetten ücretsiz faydalanabiliyor oluşunuz. Ofisinizin içinde ise müdür masası, koltuğu, misafir oturma grubu orta sehpanız ve evrak dolabınız bulunur rahatlıkla misafirlerinizi ağırlayabilir ve güvenle önemli iş evraklarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Sanal Ofis ve Hazır Ofis Kiralama nedir?
Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber insanlar,geleneksel ofis siteminden giderek uzaklaşarak tercihlerini yeni nesil ofis çözüm sistemlerinden yana kullanmaya başlamıştır.Yeni nesil ofis sistemlerinden, sanal ofis ve hazır ofisler günümüzde çok fazla talep gören iki farklı hizmet türüdür.Peki sanal ofisler ve hazır ofislerin sizlere sunduğu hizmetler nelerdir? İlk olarak Sanal Ofisler,fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir hizmet türüdür.Sanal Ofisler sizlere,firmanızın kurulumunda gerekli olan şirket adresine,prestijli lokasyonlarda sahip olma imkanı verir.Sanal Ofislerin verdiği diğer bir hizmet ise firmalarınıza gelen evrak,kargo ve postaların takibinin yapılmasıdır.Sizlere gelen evrak,kargo ve postalar Sanal Ofis çalışanları tarafından eksiksiz bir şekilde teslim alınır ve sizlere telefon yoluyla geri bildirmi yapılır.Bunlara ek olarak,fiziki bir ortamda çalışma ihtiyacı duyduğunuzda yada özel görüşmeleriniz olduğunda, bir ofisiniz olmamasına rağmen Sanal Ofisler sizlere bu görüşmeleriniz için kullanabileceğiniz toplantı odaları sunar. Verilen hizmetler bunlarla sınırlı kalmamaktadır.Fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen dilerseniz sekreterlik hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.Peki nasıl?Öncelikle sizlere bir (312,850)ile başlayan kartvizitinize de bastırabileceğiniz bir numara tahsis ediyoruz, sonrasında sizlere gelen telefonlar ilk olarak profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanıyor ve daha sonra müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılıyor eğer müsait değilseniz gerekli notlar eksiksiz bir şekilde alınıp sizlere bilgisi veriliyor. Sanal Ofisler yukarıdada bahsettiğim gibi sizlere bir ofisde ihtiyaç duyabileceğiniz bütün hizmetleri uygun fiyatlarla sumaktadır,ihtiyacınız olan hizmeti seçme hakkının size verilmesi ise bu sistemi eksikiz ve vazgeçilmez kılmaktadır. Yeni nesil ofis çözüm sistemlerinin sizlere sunduğu diğer bir seçenek ise Hazır Ofis Kiralama hizmetidir. Fiziksel bir ofise ihtiyaç duyan bir çok kişinin tercihi haline gelen Hazır Ofis Kiralama sistemi, hem sizleri fazla maliyetlerden kurtarmaktadır hem de iş yükünüzü azaltmaktadır. Peki nasıl? Öncelikle kendimize ait olan iş merkezimizde sizlere, sadece sizin olan bir oda tahsis ediyoruz. . Ofisinizin eşyaları Kolay Ofis A.Ş hizmetleri çalışanları tarafından zevkinize uygun bir şekilde dizayn edilmektedir .Bir çok ölçüde ofisimiz mevcuttur yapmanız gereken tek şey ofisinizi seçip çalışmaya başlamaktır.Bu sistemde sizler sadece odanızın yani ofisinizin kirasını ödemekten sorumlusunuz diğer bütün her şey Kolay Ofis A.Ş hizmetleri tarafından yapılmaktadır ve sizlere hiçbir extra ödeme çıkmamaktadır. İnternet, elektrik ,stopaj, aidat gibi fatura giderlerinizin olmaması bu sistemi tercih etmenizdeki en büyük sebeplerden biri olacaktır. Hazır Ofis Kiralama sisteminin sizlere sunduğu diğer bir hizmet ise, ofis çalışanlarınız için extra ücret ödemenize gerek kalmamasıdır. Ücretsiz olarak, sekreterlik hizmetimizden faydalanabilirsiniz, profesyonel takım arkadaşlarımız sizlerin kendi özel sekreteri gibi titizlikle çalışacağından emin olabilirsiniz. Bunlara ek olarak ,temizlik çay ve kahve servisleri yapılmaktadır bunlar içinde extra bir ücret ödememeniz sizleri yine fazladan bir çalışan masrafından kurtarmaktadır. Hazır Ofis Kiralama bir çok firmanın tercih ettiği yeni nesil bir ofis çözüm sistemidir.Kolay Ofis A.Ş olarak sizlere bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetleri eksiksiz olarak sunabilecek çözüm paketleri öneriyoruz. Sizlerin tek yapması gereken ihtiyacınız olan hizmeti seçmek ve hiç vakit kaybetmeden çalışmaya başlamaktır, geri kalan her şeyi bizler sizin adınıza düşünüyoruz😊

Sanal Ofisler Neden Tercih Edilir?
Sanal ofislerin tercih edilmesinde bir çok sebep vardır. Bunlardan en önemlisi sanal ofis sistemiyle minimum ücrete şirketinizi kurabilmenizdir.Stopaj, aidat veya başka hiçbir gider ödemediğiniz sanal ofis sisteminde yaptığımız bir yıllık tebligat adresi sözleşmesiyle müşaviriniz veya muhasebeciniz gerekli başvuruları yaptıktan sonra ofisimizde vergi memurunu ve siz şirket yetkililerini buluştururuz. Açılış veya taşıma işleminizden sonra ise faturanızı keseriz ve mail ortamından size ulaştırırız. Açılış sürecini de son derece basit ve pratik bir bağlama oturtmamız da sanal ofisin tercih edilmesinde bir diğer önemli sebeptir. Sanal ofisin tercih edilmesindeki en önemli tercih edilme sebebine gelecek olursak minimum ücretle şirketinizi kurarken aynı zamanda profesyonel sekreter ekibimiz tarafından ücretsiz şekilde posta,karo ve evrak takibiniz yapılır. Size gelen tüm kargo ve evraklar teslim alınır ve teslim alındığı an internet ortamından görseli size gönderilir. Böylelikle evrak kaçırma ihtimaliniz kalmaz ve hepsinden anında haberdar olursunuz.Örneğin şehir dışında olduğunuzda da sizin adınıza kilitli dolaplarda kargo ve evraklarınız saklanır. Sanal ofisle kurumsallık kazanmak ve bunu minimum ücrete sağlamak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, ofislerimize gelerek görüşme sağlayabilirsiniz.

İstanbul'da sanal ofislerin kullanımı kimler için uygundur?
Son yıllarda ülkemizde, teknolojinin gelişmesiyle artan iş alanları ve bununla doğru orantıda gelişen farklı ofis arayışları ortaya çıkmıştır. Kendi işlerini kurmak isteyen genç girişimcilerin, şubeleşmek isteyen firmaların, gelişmekte olan küçük işletmelerin ve ofis maliyetlerini ve iş yüklerini azaltmak isteyen birçok büyük firmanın tercihi sanal ofisler olmuştur. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde insanların kendi iş yerlerini kurmaları ve prestijli bir lokasyon da ofis sahibi olmaları, finansal açıdan kişileri oldukça zorlamaktadır. Bu noktada birçok kişinin tercihi olan İstanbul Sanal Ofis, firmalara ve kişilere bütçelerine ve ihtiyaçlarına göre birçok ofis çözüm hizmeti sunmaktadır. İstanbul Sanal Ofis,fiziki bir ofis kullanımınız olmadığı halde sizlere prestijli lokasyonlar da yasal bir şirket adresi sağlayan yeni nesil bir ofis çözüm sistemidir. Sadece şirket kurulumunuz için gerekli olan iş adresini sizlere sağlamakla kalmayıp, üzerinizdeki iş yükünü de ,firmanıza gelen evrak ve kargoların takibini yaparak azaltmaktayız. Sizlere gelen evrak posta ve kargoları teslim alıp , telefon yada mail yolu ile bildirimlerinin yapıldığı bu sistem İstanbul gibi yoğun bir şehir de biraz da olsa sizlerin yükünü hafifletmek ve sizlerin sadece işinize odaklanması için tasarlanmıştır. İstanbul Sanal Ofisin sunduğu diğer bir hizmet ise eksiksiz ve büyük titizlikle yaptığımız ‘’sekreterlik’’hizmetidir. Uygun fiyatlarla verdiğimiz sekreterlik hizmetinde ilk olarak sizlere kartvizitiniz de reklamlarınızda ve iletişim bilgilerinizde yazabileceğiniz bir numara tahsis ediyoruz. Sonrasında ise firmanıza gelen çağrılar çalışanlarımız tarafından ,firmanızın ünvanıyla cevaplayıp sizlere yönlendirilmesi yapılmaktadır. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde personel giderleriniz azalmaktadır ve fiziki bir ofisiniz olmasa bile sekreterliğinizin yapılacağı bir imkanınız olmaktadır. İstanbul Sanal Ofis , bu büyük şehirde sizleri, hem maliyet açısından rahatlatacak hem de sizlerin ihtiyaçlarına göre oluşturduğu ofis hizmet seçenekleriyle uygun fiyatlarla en iyi hizmeti almanızı sağlayacaktır

Neden sanal sekreterlik hizmetinden faydalanmalıyız?
Sanal Sekreterlik günümüzde fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan ve genellikle saha ortamında çalışan kişiler için inanılmaz bir fırsattır.Hem ekonomik hemde, iş yükünüzü üstünüzden alan bu sistem yeni nesil bir ofis çözüm tercihidir. Öncelikle firmanız yada şahsınız üstüne özel bir numara tahsisi yapılan bu sistemde, sanal sekreterlik hizmetini almayı bıraksanız bile numaranız size ait olmaya devam ediyor.Sonrasında firmanıza gelen çağrılar profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanıp sizlerin müsaitlik durumuna göre sizlere aktarımı yapılır.Müsait değilseniz gerekli notlar alınarak sizlere bildirimi yapılmaktadır.Bu sistemde hem hiç bir telefonunuz cevapsız kalmayacak hemde extra bir personel masrafından kurtularak daha ekonomik bir sistemle ihtiyacınız olan hizmeti alacaksınız.

Sanal Sekreterlik hizmetinin avantajları nelerdir?
Sanal sekreterlik yasal adresiniz veya hazır ofisiniz bizim firmamızdan olsun olmasın faydalanabileceğiniz bir hizmet. Sanal sekreterlik hizmetinde size 850 li veya 312li bir numara tahsis edilir. Bu numaraya gelen aramalar profesyonel sekreter ekibimiz tarafından karşılanır ve arayan bilgisi öğrenildikten sonra size aktarılır. Size ulaşılamadığı veya müsait olmadığınız durumda ise arayan bilgisi not edilir ve iletilir. Böylelikle sizi arayan müşterileriniz sizden önce bir sekreterle muhatap olurlar ve bu size prestij kazandırır . Bunun yanında iş yoğunluğunuzun arasında telefonunuza bakma zahmetinden kurtulursunuz ve hiçbir müşterinizi kaçırmamış olursunuz. Sanal sekreterliğin size ve işinize kazandıracağı kurumsal kimlikten faydalanmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir kolay ofisin profesyonel hizmetlerinden minimum ücretlerle faydalanabilirsiniz.

Sanal Ofis ile Hazır Ofis Arasındaki Farklar Nelerdir?
Sanal Ofis genellikle fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir.Sanal Ofisler, şirket kurulumunuz için ihtiyaç duyduğunuz yasal adresi size prestijli lokasyonlarda temin eder.Sanal Ofisler kişilerin ofis masraflarını minimuma indirmek için kurulmuş yeni nesil bir ofis çözüm merkezidir.Fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen ,gelen evraklarınızın düzenli olarak takibi sizin adınıza yapılır,gelen posta ve kargolarınız teslim alınır,mail veya telefon yoluyla size bildirimi yapılır.Dilerseniz sanal sekreterlik hizmetinden de faydalanabilirsiniz.Şahsınıza veya firmanıza bir numara tahsis edilerek ,yasal adresinizin bulunduğu merkezimizde size gelen telefonlar ,profesyonel ekibimiz tarafından cevaplanır ve müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılır.Sizi hem personel masraflarından,hemde ofis masraflarından kurtaracak olan bu yeni sistem,fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişiler için çok avantajlı bir çözümdür. Hazır Ofisler ise ,fiziki bir ofise ihtiyaç duyan fakat yüksek ofis maliyetlerinden kurtulmak isteyen kişiler ve firmaların tercihidir.Hazır Ofisler size bir ofisde ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetleri vermektedir.Sadece ofisinizin kirasını ödediğiniz bu sistemde,elektrik,ısınma,internet,aidat,stopaj gibi giderlerin hepsi Hazır Ofis hizmetleri tarafından ödenmektedir.Bunlara ek olarak sizlere,ücretsiz olarak kullanabilceğiniz bir toplantı odası imkanı sunulmakadır.Önceden randevu alarak,toplantı odalarımızdan kullanım sınırlaması olmadan faydalanabilirsiniz.Bunlara ek olarak,hiçbir maaş veya extra ücret ödemeden ,sekreterliğiniz ve çay kahve servisiniz yapılmaktadır.Hazır ofisler , bütün çalışanlarıyla ve verdiği hizmetle ,fiziki ofis ihtiyacı duyan firmalara bir çok avantaj sağlayarak ,maaliyetlerini düşürürken iyi bir lokasyonda ofis sahibi olma imkanı tanımaktadır.

İstanbul'da sanal ofis kiralamanın avantajları nelerdir?
İstanbul'da sanal ofisler , yeni şirket kurulumu yapmak isteyen müşterilerimizin , işlerini online platformdan yürüten ve fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan iş sahiplerimizin fazlasıyla tercih ettiği bir sistemdir. Sanal ofis sisteminde size gelen tüm kargo ve evraklar profosyonel asistan ekibimiz tarafından sizin adınıza teslim alınır ve size eş zamanlı olarak internet aracılığıyla görüntüsü gönderilir. Eğer sizin için aciliyeti olan veya içeriğini görmeniz gereken bir evraksa onayınızla birlikte içeriği de açılıp gönderilir ve siz gelip teslim alana kadar güvenle saklanır. Böylelikle siz evrak kaçırmamak için sürekli sabit bir lokasyonda kalmak zorunda kalmazsınız. Bununla beraber homeoffice çalışma koşulunda bile profosyonel ve kurumsal bir görünüm adına size çok yardımcı olacak sanal ofis adresinizi kartvizitinize de rahatlıkla bastırabilirsiniz.Bununla beraber tüm bu süreç yasal olup , şirket kurulumu masraflarınızı minimuma indirmenizi sağlar. Düşük maliyetlerle işinizi kurup şirketinize merkezi lokasyonlarda bulunan sanal ofislerimizle kurumsal bir kimlik kazandırabilirsiniz.

Hazır Ofisin Maliyet Açısından Avantajları Nelerdir?
Hazır ofisin bir çok avantajı vardır . Bunlarden en önemlisi maliyet açısından fiziki bir ofise sahip olduğunuz diğer tüm ofis sistemlerinden en uygun fiyatlı olanı olmasıdır. Hazır ofislerimizde uyguladığımız herşey dahip konseptle ofis kiranız dışında başka hiçbir gideriniz olmaz. Aidat veya spopaj vergisi ödemezsiniz. Bununla beraber elektrik,su, doğalgaz gibi giderlerinizi biz karşılarız. Size ve işinize uygun mobilyalı olarak hazırlanır ve ofisiniz sadece sizin kullanımıza açıktır. Yani sizden başkası kullanamaz, anahtarı sadece sizde bulunur. Böylelikle güvenle eşyalarınızı ve cihazlarınızı ofisinizde bırakabilirsiniz ve rahatça çalışma alanınıza işlerinizi yürütebilirsiniz. Ofis giderlerinizden tasarruf ettiğiniz maddi varlığınızı ise reklam gibi başka alanlara yönlendirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve boş ofislerimizin görselleri için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz .

Sanal ofislerin güvenilir olma ebepleri nelerdir?
Öncelikle Sanal Ofisleri tercih etmeniz her zaman için daha güvenlidir. Çünkü firmanıza ve sahsınıza gelen bütün evraklar postalar ve kargolar eksiksiz bir şekilde çalışanlarımız tarafından teslim alınıp sizlere anın da bilgisi verilmektedir. Teslim alınan belgeler ve kargolar sizlere verilene kadar ofislerimizde muhafaza edilmektedir. Evrakların kaybolması,teslim alınmaması gibi durumlar kesinlikle yaşanmamaktadır. Bunlara ek olarakn dilerseniz sekreterliğiniz de yapılmaktadır. Sizlere tahsis ettiğimiz numaraya gelen cagrılar firmanızın ünvanıyla cevaplanıp sizlere aktarımı yapılmaktadır.Müsait olmamanız durumunda sizler için gerekli notlar eksiksizce alınıp sizlere bildirimi yapılmaktadır

Sanal ofislerin tercih edilme sebepleri nelerdir?
Günümüzde geleneksel bir ofis açmak artık daha da maliyetli bir hale gelmiştir.Özellikle İstanbul'da prestijli bir lokasyonda ofis sahibi olabilmeniz için ciddi miktarlarda kira ödemeniz gerebilir.Sadece kira ödemeklede kalmayıp ,ofisinizin stopaji,aidatı,fatura ve personel giderleride finansal açıdan bir çok kişiyi zorlamaktadır.İnsanlar için artık prestijli bir lokasyonda ofis sahibi olabilmek uzal bir ihtimal gibi görünsede ^^Hazır Ofis^^sistemiyle , artık herkes ofis sahibi olabilmektedir. Hazır Ofis sisteminde sadece kiraladığınız ve size tahsis edilen odanızın kirasını ödemekten sorumlusunuzdur.Bunun dışında hiç bir ofis gideriniz bulunmamaktadır. İnternet,elektrik,aidat,stopaj gibi tüm giderlerden muaf olmanız ekonomik açıdan sizleri oldukça rahatlatacaktır.Bunlara ek olarak, ücretsiz olarak sekreterliğiniz çalışanlarımız tarafından yapılacak ve sizlere gelen bütün evrak,kargo,postaların takibide yapılacaktır.Misafirleriniz geldiğinde karşılanması yapılacak ve ofisinize çay-kahve serviside yapılacaktır.Verilen bu hizmetlerle sadece ofis giderlerinizi minimuma indirmekle kalmayıp personel giderlerinizide oldukça azaltmaktasınız. Üstelik çok uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz ofisinizde geleneksel bir ofisde ihtiyacınız olan herşeye sahip olacaksınız.

Ankara'da hazır ofis kiralamak
İşiniz gereği çalışma ortamı olarak bir ofise gereksiniminiz varsa fakat ofis masrafları gözünüzü korkutuyor ve ofis arama, kiralama, mobilya döşeme gibi süreçlere zaman harcamak istemiyorsanız sizin için en doğrusu hazır ofis sisteminden faydalanmak olcaktır. Kolay ofis şirketi olarak Ankara’da merkezi lokasyonlarda bulunan 4 farklı şubemizden ofis kiralayabilir ve hizmetlerimizden minimum ücretlere faydalanabilirsiniz. Bir hazır ofis kiraladığınızda profesyonel sekreter ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan sanal sekreterlik ve posta, kargo takibiniz ücretsiz yapılır. Böylelikle sizi arayanlar sizden önce bir sekreterle görüşür ve sonrasında size aktarılır. Siz müsait olmadığınız ve telefon görüşmesi yapamadığınız durumlarda da arayan bilgisinden haberdar edilirsiniz. Bununla beraber siz nerde olursanız olun kargı ve evraklarınız sizin adınıza sabit bir adresten teslim alınır, size alındığı an görüntüsü gönderilir ve siz gelip alana kadar güvenle saklı tutulur. Böylelikle hem minimum ücretlerle sadece size ait olan bir ofis sahibi olmuş olursunuz hem de hizmetlerimizin size kazandıracağı prestijden ücretsiz faydalanırsınız.Detaylı bilgi ve konum bilgisi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Hazır ofis kiralarken sahip olacağınız ayrıcalıklar nelerdir?
Kiralık hazır ofis hizmetleri son yıllarda insanların en çok tercih ettiği ofis çözüm sistemi olmuştur.Geleneksel ofis tarzından farklı olan kiralık hazır ofis sistemi, firmalara uygun maliyetlerle bir ofisde ihtiyaç duyulan bütün hizmetleri sunmaktadır. Peki kiralık hazır ofislerin geleneksek ofis sistemine nazaran ne gibi avantajları vardır? Öncelikle bizler Kolay Ofis A.Ş olarak kiralık hazır ofis konseptinde, sektörün önde gelen firmalarından biri olduğumuz için, sizlerin bir ofis de ihtiyaç duyabileceği bütün hizmetleri eksiksiz olarak firmalarımıza sunmaktayız. İş merkezimizde büyüklü küçüklü, tekli ve çoklu çalışma ortamlarına uygun oda şeklinde ofislerimiz bulunmaktadır. Size özel olarak tahsis edilen bu odaların eşyaları Kolay Ofis A.Ş tarafından zevkinize uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. ^^Hazır Ofis^^kavramını sadece, odaların eşyalarıyla sizlere teslim edilmesi olarak düşünmeyiniz. Hazır ofisler geleneksel ofis sisteminden farklı olarak, sizlere ofis kirası dışında ödeyeceğiz hiçbir extra maliyet çıkarmamaktadır. İnternet, elektrik, ısınma, aidat, stopaj gibi giderlerinizin hepsi Kolay Ofis A.Ş tarafından karşılanmaktadır. Hiç bir fatura giderinizin olmaması sizleri hem mali acıdan rahatlatmaktadır hem de zamanınızı abonelikler ve ödemeler için harcamamanıza gerek kalmamaktadır. Hazır Ofis çözüm merkezi olan Kolay Ofis A.Ş’nin sizlere sunduğu diğer bir hizmet ise ücretsiz olarak yapılan ^^sekreterlik^^hizmetidir. İlk olarak firmanıza ücretsiz olarak yerel(312) yada (0850) ile başlayan bir numara tahsisi yapılmaktadır. Sonrasında sizlere gelen çağrılar, Kolay Ofis A.Ş bünyesinde çalışan profesyonel takım arkadaşlarımız tarafından firmanızın ünvanı ile cevaplanıp ve müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılımaktadır. Müsait değilseniz gerekli notlar eksiksiz bir şekilde alınır ve sizlere telefon yada mail yoluyla geri bildirimi yapılır. Bunlara ek olarak, takım arkadaşlarımız sizlerin evrak,posta ve kargo takibini de sizler adına yapmaktadır. Gelen kargolarınız çalışanlarımız tarafından teslim alınıp sizlere telefon ya da mail yoluyla bildirimleri yapılmaktadır. Verdiğimiz bu hizmetler, sizlerin ihtiyaç duyduğu personele ücretsiz bir şekilde sahip olma imkanı verir. Sizleri hem iş gücü hemde maliyet acısından rahatlatmak için kurulmuş olan bu sistem, bir çok açıdan geleneksel ofis tarzından daha avantajlıdır. Bütün bu hizmetlere ek olarak, kalabalık toplantılarınız ve özel görüşmeleriniz için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz toplantı odaları sizlerin kullanımına sunulmuştur. Toplantı odalarımızda ihtiyacınız olan teknolojik ekipmanların hepsi bulunmaktadır. Sizler toplantınızı yaparken ,Kolay Ofis A.Ş çalışanları sizlere ücretsiz çay, kahve servisi de yapmaktadır. Kiralık Hazır Ofisler sizlerin çalışma hayatını kolaylaştırmak ve sizler için her şeyi düşünüp sizleri yormadan sizin yerinize yapmak için kurulmuş bir sistemdir. Sizler de bu yeni nesil ofis çözüm sisteminin bir parçası olmak istiyorsanız, her türlü bilgi ve detaylı görüşme için Kolay Ofis A.Ş iş merkezimize sizleri bekliyoruz😊

Sanal ofisler de toplantı odası kullanımı nasıldır?
Sanal Ofisler çoğunlukla çalışmak için fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir fakat buna ek olarak Sanal Ofislerin kiraları geleneksel ofislerle kıyasladığımız da çok daha ekonomik olduğu için küçük,gelişmekte olan ve şubeleşmek isteyen işletmeler tarafından da sıkça tercih edilmektedir.Sanal Ofis kiraladığınız zaman firmanızın kurulumu için gerekli olan yasal adrese prestijli lokasyonlar da sahip olursunuz.Fiziki bir ofisiniz olmasa bile sanal ofisler sizlere gerçek bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetleri sağlar bunlardan biri de ''toplantı odaları''kullanımıdır.Özel görüşmeleriniz, kalabalık toplantılarınız yada sadece çalışmak için fiziki bir alana ihtiyac duyduğunuz da modern toplantı odalarımız sizlerin hizmetini sunulmaktadır. Toplantı odalarımız da bütün teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır bunlara ek olarak sizler toplantılarınızı,özel görüşmelerinizi yaparken çay kahve servisiniz ücretsiz olarak sanal ofis çalışanları tarafından yapılmaktadır.

Sanal Sekreterlikten Nasıl Faydalanabilirsiniz?
Sanal sekterlik hizmetimizden faydalanmak isteyen şirket sahiplerimizle yaptığımız bir yıllık sanal sekreterlik sözleşmemizden sonra size 312 veya 850 li yerel bir numara tahsis ederiz. Bu numara Kolay Ofis'den ayrılsanız da ömür boyu size ait olan bir numaradır. Adınıza ayrılan bu numaraya gelen aramaları alanında uzman sekreter ekibimiz sizin firmanız veya unvanınızla karşılanır ve arayan bilgisi alındıktan sonra sizin aktarılmsını istediğiniz cep telefonuna, arayan bilgisi iletildikten sonra bağlanır. Size ulaşamadığımız veya müsait olmadığınız duruma ise arayan bilgisi ve iletişim bilgisi not edilir ve size bilgisi verilir. Böylelikle şirketiniz profesyonellik kazanmış olurken aynı zamanda gün içindeki yoğunluğunuz nedeniyle kaçırma ihtimaliniz olan aramalar sizin adınıza karşılanmış olur.Sanal sektererlik hizmetimizde tek taraflı sekreterlik hizmetinden faydalanmış olursunuz. Yani hizmetimiz size gelen aramaları karşılamak şeklindedir . Şirketinize kurumsal bir kimlik sağlayan bu hizmetimizden faydalanmak ve detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sanal Ofislerin verdiği hizmetler ve sunduğu ayrıcalıklar nelerdir?
Sanal ofisler müşterilerimizin fiziki bir ofise ihtiyaç duymadıkları durumda bir numaralı tercihleri haline gelmiştir. Bunun en büyük sebebi ise sanal ofis sisteminin yasal bir adres ihtiyacını karşılarken aynı zamanda ofis giderlerini minimuma indirmesidir. Yasal adresiniz yönetim ofisimiz gözüktüğünde yani sanal ofis hizmetimizden faydalandığınızda size gelen tüm kargo ve evraklar profosyonel sekreter ekibimiz tarafından teslim alınır ve size eş zamanlı olarak görseliyle birlikte bildirimi yapılır. Ve siz gelip teslim alana kadar güvenli şekilde saklı tutulur. Böylece kargo ve evraklarınız siz sabit durmasanız bile teslim alınır ve size bildirimi yapılır. Üstelik fiziki bir ofisiniz olmadığı halde müşterilerinizi karşılayabileceğiniz ve iş görüşmelerinizi yapabileceğiniz toplantı odamızı da kullanabilirsiniz. Randevulu şekilde kullanıma açık olan toplantı odamız sanal ofis müşerilerimiz için bir fırsat niteliğinde. İçinde toplantı masası, projeksiyon cihazı, beyaz tahta , ve 20 kişiye kadar misafir ağırlayabileceğiniz sandalyeler mevcuttur. Böylelikle toplantı odamızda eğitim verebilir, iş görüşmelerinizi yapabilir ve müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz. Çay , kahve servisi de alabileceğiniz bu hizmette mininmum giderle kazanç elde edeceğiniz işler bağlayabilirsiniz.

Hazır Ofis Maliyetleri Nelerdir?
ofisler, herşey dahil konseptle ücretlendirilir. Yani bir hazır ofis kiraladığınızda ofis kiranız dışında hiçbir elektrik,su,doğalgaz ve internet gibi faturaları ödemezsiniz.Bununla birlikte stopaj veya aidat da ödemezsiniz. Bir diğer maliyet yükünden kurtulduğunuz şey ise mobilya masraflarıdır. Size tahsis ettiğimiz ofisin içinde evrak dolabınız, müdür masanız ve koltuğunuz, misafirlerinizi ağırlayabilceğiniz bir koltuk grubu bulunur. Tüm bunlara ek olarak odanız sadece size ait olduğundan güvenle özel eşyalarınızı da ofisinize bırakıp kitleyip evinize gidebilirsiniz. Her açıdan tasarruf ettiğiniz hazır ofis sistemiyle maliyet yükünüzü sizin için hafifletiriz.Böylelikle siz ise ofis giderlerinde ayırdığınız maddi gücünücü başka alanlara aktarabilirsiniz. Ayrıca sıfırdan bir daire bulup burayı ofis haline getirmek için gerekli işlemler,temizlik ve mobilya seçimi,kurulumu gibi tüm zahmetlerden hazır ofis sistemiyle kurtulursunuz çünkü biz size zaten mobilyalı, çalışma şartlarına uygun ve mobilyalı bir ofis sağlarız. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sanal Ofis ve hazır ofislerin sunduğu hizmetler nelerdir?
Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber insanlar,geleneksel ofis siteminden giderek uzaklaşarak tercihlerini yeni nesil ofis çözüm sistemlerinden yana kullanmaya başlamıştır.Yeni nesil ofis sistemlerinden, sanal ofis ve hazır ofisler günümüzde çok fazla talep gören iki farklı hizmet türüdür.Peki sanal ofisler ve hazır ofislerin sizlere sunduğu hizmetler nelerdir? İlk olarak Sanal Ofisler,fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir hizmet türüdür.Sanal Ofisler sizlere,firmanızın kurulumunda gerekli olan şirket adresine,prestijli lokasyonlarda sahip olma imkanı verir.Sanal Ofislerin verdiği diğer bir hizmet ise firmalarınıza gelen evrak,kargo ve postaların takibinin yapılmasıdır.Sizlere gelen evrak,kargo ve postalar Sanal Ofis çalışanları tarafından eksiksiz bir şekilde teslim alınır ve sizlere telefon yoluyla geri bildirmi yapılır.Bunlara ek olarak,fiziki bir ortamda çalışma ihtiyacı duyduğunuzda yada özel görüşmeleriniz olduğunda, bir ofisiniz olmamasına rağmen Sanal Ofisler sizlere bu görüşmeleriniz için kullanabileceğiniz toplantı odaları sunar. Verilen hizmetler bunlarla sınırlı kalmamaktadır.Fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen dilerseniz sekreterlik hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.Peki nasıl?Öncelikle sizlere bir (312,850)ile başlayan kartvizitinize de bastırabileceğiniz bir numara tahsis ediyoruz sonrasında sizlere gelen telefonlar ilk olarak profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanıyor sonrasında müsaitlik durumuna göre sizlere aktarılıyor eğer müsait değilseniz gerekli notlar eksiksiz bir şekilde alınıp sizlere bilgisi veriliyor.

Sanal ofisleri kimler kullanabilir?
Sanal Ofisler günümüzde en cok tercih edilen yeni nesil bir ofis çözüm merkezi haline gelmiştir. Sanal ofislere olan ilgi ve taleplerin bu şekilde yükselişe geçmesindeki en büyük sebep ise teknolojiyle doğru orantılı olan iş alanlarının genişlemesidir. Artık insanlar geleneksel ofis sisteminden uzaklaşıp yeni arayışlar içine girmektedir. Büyük, küçük ,gelişmekte olan firmalardan tutun, yeni girişimcilere, home-Office çalışanlara ve ayrı ayrı bir çok meslek dalına sahip olan kişilerin ortak noktası tercih ettikleri yeni nesil ofis çözüm merkezi olan Sanal Ofislerdir. Sanal Ofisler sizlere ihtiyaçlarınız ve çalışma şeklinizle doğru orantıda hizmet seçenekleri sunmaktadır. Çalışma alanınız genellikle ofis dışında sahada ise, düzenli olarak kullanmanız gereken bir ofise ihtiyacınız yok ise, ‘’yasal adres’’ hizmetimizden faydalanarak şirket kurulumunuz için gerekli olan prestijli şirket adresine sahip olabilirsiniz böylelikle firmanıza gelen evrak ve kargolar çalışanlarımız tarafından teslim alınır sonrasında sizlere telefon yada mail yoluyla bildirimi yapılır. Hem kartvizitinize bastırabileceğiniz prestijli bir iş adresinize sahip olursunuz ve bu sizin daha profesyonel iş bakışınıza sahip olmanızı sağlar,hem de firmanıza gelen gönderilerin takibi bizler tarafından yapılarak sizlerin iş gücünü azaltmış oluruz.Sanal Ofisler fiziki bir ofise ihtiyaç duyan ama ofis giderlerinin çok olmasından dolayı, ofis açmaya cesaret edemeyen yeni girişimcilere , büyümekte olan firmalara da ev sahipliği yapmaktadır. Ofis kirası dışında bütün giderlerin bizler tarafından karşılandığı bu sistemde ,bir ofisde aradığınız herşey bulabilmektesiniz. Ücretsiz olarak yapılan sekreterliğiniz ve çay kahve servisiniz de sizleri fazladan bir personel giderinden de kurtarmaktadır. Kalabalık görüşmeleriniz için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz toplantı odaları da hizmetinize sunulmuştur.Sanal Ofisler bir çok firmaya hizmet vermektedir önemli olan ihtiyacınızı belirlemek ve sadece istediğiniz hizmeti uygun fiyatlarla alabilmektir. Büyük küçük bütün firmalara ev sahipliği yapan bu yeni nesil ofis sistemi , sizlere daha az para ödeyerek daha çok hizmet alabilmeniz için bir kapı açmaktadır 😊

Ofis Kiralama Alternatifleri Nelerdir?
Boş bir daireyi kiralayıp ofis halina getirmek geleneksel bir ofis kiralama yöntemidir. Bu yöntemle ofis kiranız dışında mobilya ve kurulum masraflarınız, inşaat ve temizlik masraflarınız oluşacaktır. Tüm bunlara ilave olarak stopaj vergisi, ofisinizin bulunduğu binanın aidatı da ek giderler olacaktır. Bunun yerine hazır ofis sistemimizden faydalandığınızda ise size özel, işinize ve çalışma koşullarınıza uygun dizayn edilmiş mobilyalı bir ofis temin edilir. Bir hazır ofis kiraladığınızda ofisinizin kirası hariç hiçbir elektrik,su,doğalgaz,elektrik gibi faturalar ödemezsiniz. Bununla beraber stopaj vergisi veya aidat ücreti gibi giderleriniz de olmaz. Mobilya ve kurulum ücretleri de bir diğer masraf yükünden kurtulduğunuz giderler. Sadece kirasından sorumlu olduğunuz ofislerimiz farklı metrekarelerde farklı özelliklerde bulunmaktadır. Kendi işinize ve zevkinize en uygun ofisi bulmak ve kiralamak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yeni nesil ofis çözüm sistemleri nelerdir?
Günümüzde hazır ofis ve sanal ofis kullanımı giderek artmaktadır.İnsanların bu yeni nesil ofis çözüm sistemlerini tercih etmelerinin bir çok sebebi vardır.Bunların en önemlisi, hazır ofislerin ,geleneksel ofis tarzının bütün imkanlarına sahip olmasına rağmen çok daha ucuz maliyetlerle hizmet vermesidir.Hazır ofisler,sizlere ihtiyacını duyduğunuz fiziki ofis ortamını sağlar.Sizlerin zevklerini ve tercihlerini göz önünde bulundurarak ,ihtiyacınız olan büyüklükte ,mobilyalı bir şekilde size tahsis edilen odalarınızda ,odanızın kirası dışında başka hiçbir extra ücret ödememektesiniz.İnternet,ısınma,elektrik,aidat,stopaj gibi ödemeleriniz ,hazır ofisler tarafından karşılanmaktadır.Dilerseniz kalabalık toplantılarınız için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz,randevulu bir sistemle çalışmakta olduğumuz toplantı odalarıda sizlerin hizmetine sunulmaktadır.Bunlara ek olarak eğer bir numaranız yoksa size (312,850)bir telefon numarası tahsis edilir ve ücretsiz olarak sekreterliğiniz yapılır.Sizin firmanıza gelen çağrılar,profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanır ,müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılır,müsait değilseniz gerekli notlar eksizsizce alınıp daha sonra mail yada telefon yoluyla bilgilendirme yapılır.Ayrıca firmanıza gelen posta ve kargolar teslim alınır sizlere telefon yada mail yoluyla bildirimi yapılır,sizler gelip kargolarınızı alana kadar ekibimiz tarafından muhafaza edilir. Hazır ofisler,sizlere ihtiyacınız olan ofis ortamını eksiksiz bir şekilde sağlar.Bütün hizmetleri alabildiğiniz ve extra ücret ödemediğiniz bu yeni nesil ofis çözüm sistemi her açıdan firma sahipleri için daha avantajlı olduğundan son yıllarda en cok tercih edilen ,ofis sistemi olmuştur.

İstanbul da hazır ofislerin tercih edilme sebepleri nelerdir?
Günümüzde ofis açmak son derece masraflı bir işlemdir. Özellikle İstanbul gibi büyük ve yaşamın pahalı olduğu bir şehirde Sanal Ofis kiralamak fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişiler için en avantalı ofis çözüm sistemidir.Çünkü,Ofis kiraları, personel giderleri, faturalar ve stopaj gibi giderler,firmalara finansal acıdan fazlasıyla yük olmaktadır.Fakat Sanal Ofis kiraladığınız zaman bütün bu giderlerden muhaf olarak bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.öncelikle Sanal Ofisler şirket kurulumunuz için gerekli olan prestijli şirket adresini sizlere temin eder. İstanbulda geleneksel bir ofis açmak istediğinizde özelliklede bunu iyi bir lokasyonda yapmak istiyorsanız ,karşılığında ciddi miktarlar da ofis kirası ödemeniz gerekebilir ama Sanal Ofis kiraladığınız da yüksek kiralar ödemenize gerek kalamadan prestijli şirket adresinize hemen sahip olabilirsiniz.Öncelikle şubemizde şirket yetkilisiyle yapacağımız kira kontratı niteliğindeki sözleşmemiz ile mali müşaviriniz gerekli yerlere başvurdukdan bir kaç gün sonra vergi memurumuz şubemize gelip şirket açılışınızı yapar ve sonrasında firmanıza gelen bütün evrak kargo ve postalar Sanal Ofis çalışanları tarafından teslim alınır ve anında sizlere bildirimleri yapılır,izniniz doğrultusunda önemli olan evraklar açılıp görselleri sizinle paylaşılır ve sizlerde müsait olduğunuz zaman gelip muhafaza ettiğimiz evraklarınızı şubemizden teslim alabilirsiniz. Verdiğimiz bu hizmetle sizlerin hem iş yükünü üzerinizden almış oluyoruz hemde extra personel masrafı gibi giderleriniz ortadan kalkmış oluyor. İstanbul'da Sanal Ofis kiralamanız sizleri hem maddi açıdan rahatlatarak,firmanız için uygun fiyatlarla doğru imajı yakalamanızı sağlayacaktır.

Sanal ofisle Şirket Açma Süreci Nasıl İşler?
Sanal ofisle şirket açmak son derece basit ve kısa süreli bir işlemdir. E-ticaret yapıyor veya sahada çalışıyor olabilirsiniz. Bu tarz fiziki bir ofise ihtiyaç duymadığınız çalışma koşullarında sanal ofisler sizin için en uygun ve maliyetsiz ofis sistemi olacaktır. Sanal ofisle şirket açmak için görüşme ofislerimize gelmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında kira kontratı niteliğinde olan sanal ofis sözleşmesini iki taraflı olarak imzalıyoruz ve sonrasında muhasebeciniz veya mali müşaviriniz bu sözleşmesiyle ilgili yerlere başvuru yapıyor. İşlmleriniz vergi memurunun tabletine düştükten sonra siz, şirket yetkilisini vergi memuruyla ofisimizde buluşturuyoruz ve açılışınız veya yoklamanız gerçekleşiyor. Artık adresiniz buraya taşındığında ise faturanızı kesiyoruz. Böylelikle minimum maliyetle şirketinizi açmış ve ihityacınıza yönelik hizmeti en profesyonel şekilde almış olacaksınız.

Kiralık Ofis Ankara
Kiralık ofisler mobilyalı olarak sadece şahsınızın kullanımına açık ofislerdir. Kiralık ofislerimizi 6 aylık veya 1 yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Mobilya giderlerinden tasarruf etmenize olanak sağlayan kolay ofis sisteminde hiçbir fatura ödemezsiniz. Stopaj vergisi veya aidat ödemezsiniz. Ankara'nın merkezi lokasyonlarında bulunan şubelerimizden dilediğiniz birinden ofis kiralayarak elektrik,su,internet,doğalgaz gibi ofis maliyetlerini sıfıra indirgemiş olursunuz. Bununla beraber ofis mobilyası kurulumu yükünden de kurtulmuş olursunuz. Mesleğinize ve çalışma koşullarınıza göre dizayn edilmiş ofislerinizde rahatlıkla çalışabilirsiniz.Üstelik bir ofis kiraladığınızda ücretsiz faydalandığınız hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunlar sanal sekreterlik, toplantı odası kullanımı ve posta & kargo takibi hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Çeşitli boyutlardaki ofislerimizi kiralamak ve bilgi almak için iletişim bilgileirmizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sanal ofis hizmeti nedir?
Sanal Ofisler çalışmak için fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih faydalandığı bir sistemdir.Bu sistemde, yeni bir iş girişiminde bulunmak isteyen, şubeleşmek isteyen,yada firmasını taşımak isteyen kişilerin ihtiyaç duyduğu resmi prestijli iş adresine sahip olursunuz.Sahip olacağınız ayrıcalıklar sadece yasal adres değil,profesyonel bir şirketin ihtiyacı olan bir çok hizmetide alabilmektesiniz.Firmanıza gelen kargo ve evrakların takibinin yapılması,sizi ziyarete gelen misafirlerinizin karşılanıp çay-kahve servislerinin yapılması,size tahsis edilen özel numaralarla sekreterliğinizin yapılması ve dilediğiniz de önemli görüşmeleriniz ve toplantılarınız için kullanabileceğiniz toplantı odalarının da hizmetinize sunulması sanal ofis kiralamanın diğer avantajlarıdır.Sizleri hem ofis giderlerinden kurtaracak hemde personel giderlerinizi azaltmanızda büyük etken oynayacak bu yeni sistem bir çok açıdan geleneksek ofis sistemine göre avantajlıdır.

Hazır ofis kiralama sistemi nedir?
Hazır ofislerle şirketinizi kurduğunuzda tüm ofis arama , abonelikler, mobilya seçimi ve kurulumu gibi süreçlerden kurtulursunuz . Bir hazır ofis kiraladığınızda oda kiranız hariç başka hiçbir elektrik, su, doğalgaz, internet gibi faturaları ödemesiniz. Mobilyaları içinde bulunan , size ve çalışma şeklinize göre dizayn edilmiş odanızda stopaj vergisi ödemeden rahatlıkla işlerinizi yürütebilirsiniz. Üstelik bu ofis sadece size ait olur dileğiniz saatlerde kullanıp , misafirlerini ağırlayabilirsiniz. Hazır ofis kiraladığınızda randevulu sistemde çalıştığımız toplantı odasını da ücretsiz kullanabilirsiniz. Burada iş görüşmelerinizi yapabilir, mülakat uygulayabilir veya kalabalık gruplara sunum yapabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerden ücretsiz yararlanmakla beraber ofis giderlerinizi de minimuma düşürmüş olursunuz. Ve ofis giderlerinize ayırdığınız bütçenizi reklam ve sermaye için kullanabilirsiniz. Hiçbir fatura ödemediğiniz ve stopaj vergisinden de kurtulduğunuz bu sistemde şirket kurmak ve ofis sahibi olmak artık çok kolay ve pratik.Siz de en düşük maliyetle ofis çalışma ortamına sahip olmak istiyorsanız bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz

Sanal sekreterlik hizmeti nedir?
Sanal sekreterlik genellikle çalışmak ve işlerini yürütmek için fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir.Sanal sekreterlik hizmeti sizlere talepleriniz ile doğru orantıda iş desteği sağlamaktadır.Geleneksek sekreterlik kavramı ile sanal sekreterliği ayıran en büyük özellik, sizleri extra personel giderlerinden kurtarmasıdır.Örneğin geleneksel bir sekreterlik hizmeti aldığınızda personelinizin düzenli maaşı,sigorta, yol ,yemek gibi masrafları olurken sanal sekreterlik hizmeti aldığınızda bütün bu ödemelerden muaf olarak, profesyonel bir hizmet almış olursunuz.Peki Sanal sekreterlik hizmeti nasıl işler? Öncelikle sizlerin şahsına yada firmasına özel bir numara tahsis edilir sonrasında ise sizlere gelen bütün çağrılar firmanızın ünvanı ile eksiksiz olarak cevaplanarak, sizlere aktarımı yapılır eğer müsait değilseniz gerekli notlar çalışanlarımız tarafından alınarak sizlere mail yada telefon yolu ile geri dönüşleri yapılır.Mali açıdan tamamen sizlere dost olan bu sistemde işleriniz de hiç bir aksama olmadan çalışabilmeniz mümkündür. Sanal Sekreterlik hizmeti saha da çalışan, iş yeri yada büro dışında farklı lokasyonlarda çalışabilme imkanı olan kişiler için bulunmaz bir fırsattır.


Ankara gibi bir büyükşehirde ofis açmak fazlasıyla maliyetli olabilir. İşinizin prestijli açısından merkezi lokasyonlar tercih ettiğinizde ise bu maliyetler en az iki katına çıkacaktır. Ankara'da bir çok alandaki iş yerlerinin bulunduğu son derece merkezi bir konum olan Balgat'da hazır ofis sistemiyle bu maliyetleri minimuma indiriyoruz. Hazır ofis çözüm sisteminde size mobilyalı bir ofis temin ederiz ve bu ofis sadece sizin kullanımınıza açıktır. İçinde evrak dolabı, müdür masası ve koltuğu ve misafir oturma grubu bulanmaktadır. Böylelikle eşyalarınızı güvenle bırakabilir ve misafirlerinizi rahatlıkla ofisinizde ağırlayabilir ve iş görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Tüm bunlarla beraber elektrik,su,doğalgaz,internet gibi faturaların tamamı bizim tarafımızdan karşılanır. Stopaj vergisi veya aidat ödemezsiniz .Ankara'nın prestijli iş yerlerine yakın konumu sayesinde ulaşım masraflarınız da düşecektir. Tüm bu hizmetlerimiz sayesinde ofis giderleri yükünden kurtulmuş olursunuz. Ankara'nın en merkezi lokasyonunda iş kurmak ve ofis açmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve konum bilgisi ve detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Hazır ofislerin tercih edilme sebepleri nelerdir?
Hazır Ofis geleneksel ofis anlayışının gelişen teknoloji ve genişleyen iş alanlarıyla değişmesiyle, firmaların ihtiyacı olan tüm altyapıyı, daha uygun fiyatlarla sunan hizmettir. Hazır Ofis kiraladığınız zaman, yüksek kiralar ödemenize gerek kalmadan, prestijli lokasyonlardaki iş merkezlerimizden birinde ofis sahibi olursunuz.Geleneksel bir ofis kiraladığınız zaman hem yüksek kira gideriniz, bununla beraber fatura giderleriniz ve personel giderleriniz de olacaktır fakat hazır ofis kiraladığınız da hiç bir fatura ve stopaj ödemeden eşyalı ve sadece sizin kullanabileceğiniz bir ofise sahip olursunuz. Hazır Ofisleri tercih etmemizde ki diğer bir sebep ise verdiği sanal sekreterlik ve kargo posta takibi hizmetiyle, extra personel çalıştırmanıza gerek kalmadan üzerinizdeki iş yükünü hafifletecek çalışanlarımız olmasıdır. Hazır Ofis kiraladığınız zaman sizlerin firmasına gelen bütün kargo,evrak ve postalar profesyonel çalışanlarımız tarafından eksiksiz teslim alınıp sizlere bilgileri telefon yada mail yoluyla verilmektedir. Bunun yanı sıra dilerseniz sizlere özel bir numara tahsis edilerek sanal sekreterliğiniz de çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Firmanıza gelen çağrıların hepsi ,firmanızın ünvanıyla cevaplanıp sizlere aktarımı yapılmaktadır. Bunlara ek olarak, odalarınıza çay-kahve servisi de çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Yani bir ofisde ihtiyacınız olan bütün hizmetlere hazır ofis kiraladığınızda da sahip olursunuz hem de cok daha uygun fiyatlarla. Hazır ofisleri tercih etmemizdeki diğer sebep ise önemli görüşmeleriniz ve toplantılarınız için sizlerin hizmetine sunulan modern toplantı odalarıdır. Toplantı odalarımızda ihtiyacınız olan bütün teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır.Sizler toplantınıza yoğunlaşırken, çay kahve ve yiyecek servisi de çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.Sizler de bütün bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz 0312 750 00 00 nolu numarayı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz:)

Sanal Ofis nedir?hangi hizmetleri sunar?
Sanal Ofisler çoğunlukla çalışmak için fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir.Fakat günümüzde artan ofis giderleri, yüksek ofis kiraları ve personel masrafları yüzünden bir çok firma da sanal ofis kiralamayı tercih etmeye başlamıştır.Sanal Ofis kiraladığınız zaman yüksek kiralar ödemeden, prestijli bir lokasyonda şirket adresi sahibi olursunuz. Firmanızın kurulumunda gerekli olan yasal adresi sizlere sanal ofisler sağlar. Buna ek olarak sizler işlerinize yoğunlaşırken firmanıza gelen önemli evrak kargo ve postalar eksiksiz teslim alınır ve size bildirimleri yapılır.Sizler gelip kargolarınızı alana kaddar da ofisimizde muhafaza edilir.Sanal Ofis kiraladığınız da fiziki bir ofisiniz olmasa bile ihtiyaç duyduğunuz da önemli toplantı ve görüşmeleriniz de kullanabileceğiniz modern toplantı odaları hizmetinize sunulmuştur.Sizler toplantılarınızı ve görüşmelerinizi yaparken misafirlerinize çay-kahve servisi de personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Hazır Ofis Kiraladığınızda Ücretsiz Faydalanabildiğiniz Hizmetler
Bir hazır ofis kiraladığınızda ücretsiz faydalanildiğiz bazı hizmetlerimiz vardır. Bunlar; sanal sekreterlik, kargo & evrak takibi, toplantı odası kullanımı ve ofisinize çay & kahve servisidir. Sanal sekreterlik hizmetinde size 312li veya 850li bir numara tahsis edilir. Bu numaraya gelen aramalar firmanızın veya şahsınızın ünvanıyla karşılanıp arayan bilgisi öğrenildikten sonra size iletilir . Size ulaşamadığımız durumda ise arayan bilgisi not edilir ve size iletilir. Böylelikle sizi arayanlar yetkiliden önce profesyonel bir sekreterle görüşme sağlamış olur. Kargo & evrak takibinde ise size gelen tüm kargo ve evraklar sizin adınıza teslim alınıp eş zamanlı olarak size görüntüsü gönderilir. Bu hizmetimiz sayesinde ise nerde olursanız olun size gelen kargo ve ervakları kaçırmamış olursunuz. Bunlarla beraber ofisinize çay, kahve söyleyerek misafirlerinizi ağırlayabilir ve toplantı odasında ise iş görüşmlerinizi yapabilirsiniz. Size ve şirketinize profesyonel kimlikle birlikte kurumsallık kazandıran tüm bu hizmetlerimizden bir ofis kiraladınızda ücretsiz faydalanbiliyorsunuz. Detaylı bilgi ve konum bilgisi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sanal ofis kullanımı kimler için daha uygundur?
Sanal Ofisler, fiziki bir ofis ihtiyacı duymadan çalışan kişilerin tercih ettikleri bir ofis çözüm sistemidir.Fakat gün gectikce sanal ofislerin kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır.Artık sadece belli meslek sahipleri değil bir çok yeni girişimci,şubeleşmek isteyen firmalar da sanal ofis kiralayarak işlerini yürütmeye başlamıştır.Sanal Ofis kiraladığınızda belli bir ofis kullanımı olmasa da ihtiyaç duyduğunuzda kullanabileceğiniz toplantı odaları mevcuttur.Hem şirket kurulumunuz için ihtiyacınız olan yasal adresi size sağlayan hemde firmanıza gelen evrak kargo ve postaları sizler için teslim alıp sizlere bildirimini yapan çalışanlara sahip olduğunuz bu sistemde yüksek kiralar vererek bir ofise sahip olmak yerine daha ekonomik çözümlerle bir ofis de ihtiyaç duyulabilecek herşeye sahip olursunu

Neden sanal ofis kiralamalıyız?
Çalışma hayatınızda sürekli kullanacağınız fiziksel bir ofise ihtiyacınız olmayabilir. Kolay Ofis A.Ş verdiği sanal ofis hizmeti ile fiziksel bir ofisin getirdiği yüksek maliyetlerin yükünden sizleri kurtarırken aynı zamanda prestijli bir iş adresine sahip olmanızı sağlar. Çünkü Sanal Ofis fiziki bir ofisiniz olmadan sizlere firmanızın kurulumu için gerekli olan yasal adres, sekreterlik, kargo evrak takibi gibi hizmetlerin size sunulmasıdır. Genellikle sahada çalışıyorsanız, işlerinizi ofis dışından yönetebiliyorsanız fiziki bir ofis kiralamak sizler için maliyetli olacaktır fakat sanal ofis tuttuğunuz zaman kartvizitinize bastırabileceğiniz prestijli bir şirket adresiniz olacak ve sizler adına gelen bütün evraklarınızın takibini yapacak takım arkadaşlarımızla çalışmış olacaksınız. Buna ek olarak ihtiyacınız olduğun da özel görüşmeleriniz ve toplantılarınız için kullanabileceğiniz toplantı odalarımız da sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sanal Ofis kiraladığınız zaman sahip olacağınız avantajlar bunlarla sınırlı değildir. Dilerseniz ‘’sekreterliğiniz de’’ uygun fiyatlarla profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Sizlere tahsis ettiğimiz özel numaraları kartvizitinizde ve iletişim bilgilerinizde kullanabilirsiniz. Profesyonel ekibimizde firmanıza gelen bütün çağrıların firmanızın ünvanı ile cevaplayıp sizlere aktarımını eksiksiz bir şekilde yapacaktır. Sanal Ofis kiralamak fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişiler için en avantalı ofis çözüm sistemidir. Sizlerde sanal ofis kiralayarak işletmeleriniz için uygun fiyatlarla doğru imajı yakalayabilirsiniz.

Ankara'da Sanal Ofis
Ankara gibi iş yoğunluğunun ve fırsatlarının fazla olduğu bir şehirde iş insanıysanız özellikle dinamik bir çalışma şekline sahipseniz sanal ofisler sizin için en uygun ofis çözüm sistemidir. Sahada çalışıyorsanız, e-ticaret ile uğraşıyorsanız veya sabit bir yerde durmuyorsanız tebligat adresi ihtiyacınızı sanal ofisle karşılayabilirseniz. Böylelikle siz nerde olursanız olun , kartvizitenize bastırabilceğiniz bir tebligat adresiniz olur ve size gelen tüm kargo ve evraklar profesyonel sekreter ekibimiz tarafından teslim alınır ve size eş zamanlı olarak görüntüsü çekilip size yollanacaktır. Böylelikle tüm kargo ve evraklarınızdan haberdar olup hiçbirini kaçırmamış olursunuz. Homeoffice çalışıyorsanız iş yeri adresinizin bir iş merkezinde olması kurumsal bir kimlik kazanmanıza yardımcı olur. Üstelik stopaj vergisi ödemeden bir sanal ofis sahibi olmuş olursunuz. Tüm bunlara ek olarak sanal ofis müşterimiz olduğunuz için toplantı odamızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İş görüşmeleriniz veya toplantılarınız için uygun bir ortam sunduğumuz bu hizmette çay kahve servisiniz de yapılmaktadır. Hizmetimizden faydalanmak ve için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
Hazır Ofis Kiraladığınızda Hangi Hizmetlerden Ücretsiz Faydalanabilirsiniz?
Hazır ofis kiraladığınızda ücretsiz olarak sanal sekretetlik, tebligat adresi , toplantı odası kullanımı ücretsiz olarak faydalanbilceğiniz hizmetlerdir. Sanal sekreterlik hizmetinde size 0312 li veya 0850li bir numara tahsis edilir ve bu numaraya gelen aramalar sizin şahsınız veya ünvanınız ismiyle karşılanıp arayan bilgisi alındıktan sonra size aktarılır. Eğer siz müsait değilseniz veya size ulaşamazsak ise arayan bilgisini size iletiyoruz. Böylelikle sizi arayan tüm kişilerden haberdar olursunuz ve aramaları kaçıkrmazsınız. Tebligat adresiniz ofisimiz gözüktüğünde ise tüm kargo ve evraklarınız ofisimize gelir ve biz bunları sizin adınıza teslim alır ve aldığımız anda size görüntüsü çekilip gönderilir. Tüm bunlara ek olarak toplantı odasını ücretsiz kullanabilir, iş görüşmelerinizi veya toplantılarınızı burada yapabilirsiniz. Profesyonel sekreter ekibimiz ve yıllardır kazandığımız tecrübe sayesinde sektörün önde gelen isimlerinden biriyiz. Siz de Kolay Ofis ailesine katılıp kurumsallık kazanmak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Arayın, firmanıza profesyonel kimlik kazandıralım.

Günümüzde sanal ofis nedir neden tercih edilir?
Son yıllarda ülkemizde oldukça artış göstergen genç yatırımcılar,teknolojininde gelişmesiyle beraber yeni nesil ofisleri tercih etmeye başlamıştır.Sanal ofisler bir çok genç girişimciye büyümeleri için fırsat sunmaktadır.Sanal ofis hizmetlerinden, sadece genç yatırımcılar değil aksine büyük firmalarda faydalanmaktadır.Sanal ofis hizmetleri hem finansal acıdan firmaları rahatlatmasıyla,hemde bütün çözüm olanaklarını size sunmasıyla son yıllarda çok tercih edilen bir sistem haline gelmiştir. Sanal ofisler sizlere bir çok çalışma seçeneği sunmaktadır.Eğer fiziki bir ofise ihtiyaç duymuyorsanız,sadece kartvizitizinzde görülebilecek bir ticari adres istiyorsanız,sanal ofisler size bu hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır ,bu hizmetin içinde sizin evrak ve postalarınızın takibi,eksiksiz bir şekilde size geri bildirimi (telefon,mail aracılığıyla) yapılmaktadır.Bunun yanında fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen dilerseniz sekreterlik hizmetide alabilmektesiniz.Sekreterlik hizmetinde şahsınıza bir numara tahsil edilir,gelen telefonlarımız uzman ekibimiz tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanır size aktarımı yapılır,müsait değilseniz gerekli notlar eksiksiz şekilde alınır sonrasında size bildirimi yapılır.Bunlara ek olarak sanal ofis hizmetleri,fiziki bir ofisiniz olmasa bile yapacağınız önemli görüşmeleriniz için kullanabilceğiniz bir toplantı odası size sunmaktadır.Kalabalık görüşmeleriniz için rahatça kullanabilceğiniz tam ekipmanlı toplantı odalarımızda, çay kahve ikramı da sanal ofis hizmetleri tarafından sağlanmaktadır. Sanal ofis hizmetleri,yeni ve gelişmekte olan bütün trendleri takip ederek büyümeye devam etmektedir.Günümüz ekonomisi şartlarında firmalara büyüyebilecekleri bir alan oluşturmaktadır.Fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan,bir ofisde ihtiyacınız olan herşeyi uygun fiyatlarla bulabilceğiniz bu yeni nesil sistem,büyük küçük bütün firmaların finansal yüklerini azaltmakla kalmayıp aradıkları herşeyi bulabilcekleri kaliteli bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

Hazır Ofis kiralamanın sağladığı kolaylıklar nelerdir?
Bir hazır ofis kiraladığınızda içi sizin için hazırlanmış ofisinize gelip rahatça kullanabilirsiniz. Faydalanacağınız hizmetlere gelecek olursak elektrik, su , doğalgaz, elektrik , internet faturalarını bizim tarafımızdan ödenir. Eğer firmanızın yerel bir numarası yoksa numara tahsis edilir ve gelen aramalar firmanızın veya şahsınızın ismiyle karşılanıp arayan bilgisi alındıktan sonra size aktarılır.Size gelen kargo ve evraklar teslim alınıp, size Whatsapp veya mail yoluyla bildirimi yapılır. İstediğiniz takdirde onayınızla birlikte içeriği hakkında bilgi verilir. Odanıza çay , kahve servisi yapılır. Çay ocağı Whattsap hattımızı arayabilir veya mesaj atabilirsiniz. Toplantı odamızı ücretsiz randevulu şekilde kullanabilirsiniz .Projeksiyon cihazımıza sunumlarını yansıtabilir , toplantı geniş ve ferah toplantı masasında görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Ofisiniz sadece size aittir. Kullanım saat sınırı yoktur. Manzaralı terasımızda küçük bir mola verip iş stresinizi hafifletebilirsiniz. Otopark kullanımı araçlarınız için ücretsizdir. Yani biz sizin sekreterliğinizi yaparken , faturalarınızı öderken siz gönül rahatlığıyla işinize odaklanabilirsiniz. Her şey dahil konseptimiz sayesinde ise geleneksel bir ofise sahip olmadan veya kiralamanın sermaye masraflarından kurtulabilirsiniz.

Sanal Ofis Çözüm Sistemi Hangi Hizmetleri Kapsar, Hnagi Hizmetleri Kapsamaz?
Sanal ofis çözüm sistemi tebligat adresi hizmetini, kargo & evrak takibi hizmetini ve yerel bir numara tahsis etme hizmetlerini kapsamaktadır. Tebligat adresinizin belirtildiği kontrol niteliğinde olan sözleşmemiz sayesinde yasal bir adresiniz olur. Vergi memuru eşliğinde açılış / yoklama işleminiz olduktan sonra ise tüm kargo ve evraklarınız bu adrese gelir ve tüm kargo ve evraklarınız alanında uzman sekreterler tarafından teslim alınır ve alındığı an size internet ortamından görüntüsüyle birlikte bilgisi verilir. Klilitli dolaplarımızda siz gelip teslim alana kadar muhafaza edilir. Böylelikle siz nerde olursanız olun hiçbir evrağınızı veya kargonuzu kaçırmamış olursunuz. Tüm bunlarla beraber size yerel bir numara tahsis edilir. 312 li veya 850 li olarak seçtiğiniz numara ömür boyu size aittir. Bu hizmetler kapsamında şirketinize profesyonellik ve kurumsallık kazandırmakla beraber minimum maliyete şirket açmış olursunuz. Son olarak toplantı odasını da günlük kiralayabilir ve kullanım sağlayabilirsiniz. İş görüşmelerinizi, sunumlarınızı ve toplantılarınızı yapabilceğiniz bu alanda randevu sisteminden faydalanarak kullanım sağlayabilirsiniz. Detayli bilgi almak ve konum bilgisi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hazır Ofis ve Sanal Ofis Farkları Nelerdir?
Hazır ofislerle sanal ofisler arasındaki en büyük fark sanal ofis hizmetinde fiziki bir ofisinizin bulunmamasıdır. Yani sanal ofis hizmetinde size sadece yasal bir adres temin ederken hazır ofis hizmetinde mobilyalı bir ofis temin edilir. Hazır ofis kiraladığınızda sadece size ait olan mobilyalı bir ofisiniz olur. Böylelikle eşyalarınızı getirip dilediğiniz gibi bir çalışma alanına sahip olabilirsiniz. Sanal ofisde ise eğer sabit bir yerde çalışma şekliniz yoksa örneğin sahada çalışıyorsanız, kargo ve evrakların sizin adınıza teslim alınıp size bilgisi verilsin istiyorsanız sizin için fazlasıyla uygun bir çözüm sistemidir. Her çalışma şekline uygun hizmet veren Kolay Ofis'in hizmetlerinin detaylarını öğrenmek ve satın almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Hazır Ofis Kiraladığınızda Hangi Hizmetler Ücrete Dahildir ?
Hazır ofis kiraladığınızda size mobilyalı bir ofis temin edilir. Ofisiniz işinize ve çalışma şeklinize göre dizayn edilir. Tek kişilik,2 kişilik veya 3 kişilik ofisler mevcuttur. Dilediğiniz ofisi kiralayarak işlerinizi artık buradan yürütebilirsiniz. Hazır ofis hizmetimiz herşey dahil konsepttir. Yani elektrik,su,doğalgaz ve internet gibi faturalar bizim tarafımızdan ödenir. Böylelikle siz işlerinize odaklanırken, ofis giderleriniz Kolay Ofis tarafınfan karşılanır. Bunun yanında hazır ofis tuttuğunuzda ücretsiz faydalandığınız bazı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bunlar sanal sekreterlik,toplantı odası kullanımı ve kargo&evrak takibi hizmetleridir. Kısaca bahsetmemiz gerekirse sanal sekreterlik hizmetinde öncelikle size 850li veya 312li bir numara tahsis edilir. Sonrasında bu numarata gelen aramalar alanınzda uzman sekreter ekibimiz tarafından sizin şahsınız veya firmanızın ünvanıyla karşılanır. Daha sonrasında arayan bilgisi alındıkan sonra size aktarılır, size ulaşılmayan veya müsait olmadığınız durumda ise arayan bilgisi not edilip size bilgisi verilir. Böylelikle sizle görüşme sağlamak isteyenler öncelikle bir sekreterle görüşmüş olur ve bu da size profesyonellik kazandırır. Toplantı odası kullanımında ise toplantı odasını ücretsiz kullanabilir , iş görüşmelerinizi, sunumlarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Daha kalabalık bir ekiple çalışcağınız zaman toplantı odası sizin için çok uygun olacaktır. Son olarak kargo & evrak takibinde ise size gelen kargo ve evraklar profesyonel sekreter ekibimiz tarafından teslim alınır. Alındığı anda size internet aracılığıyla görüntüsü çekip gönderilir. Ve siz gelip teslim alana kadar kilitli dolaplarda muhafaza edilir.Böylelikle şehir dışında olsanız da hiçbir evrağı veya kargoyu kaçırmamış ve hepsinden anında haberdar olmuş olursunuz. Görüldüğü üzere hazır ofis kiraladığınız anda birçok farklı hizmetten de ücretsiz faydalanabilmektesiniz. Faturaların Kolay Ofis tarafından karşlandığını ve herhangi bir aidat ücreti olmadığını da düşünecek olursak ofis giderlerinizin olabilecek minimum seviyeye düştüğü bir gerçektir. Siz de minimum maliyetle ofis sahibi olup, bu hizmetlerin size kazandıracağı profesyonel ve kurumsal kimlikten faydalanmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kolay Ofis de hazır ofislerin sağladığı imkanlar nelerdir?
Teknolojinin gelişmesiyle beraber son zamanların en çok tercih edilen ofis çözüm sistemlerinden biri ‘’kiralık hazır ofis’’hizmetleri olmuştur. Kiralık hazır ofis hizmeti, firmaların ofis maliyetlerini minimuma indirmek üzere oluşturulmuş bir sistemdir. Bu sistem küçük firmalara büyüme imkanı sağlarken ,büyük firmaların da geleneksel ofis maliyetlerinden tasarruf etmesini sağlar. Kiralık hazır ofisler bir işyeri açtığınız zaman ödemeniz gereken, stopaj,emlakçı komisyonu, fatura abonelikleri, ofis mobilyaları, aidat, internet, elektrik, ısınma faturaları ve personel giderleri gibi masrafların hepsini karşılamaktadır. Bunlara ek olarak hazır ofis kiraladığınız zaman, hiçbir ücret ödemeden ve bir personel gideriniz olmadan sizlerin sekreterliği de yapılmaktadır. İlk olarak Firmanıza yada şahsınıza (312,850) ile başlayan ve kartvizitlerinizde de kullanabileceğiniz bir numara tahsis edilmektedir. Sonrasında firmanıza gelen çağrılar ekibimiz tarafından firmanızın ünvanı ile cevaplanıp müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılmaktadır. Ekibimiz aynı zamanda sizlerin evrak ve posta takibini de yapmaktadır. Firmanıza ya da sahsınıza gelen kargo, postaları teslim alıp sizlere telefon yada mail yolu ile bildirimleri yapılmaktadır. Verdiğimiz bu hizmetler ile sizlerin hem personel giderini, hem de iş yükünü azaltmış olmaktayız. Kiralık hazır ofisler sizlerin rahat çalışabilmesi, işlerinize zaman kaybetmeden daha rahat yoğunlaşabilmeniz ve bunun yanı sıra bütçenizi de düşünerek sizlere uygun fiyatlarla en iyi hizmeti verebilmek için kurulmuş bir sistemdir. Sizlerde bu sistemin bir parçası olmak ve faydalanmak isterseniz sizlere en yakın olan Kolay Ofis A.Ş şubesine bekliyoruz😊

Kolay Ofis de sanal sekreterlik hizmeti nasıl olur?
Sanal sekreterlik genellikle çalışmak ve işlerini yürütmek için fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir.Sanal sekreterlik hizmeti sizlere talepleriniz ile doğru orantıda iş desteği sağlamaktadır.Geleneksek sekreterlik kavramı ile sanal sekreterliği ayıran en büyük özellik, sizleri extra personel giderlerinden kurtarmasıdır.Örneğin geleneksel bir sekreterlik hizmeti aldığınızda personelinizin düzenli maaşı,sigorta, yol ,yemek gibi masrafları olurken sanal sekreterlik hizmeti aldığınızda bütün bu ödemelerden muaf olarak, profesyonel bir hizmet almış olursunuz.Peki Sanal sekreterlik hizmeti nasıl işler? Öncelikle sizlerin şahsına yada firmasına özel bir numara tahsis edilir sonrasında ise sizlere gelen bütün çağrılar firmanızın ünvanı ile eksiksiz olarak cevaplanarak, sizlere aktarımı yapılır eğer müsait değilseniz gerekli notlar çalışanlarımız tarafından alınarak sizlere mail yada telefon yolu ile geri dönüşleri yapılır.Mali açıdan tamamen sizlere dost olan bu sistemde işleriniz de hiç bir aksama olmadan çalışabilmeniz mümkündür. Sanal Sekreterlik hizmeti saha da çalışan, iş yeri yada büro dışında farklı lokasyonlarda çalışabilme imkanı olan kişiler için bulunmaz bir fırsattır.

Sanal Ofis kiralamak neden ve hangi durumlarda gereklidir?
Çalışma hayatınızda sürekli kullanacağınız fiziksel bir ofise ihtiyacınız olmayabilir. Kolay Ofis A.Ş verdiği sanal ofis hizmeti ile fiziksel bir ofisin getirdiği yüksek maliyetlerin yükünden sizleri kurtarırken aynı zamanda prestijli bir iş adresine sahip olmanızı sağlar. Çünkü Sanal Ofis fiziki bir ofisiniz olmadan sizlere firmanızın kurulumu için gerekli olan yasal adres, sekreterlik, kargo evrak takibi gibi hizmetlerin size sunulmasıdır. Genellikle sahada çalışıyorsanız, işlerinizi ofis dışından yönetebiliyorsanız fiziki bir ofis kiralamak sizler için maliyetli olacaktır fakat sanal ofis tuttuğunuz zaman kartvizitinize bastırabileceğiniz prestijli bir şirket adresiniz olacak ve sizler adına gelen bütün evraklarınızın takibini yapacak takım arkadaşlarımızla çalışmış olacaksınız. Buna ek olarak ihtiyacınız olduğun da özel görüşmeleriniz ve toplantılarınız için kullanabileceğiniz toplantı odalarımız da sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sanal Ofis kiraladığınız zaman sahip olacağınız avantajlar bunlarla sınırlı değildir. Dilerseniz ‘’sekreterliğiniz de’’ uygun fiyatlarla profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Sizlere tahsis ettiğimiz özel numaraları kartvizitinizde ve iletişim bilgilerinizde kullanabilirsiniz. Profesyonel ekibimizde firmanıza gelen bütün çağrıların firmanızın ünvanı ile cevaplayıp sizlere aktarımını eksiksiz bir şekilde yapacaktır. Sanal Ofis kiralamak fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişiler için en avantalı ofis çözüm sistemidir. Sizlerde sanal ofis kiralayarak işletmeleriniz için uygun fiyatlarla doğru imajı yakalayabilirsiniz.

Kolay Ofis'in verdiği hizmetler nelerdir?
Günümüze teknolojinin gelişmesiyle beraber,hızlı bir artış gösteren çalışma alanı ve bununla birlikte gelen rekabet insanları yeni nesil ofis çözümü arayışlarına yöneltmiştir.Bir çok kişi fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan kendilerini geliştirebilceği yeni iş alanlarına yönelirken,prestijli bir iş yeri adresi ihtiyaçları doğmaktadır. Sanal ofis hizmetleri sizlere ihtiyacınız olan her hizmeti eksiksiz bir şekilde sunmaktadır. Sanal ofisler size şirketinizin kurulumunu gerçekleştirmek için yasal adresi sağlamakla kalmayıp,prestijli lokasyonlarda da iş yeri adresi sahibi olmanızı sağlar.Sanal ofislerin verdiği hizmetlerin başında,sizlere gelen evrak,posta ve kargo takibi yer almaktadır.Firmanıza gelen posta ve kargolar ekibimiz tarafından teslim alınmaktadır, sizlere telefon yada mail yoluyla bilgi verilmektedir.Bunun yanında fiziki bir ofisiniz olmasa bile sizlere sekretlerlik hizmeti sunarak ,şirketinizin profesyonel kimliğini geliştirmesine yardımcı olur.Sanal ofisler sizlere öncelikle ihtiyacınız olan bir numara tahsisi yaparlar.Bu numarayı şirket telefonlarımıza tanımladıktan sonra, profesyonel ekibimiz sizlere gelen telefonları şirketinizin ünvanıyla cevaplar ,müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarır,müsait değilseniz gerekli notları eksiksiz bir şekilde alıp geri dönüşümlerini yaparlar.Sanal ofisler sizlere fiziki bir ofisiniz olmasa bile,ihtiyacınız olduğunda kullanabilceğiniz,şık toplantı odaları sunarlar.Toplantı odalarında kullanabilceğiniz yazı tahtaları,projeksyion aletleri gibi teknolojik cihazların hepsi eksiksiz olarak sizin hizmetinize sunulmaktadır. Kolay ofis sizlere sadece yasal adres sağlamakla kalmayıp,fiziki bir ofise ihtiyaç duyduğunuzda sizi yüklü maliyetlerden kurtaracak,hazır ofis seçenekleri sunmaktadır.Her şey dahil olan hazır ofis sisteminde ,sizlere sadece size ait olan ve istediğiniz kadar kullanabilceğiniz bir oda tahsis edilir.Ofisinizin bütün giderleri Kolay ofis tarafından karşılanmaktadır.İnternet,elektrik,ısınma,aidat gibi giderlerin hepsi Kolay of,s tarafından ödenmektedir.Profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından sekreterliğiniz yapılmakta ve gelen misafirleriniz karşılanıp odanıza kadar eşlik edilmektedir.Kalabalık toplantılarınız için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz toplantı odaları hizmetinize sunulmaktadır.

Sanal ofis nedir?
Sanal Ofisler son yılların en çok tercih edilen yeni nesil ofis çözüm sistemlerinden biridir. Genellikle fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin ve firmaların tercih ettiği bu sistem, firmalarınızın kurulumu için gerekli olan yasal adresi sizlere sağlamakla kalmayıp, ihtiyacınız olan bir çok ofis hizmetinden de yararlanmanızı sağlar. Sanal Ofislerin sizlere sunduğu, kartvizitiniz de yer alacak prestijli firma adresi, firmalarınızın kurumsal kimliğini olumlu yönde etkilemektedir. Bunlara ek olarak firmalarınıza gelen kargo ve postaların takibi de profesyonel çalışanlarımız tarafından sizler için en iyi şekilde eksiksiz olarak yapılmaktadır. Adresinize gelen kargo, posta ve evraklar personellerimiz tarafından teslim alınıp tarafınıza bilgilendirilmesi yapılmaktadır. Sanal Ofisler tamamen ofis ve personel giderlerinizi minimuma indirmek üzere tasarlanmış bir ofis çözüm sistemidir. Sanal Ofislerde sadece yasal adres hizmetinden değil , fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen kullanabileceğiniz toplantı odaları ver sekreterlik hizmetinden de uygun fiyatlarla yararlanma imkanınız bulunmaktadır.

Sanal Ofis Kiraladığınızda Ücretsiz Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?
Sanal ofis kiraladığınızda ücretsiz faydalandığınız bazı hizmetler bulunmaktadır. Bunlar sanal sekreterlik, kargo & evrak takibi ve toplantı odası kullanımıdır. Sanal sekreterlik hizmetinde size tahsis ettiğimiz ve ömür boyu kullanabileceğiniz 312 li veya 850 li numaraya gelen aramaları sizin şirketinizin adıyla veya sizin ünvanınızla karşılayıp arayan ilgisi aldıktan sonra size aktarırız. Size ulaşamadığımız durumda ise arayan bilgisini not edip size iletiriz. Böylelikle hiçbir aramayı kaçırmamış olursunuz. Bununla beraber kago & evrak takibi hizmetinde ise size gelen tüm kargo ve evrakları sizin adınıza teslim alırız ve size aldığımız anda görüntüsünü internet ortamında iletiriz. Siz gelip teslim alana kadar da kilitli dolaplarımızda muhafaza ederiz. Bu hizmetimiz sayesinde de siz nerde olursanız olun kargo ve evraklarınız teslim alınmış ve güvenle saklanmış olur. Son olarak toplantı odası hizmetimizde toplantı odasını ücretsiz kullanabilir, iş görüşmelerinizi veya sunumlarınızı yapabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanmak için tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden bizi aramak !

Sanal Ofis Kiralamanın avantajları nelerdir?
Öncelikle Sanal Ofis nedir? Sanal Ofis çoğunlukla fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin,firmaların tercih ettiği yeni nesil bir ofis çözüm sistemidir.Sanal Ofisler sizlere,firmanızın kurulumu için gerekli olan yasal adresi sağlamakla kalmayıp, buna ek olarak bir çok ofis hizmetindende tercihiniz doğrultusunda yararlanmanızı sağlar.Sanal Ofisler firmalarınıza prestijli bir lokasyonda, adres sahibi olma imkanı sağlar.Kartvizitinizde yer alacak olan şirket adresini sizlere temin eder.Sonrasında ,profesyonel ekibimiz tarafından,firmalarınıza gelen evrak ve postaların takibi yapılır.Firmanıza yada şahsınıza gelen kargo-postalar teslim alınıp sizlere telefon yada mail yoluyla bilgilendirilmesi eksiksiz bir şekilde yapılır.Sizler işlerinizle ilgilenirken bütün bu işlemler Sanal Ofis çalışanları tarafından titizlikle yapılır. Bunlara ek olarak eğer bir numaranız yoksa sizlere,müşterilerinize verebilmek ve kartvizitinizde bulunması için (0312,0850)ile başlayan bir numara tahsis edilir ve dilerseniz sekreterliğiniz yapılır.Sanal Ofis ekibi tarafından size gelen cağrılar firmanızın ünvanıyla cevaplanıp,müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılır.Müsait değilseniz gerekli notlar alınarak sonrasında sahsınıza bilgilendirilmesi yapılır. Sanal Ofis hizmetleri sadece bunlarla kalmayıp ,fiziki bir ortamda toplantı yapma yada bir görüşme yapma ihtiyacı duyduğunuzda,sizlere kullanabileceğiniz toplantı odaları sunmaktadır.Önceden rezervasyonla çalıştığımız toplantı odaları,sizlere ihtiyacınız olan bütün elektronik ekipmanı sunmaktadır.Bunlara ek olarak,görüşmeleriniz esnasında sizlere ekibimiz tarafından çay,kahve servisi de yapılmaktadır. Sanal Ofisler,sizlere daha az maliyetle istediğiniz hizmeti alma seçeneği sunar.Bu yeni nesil ofis çözüm merkezi sizler için herşeyi düşünmek,sizlerin iş yükünü azaltmak ve extra ödemeniz gereken bir çok giderden sizleri kurtarmak adına tasarlanmış bir sistemdir.

Sanal Sekreterlik Hizmetinden Neden Faydalanmalısınız?
Kolay Ofis’in sizlere sunduğu sanal sekreterlik hizmetinde size ömür boyu kullanabilceğiniz 312 li veya 850 li bir numara tahsis edilir. Bu numaraya gelen aramalar sizin şahsınızın veya şirketinizin unvanıyla karşılanıp arayan bilgisi aldıktan sonra size aktarılır. Siz eğer müsait değilseniz veya sonra görüşmek istiyorsanız arayanın iletişim bilgileri sekreterler tarafından size aktarılır. Alanında uzman sekreter ekibimiz tarafından sizi arayanların karşılanması, sizle görüşme sağlamak isteyenlerin sizden önce bir sekreterle görüşmesi, size fazlasıyla profesyonellik kazandıracaktır. Böylelikle sizi arayan hiçbir müşterinizi kaçırmamış olursunuz. Siz de profesyonel bir sekreter ekibiyle çalışmanın farkını hisseeceksiniz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir,detaylı bilgi alabilirsiniz .

Pandemi döneminde şirket kurmak
Ülkede ve dünyaca yaşadığımız covid-19 pandemisinde şirket kurmak ve gerekli süreçler hakkında kafanız karışmış olabilir. Fakat bilmelisiniz ki süreçler aynen işlemekte ve Kolay Ofis her aşamada sizinle olmaktadır. Öncelikle iki taraflı imzalanan ve kira kontratı niteliğinde olan Kolay Ofis tebligat adresi sözleşmesi ile muhasebeciniz veya müşaviriniz başvuruları yapar. Başvurunuz vergi dairesine düştüğü an vergi memuru ile sizi ofisimizde buluştururuz ve bizim de eşliğimiz de açılışınız gerçekleşir. Açılışınız olduğu gün Kolay Ofis tarafından faturanız kesilir ve bunu gider olarak kullanabilirsiniz. Sonrasında ise size gelen tüm kargo ve evraklar artık yasal adresinize gelir ve profesyonel sekreter ekibimiz bunları teslim alıp aldığı anda size görüntüsünü gönderir. Bu hizmet sayesinde önünüzü göremediğiniz bu pandemi sürecinde ofis giderlerinizi minimuma indirerek olumsuz ekonomi koşullarından oldukça az etkilenmiş ve çalkantılı piyasa şartlarına karşı bir tedbir almış olursunuz. Kolay Ofis sayesinde artık şirket kurma planlarınızı ertelemenize gerek yok ! !--- Başlık burada başlar --->

Hazır ofisleri tercih etmemiz için 3 neden?
İlk olarak günümüzde iyi bir lokasyonda istediğiniz gibi bir ofis bulabilmeniz oldukça zamanınızı alabilir.Buna ek olarak geleneksel bir ofis kiraladığınızda karşınıza çıkacak giderler bütçenizi oldukça zorlayacaktır fakat hazır bir ofis kiraladığınızda emlakçı masrafları ve komisyonu ödemeden hiç bir fatura giderinizin olmayacağı , modern mobilyalarda dizayn edilmiş , saat kullanım sınırlaması olamayan ve sadece size ait olan bir ofise sahip olacaksınız.Hazır ofis ayrıcalıkları bunlarlada sınırlı kalmamakla beraber ,ücretsiz olarak sektererliğiniz yapılacak ve ofisinize çay kahve serviside yapılacaktır.bütün bu hizmetler için extra bir ücret ödemeden bütçeniz için dost olan bu sistemde yerinizi almak için bizlerle irtibata geciniz.

Sanal Sekreterlik Hizmeti Neleri Kapsar?
Sanal sekreterlik hizmeti size ömür boyu kullanım yapabileceğiniz 312 li veya 850 li bir numara tahsis edilmesini bununla birlikte bu numaraya gelen aramaları karşılamamızı kapsar. Aramalarınız profesyonel sekreterler tarafından ve sizin seçiminize göre şirketin ünvanı veya şahsınızın ismiyle karşılanır. Sonrasında ise arayan bilgisi öğrenildikten sonra telefon size bağlanır. Eğer müsait değilseniz veya size ulaşılmadıysa ise arayanın bilgisini not edilip size bilgisi verilir. Böylelikle size arayan kişilerin tamamından haberdar olmuş olursunuz. Ayrıca sizi arayan kişilerin sizden önce bir asistanla görüşme sağlaması size fazlasıyla profesyonellik katacaktır. Siz de bu hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara’nın Merkezinde Sanal Ofis Kullanmak
Ankara’nın merkezinde sanal ofis kullanabilir, şirketinizi sanal ofisle açabilirsiniz. Peki ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle size en yakın Kolay Ofis şubesine gelerek, sanal ofis hizmet sözleşmesi yapmanız gerekmektedir. Bu sözleşme kira kontratı niteliğindedir. Sonraki süreçte ise açılış veya taşıma işleminiz olmaktadır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra size gelen tüm kargo ve evraklar alanında uzman asistan ekibi tarafından teslim alınıp size alındığı an bildirimi tarafınıza yapılmaktadır. Siz ise böylelikle Ankara’nın merkezinde sanal ofise sahip olursunuz ve tüm kargo ve evraklarınızı kolaylıkla teslim alabilirsiniz. İletişim kısmındaki bilgilerimizden bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kolay ofis size nasıl bir ayrıcalık sağlar?
İlk olaral kolay ofise geldiğinzde sizler için sunulan en büyük fırsat sadece almak istediğiniz hizmetin ücretini ödeme imkanıdır.Eğer çalışmak için fiziki bir ofise ihtiyaç duymuyorsanız ''Sanal Ofis'' hizmetinden oldukça ugyun fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Eğer çalışmak için fiziki bir ofise ihtiyacınız varsa,içinde bir çok hizmeti bulunduran ''Hazır ofis'' hizmetimizden yararlabilirsiniz.Eğer sadece evinizden çalışmak istiyorsanız fakat bir sekreterlik ve numara hizmeti almak isterseniz yine uygun fiyatlarla bu hizmetlere sahip olabilirsiniz. Kolay ofis sizlere bir ofis kurmak yada bir ofis de sahip olabileceğiniz bütün hizmetleri uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle sunmaktdır.

Numara tahsisi ve sekreterlik hizmeti süreci nasıl işler?
İlk olarak sekreterlik hizmeti almak istediğinizde sizlere ücretsiz numara tahsisi yapmaktayız.Kurumsal yada bireysel olarak alabileceğiniz numaranız bizimle çalışmayı sona erdirseniz bile sizin olmaya devam edecektir.Şahsınıza yada firmanıza tanımlanan bu numaraya gelen büün çağrılar eksiksiz olarak firma çalışanlarımız tarafından firmanızın ünvanı ile cevaplanıp sizlerin müsaitlik durumuna göre sizlere aktarılacaktır.Müsait değilseniz gerekli notlar alınarak sizlere geri dönüşümleri yapılacaktır.

Sanal Sekreterlik Hizmeti Size Ne Kazandırır?
Sanal sekreterlik hizmeti size profesyonellik ve kurumsallık kazandırır. Nasıl mı? Öncelikle bu hizmette 312 li veya 850 li bir numaraya sahip olursunuz. Üstelik bu numara ömür boyu size ait olur. Sonrasında bu numaraya gelen aramalar sizin şahsınız veya ünvanınızla karşılanıp dahiliniz üzerinden size aktarılır. Böylelikle sizi arayanlar sizinle görüşmek isteyen kişiler sizden önce bir asistanla görüşmüş olur. Bu da size ve firmanıza profesyonellik kazandıracaktır. Alanında uzman asistanlar sizi aradığında müsait değilseniz ise notu alınır ve size iletilir.

Ankara'da sanal ofis kiralamak
Ankara’nın merkezinde sanal ofis kullanabilir, şirketinizi sanal ofisle açabilirsiniz. Peki ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle size en yakın Kolay Ofis şubesine gelerek, sanal ofis hizmet sözleşmesi yapmanız gerekmektedir. Bu sözleşme kira kontratı niteliğindedir. Sonraki süreçte ise açılış veya taşıma işleminiz olmaktadır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra size gelen tüm kargo ve evraklar alanında uzman asistan ekibi tarafından teslim alınıp size alındığı an bildirimi tarafınıza yapılmaktadır. Siz ise böylelikle Ankara’nın merkezinde sanal ofise sahip olursunuz ve tüm kargo ve evraklarınızı kolaylıkla teslim alabilirsiniz. İletişim kısmındaki bilgilerimizden bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sanal sekreterlik ve numara tahsisi hizmeti nedir?
Çalışmak için fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin genellikle en çok tercih ettikleri ofis çözüm sistemlerinden biri sanal sekreterlik hizmetidir. Sanal sekreterlik hizmetinden faydalandığınızda uygun fiyatlarla bütün telefonlarınızı firmanızın ünvanı ile cevaplayan ve sonrasında size eksiksiz ileten çalışanlarınız olacaktır.Öncelikle sizlere 312/850 ile başlayan kurumsal yada bireysel bir numara tahsisi yapılacaktır.Firmamızdan ayrılsanız bile bu numara herzaman sizin olmaya devam edecektir.Sonrasında ise firmanıza ve şahsınıza gelen bütün telefonlar çalışanlarımız tarafından cevaplanıp sizlere aktarımı yapılacaktır.Sanal sekreterlik hizmeti mali açıdan sizleri yormadan geleneksek bir sekreterlik hizmetiyle arasında fark olmayan bir hizmettir.
Hazır ofis kiraladığınızda hangi hizmetlerden ücretsiz faydalanırsınız?
Hazır ofis kiralamanın en büyük avantajlarından biri sadece kiraladığınız ofisin kirasını ödemeniz ve bunun dışında hiç bir fatura giderinizin olmamasıdır.Buna ek olarak hazır ofis kiraladığınızda ücretsiz olarak faydalanacağınız bir çok hizmet vardır bunların ilki sanal sekreterlik hizmetidir.Hazır ofis kiraladığınız zaman sizlere ücretsiz bir numara tahsisi yapılır ve o numara üzerinden sekreterlik hizmetini ücretsiz olarak alabilirsiniz.Bir diğer ücretsiz faydalanabileceğiniz hizmet toplantı odası kullanımıdır.Kalabalık ve özel görüşmeleriniz için modern toplantı odalarımızı istediğiniz zaman önceden rezerve ettirerek kullanım sınırlaması olmadan kullanabilirsiniz.Son olaral kargo evrak ve posta takibiniz de çalışanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.Firmanıza yada şahsınıza gelen bütün kargo ve evraklar çalışanlarımız tarafından teslim alınarak sizlere bilgisi eksiksiz olarak verilmektedir.

Yeni Şirket Açmak İçin Sanal Ofis Uygun Bir Seçim Midir ?
Bir çok yeni girişimci ve yeni şirket açmak için mevcut birbirinden farklı ofis seçeneklerinden en yeni ve pratik olanı sanal ofistir. Sanal ofis çözüm sistemiyle cebinizden minimum para çıkarken aynı zamanda tebligat adresinize sahip olmuş olursunuz. Bu tebligat adresinde gelen evraklarınızı teslim almak ve size bildirinizi yapmak adına alanında uzman asistan ekibi bulunmaktadır. Kargo & evrak takibi hizmetinden ücretsiz faydalanmış olup size gelen tüm evrak ve kargolardan haberdar olmuş olursunuz. Son olarak olabilecek en minimum ücretle şirketinizi kurup, iş hayatınızın ilk aşamasında cebinizden yüklü miktarda paralar çıkmamış olur. Konum bilgisi ve sorularınız için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Toplantı odası kullanım koşulları nelerdir?
Öncelikle sanal ofis yada hazır ofis kiraladığınızda modern toplantı odalarımızı önceden randevu alarak kullanabilirsiniz.Toplantı odalarımızda ihtiyaç duydugunuz bütün teknolojik ekipmanlar vardır.Kalabalık ve özel görüşmeleriniz için sizlere ayrılan toplantı odalarımızda sizler görüşmelerinizi yaparken çay-kahve servisiniz çalışanlar tarafından yapılmaktadır aynı zamanda gelen misafirleriniz karşınalıp toplantı odasına yönlendirilmektedir.

Sanal ofis kullanım koşulları ve sağladığı imkanları nelerdir?
Sanal ofis kiraladığınız zaman fiziki bir ofis kullanımınız olmamasına rağmen,modern toplantı odalarımızı randevulu bir sistemle özel görüşmeleriniz ve toplantılarınız için kullanabilirsiniz.Buna ek olarak Sanal ofis kiraladığınız zaman firmanıza ve şahsınıza gelen bütün kargo evrak ve postalar çalışanlarımız tarafından eksiksiz bir şekilde teslim alınıp sizlere telefon yada mail yoluyla bilgisi verilecektir.Dilerseniz 0312 yada 0850 ile başlayan bir numara tahsis edilecek ve bu numara üzerinden sekreterliğiniz yapılacaktır.Firmanıza gelen çağrıların hepsi eksiksiz olarak firmanızın ünvanıyla cevaplanıp gerekli bilgiler alınıp şahsınıza aktarılacaktır.Sanal ofis kiraladığınız zaman bir ofis de sahip olmak istediğiniz bütün hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Hazır ofislerin kullanım saat ve koşulları nelerdir?
Hazır ofis kiraladığınız da kullanım hakkı sadece sizde olan mobilyalı bir ofise sahip olursunuz.Ofisinizde ihtiyacınız olan bütün mobilyalar bizler tarafından konulur ve ofisinizin kirası dışında hiç bir ödemeniz olmaz.Hazır ofis kiraladığınızda internet,aidat,elektrik,ısınma,stopaj gigib giderlerinizin olmadığı bir ofis çözüm sisteminin parçası olursunuz.Buna ek olarak ofisin kullanım saatlerimde herhangi bir kısıtlama yoktur.

Şirketinizi neden kolay ofisde açmalısınız?
Kolay Ofis şirket açmanız için mevcut seçenekler arasında en az maliyetli olan ve aynı zamanda en pratik olandır. Öncelikle şirket açmak için ihtiyaç duyduğunuz yasal adresiniz ofis adresimiz olacak şekilde hazırlanan ve kira kontratı niteliğinde olan Kolay Ofis Tebligat Adresi sözleşmemizi iki taraflı olarak imzalarız. Sonrasındaki süreçte ise vergi memuruyla sizi buluştururuz ve açılış işleminiz gerçekleşir. Açılışınız olduktan sonra faturanız kesilir ve mail atılır. Tüm bu süreci sizin adınıza kolaylaştıracak ve işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirecek alanında uzman asistan ekibiyle çalışmanın farkını siz de göreceksiniz. Kolay Ofis’in sektördeki en köklü firmalardan biri olması Kolay Ofis’i seçmeniz için bir başka önemli neden. Detaylı bilgi almak ve konum bilgisi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kargo posta ve evrak hizmeti nedir?
Sanal ofis kiraladığınız zaman yasal adresiniz bizim şublerimizden biri olacaktır.Bu şubeye gelen bütün evrak kargo ve postalarınız çalışanlarımız tarafından eksiklsiz teslim alınacaktır.Size gelen bütün evrakları çalışanlarımız teslim alıp telefon yada mail yoluyla anında size bildirimini yapacaklardır.İzniniz doğrultusunda önemli evraklarınızın içeriği size yollanacaktır.Siz gelip alana kadar bütün kargo posta ve evraklarınız ofisimizde muhafaza edilecektir.

Toplantı odası kullanım hizmeti nedir?
Çalışmak için fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir hizmettir.Genellikle sahada çalışan ve önemli görüşmeleri olmadıkça fiziki bir ortamda çalışma ihtiyacı duymayan kişiler toplantı odalarımızdan faydanalabilirler.Uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz bi hizmette,gelen misafirlerinizin karşılanması çay-kahve ikaramı ve bütün gün toplantı odası kullanım hakkı olmaktadır.

Ofis kiralamanın en uygun yolu nedir?
Öncelikle ofis kiralayacağınız zaman ciddi bir araştırma yapmanız en uygun fiyatla en kapsamlı ofislere sahip olmanız gerekmektedir.Bunun en kolay yolu geleneksel bir ofis kiralamak yerine hazır ofis kiralamanız olacaktır.Hazır ofis kiraladığınız zaman prestijli lokasyonlarda hem uygun fiyatlı bir ofis sahibi olacaksınız hemde geleneksel bir ofisde sahip olacagınız bütün hizmetlere daha uygun fiyatlarla sahip olacaksınız.Fazladan bir personel çalıştırmanıza gerek kalmayan bu sistemde telefonlarınızı cevaplayan evrak kargo ve postalarınızı kontrol eden sizlere bilgilerini veren çalışanlar olacaktır ve bu hizmetlerden hazır ofis tuttuğunuzda ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.buna ek olarak ofisinize cay kahve servisi de çalışanlar tarafından yapılacaktır.Yani fazladan bir eleman çalıştırmadan bütün bu hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

Sanal Ofis kiralarken nelere dikkat etmeliyiz?
Öncelikle sanal ofis kiralarken kapsamlı bir araştırma yapmanız gerekmektedir.Kiralayacağınız sanal ofisin prestijli lokasoynlarda uygun fiyatlı olması ilk tercihlerinizden biri olmalı.Sonrasında sizler için çalışacak personellerin olması yani sizlere gelen evrak kargo ve postaların takibini yapacak kişilerin olması ve bunu titizlikle yapmaları oldukça önem taşımaktadır.Fiziki bir ofise ihtiyaç duydugunuzda çalılabileceğiniz bir toplantı odası olması da sanal ofis kiralarken dikkat etmeniz gerekn bir diğer önemli konudur.Misafirleriniz geldiğinde onları karşılayacak çay kahve servisi yapacak çalışanların olması da prestijiniz açısından büyük önem taşıyacaktır.

Kargo posta ve evrak takibi hizmeti nedir?
Sanal ofis kiraladığınız zaman yasal adresiniz bizim prestijli şubelerimizden biri olacaktır ve şirketinizin adresi artık orası olacagı için firmanıza gelen bütün önemli kargo evrak ve postaların takibini bünyemizde çalışan profesyonel iş arkadaşlarımız yapacaktır.Sizlere gelen bütün kargoları eksiksiz bir şekilde alıp anında size telefon yada mail yolu ile bildirimi yapılmaktadır.Sizler gelip evraklarınızı alana kadar şirketimizde muhafaza edilmektedir.

Telefon numara tahsisi nasıl olur?
Öncelikle sanal sekreterlik hizmetimizden faydalanmak isterseniz sizlere 0312-0850 ile başlayan bir numara tahsisi yapacağız.Sonrasında anlaşmalı olduğumuz telekom firmasından şahsınız yada firmanız üzerine seçtiğiniz numarayı sizlere tahsis ediyoruz ve bizimle çalışmayı bıraksanız bile bu numara herzaman sizin olacaktır.

Hazır Ofis kiraladığınızda ücretsiz faydalanabileceğiniz hizmetler nelerdir?
Hazır ofis kiraladığınız zaman öncelikle ofisinizin bütün mobilyaları bizler tarafından size temin edilecektir.Yanii ofis mobilyaları için extra bir masrafa girmenize gerek kalmayacaktır.Bunun yanı sıra sizler sadece kiraladığınız odanın kirasını ödemekten sorumlusunuz onun dışında hiç bir extra fatura ve personel gideriniz olmayacaktıt.İnternet,elektrik,aidat,stopaj,ısınma gibi bütün temel ofis giderleri bizler tarafından karşılanmaktadır.Odanıza çay-kahve servisi yapılmaktadır.Size ve firmanıza gelen bütün evraklar çalışanlarımız tarafından teslim alınıp takibi yapılmaktadır.Ücretsiz olarak sekreterliğiniz yapılmaktadır.Son olarak ücretsiz olarak kullanabileceğiniz toplantı odalarıda hizmetinize sunulmuştur.

Sanal Ofis maliyetleri nelerdir?
Sanal ofis kiraladığınız zaman fiziki bir ofise sahip olmazsınız fakar uygun fiyatlarla prestijli lokasyonlarda, şirket adresine sahip olursunuz.Çalışmak için fiziki bir ofise ihtiyaç duymuyorsanız,geleneksel bir ofisden farkı olmayan sanal ofis hizmetlerinden faydalanmayı tercih etmelisiniz.Sanal ofis kiraladığınızda extra bir personel gideriniz olmadan sizin ve firmanızın bütün kargo evrak ve postalarının kontrolünü yapacak çalışanlar olacaktır.Üstelik fiziki bir çalışma alanına ihtiyaç duyarsanız , günlük kullanabileceğiniz toplantı odaları da hizetinize sunulmaktadır.

Toplantı odası kullanımı ücretlimidir?
Toplantı odaları kullanımı hazır ofis kiralayanlar için ücretsizdir.Sanal ofis kiralayan kişilerin fiziki bir ofise ihtiyaçları olmadığı için ama önemli toplantı ve görüşmeleri sağlamak için bir gün fiziki bir çalışma alanına kısa süreli ihtiyaç duymaları ihtimalinde toplantı odalarında ilk ay ücretsiz sonraki aylarda ise ücretli olarak kullanım yapabilmektedirler.

Sanal ofis kiralama süreci nasıldır?
Öncelikle, fiziki bir ofise ihtiyacınız yoksa, uygun fiyatlarla prestijli lokasyonlarda bir şirket adresi arıyorsanız ,firmanıza şube göstermek istiyorsanız yeni nesil ofis çözüm sistemlerinden biri olan sanal ofis hizmetinden yararlanmalısınız. Sanal ofis kiralamak için ilk olarak kira kontratı niteliğinde olan bir sözleşme yapmaktayız. Şubelerimizden hangi lokasyondaki sizin için uygunsa oraya gelerek sözleşme yaptıkdan sonra muhasebeciniz vergi dairesine gerekli başvurularda bulunacaktır. Sonrasında vergi memurlarıyla birlikte şubemizde firmanızın açılı yada taşınması yapılacaktır.

Hazır ofislerin kullanım süreleri ne kadardır?
Öncelikle hazır ofis kiraladğınızda mininmum 6 aylık bir sözleşme yapılmaktadır. Sonrasında sizlere tahsis edilen odanın kullanımına başlayabilmektesiniz.Hazır ofislerde ofis kullanım saat sınırlaması yoktur. Sadece size özel olarak tahsis edilen bu ofislerde geç saate kadar rahatlıkla çalışabilirsiniz.Haftanın 6 günü personeller sabah 8 akşam 6 olarak çalışmaktadır fakat sizler pazar günleri de kendiniz gelip ofisinizi rahatça kullanıp çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.
Sanal Ofis ile Şirket Kurulumu Nasıl Gerçekleşir?
Sanal ofisle şirket kurulumu kira kontratı niteliğindeki sözleşmemizi iki taraflı imzalamamız ile gerçekleşir. Sonrasında ise muhasebeciniz veya mali müşaviriniz gerekli başvuruları yaptıktan sonra vergi memuru eşliğinde açılış işleminiz gerçekleşir. Açılışınız olduktan sonra faturanız kesilir ve tebligat adresiniz artık size hizmet sunduğumuz adres olur. Kargo & evrak takibiniz bu adreste bulunan sekreterler tarafından yapılır. Yani size gelen tüm evrak ve kargolar teslim adlındığı an size internet üzerinden görüntüsü , dilerseniz onayınız dahilinde içeriği gönderilir.

sanal ofis ankara sanal ofis eofis ortak ofis paylaşımlı ofis kiralık ofis yasal adres ankara coworking ankara resmi adres
sanal ofis

sanal ofis ankara şişli istanbul

sanal ofis ankara sanal sekreter ankara hazır eşyalı ofis ankara kiralık toplantı salonu ankara kiralık ofis kızılay yasal adres temini ankara yasal adres hizmeti ankara sanal ofis fiyatları sanal ofis nedir eofis ankara sanal ofisler ankara kiralık ofis ankara ortak ofis kiaralık ofis balgat ankara kiaralık ofis çankaya ankara