free simple web templates
Ankara'da Hazır Ofis Kiralamak
İşiniz gereği çalışma ortamı olarak bir ofise ihtiyacınız varsa fakat ofis masrafları gözünüzü korkutuyor ve ofis arama, kiralama, mobilya döşeme gibi süreçlere zaman harcamak istemiyorsanız doğru yerdesiniz! Kolay ofis ailesi olarak Ankara’da merkezi lokasyonlarda bulunan farklı şubelerimizden ofis kiralayabilir ve senelerdir devam eden tecrübelerimiz sonucu her geçen gün geliştirdiğimiz hizmetlerimizden minimum ücretlere faydalanabilirsiniz. Bir hazır ofis kiraladığınızda profesyonel asistan ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan sanal sekreterlik ve posta, kargo takibiniz ücretsiz yapılır. Böylelikle sizi arayanlar sizden önce bir sekreterle görüşürüz ve sonrasında size aktarılır. Siz müsait olmadığınız ve telefon görüşmesi yapamadığınız durumlarda da arayan bilgisinden haberdar edilirsiniz. Bununla beraber siz nerde olursanız olun kargo ve evraklarınız sizin adınıza sabit bir adresten teslim alınır, size alındığı an görüntüsü gönderilir ve siz gelip alana kadar güvenle saklı tutulur. Böylelikle hem minimum ücretlerle sadece size ait olan bir ofis sahibi olmuş olursunuz hem de hizmetlerimizin size kazandıracağı prestijden ücretsiz faydalanırsınız.

Neden sanal ofis ?

Sanal Ofis, fiziki bir çalışma ortamına ihtiyaç duymayan,işlerini genellikle saha da yada ofis dışında yürüten kişilerin tercih ettiği bir ofis çözüm sistemidir.Sanal Ofisler sizlere uygun fiyatlarla, prestijli lokasyonlarda şirket adresi sahibi olmanızı sağlar.Sanal Ofisler de, geleneksel ofis sistemindeki gibi,bir ofisde aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir sistemdir.Sanal Ofis kiraladığınız zaman firmanıza ve şahsınıza gelen bütün kargo ve evraklar sanal ofis çalışanları tarafından eksiksiz teslim alınarak sizlere bilgileri verilir.Böylelikle sizler işlerinize yoğunlaşırken,aklınız da kargo ve evraklarınızın nerde ne zaman geleceği sorunu olmaz.Sadece bunlarla sınırlı kalınmayıp, fiziki bir ortamda çalışma ihtiyacınız olduğunda yada önemli toplantı ve görüşmeleriniz olduğunda, sizlere özel olarak tahsis ettiğimiz toplantı odalarını da kullanabilmektesiniz.Sizler toplantılarınızı yaparken gelen çay-kahve servisi de çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Sanal Ofisler sizlere minimum ücretlerle bir ofis sahibin olma imkanı verir.Hem çalışan masraflarınız azalırken hem de ofis giderlerinizi azaltan bu sistem her açıdan müşteri dostu bir ofis çözüm sistemidir.

Sanal ofis ve hazir ofis arasındaki farklar nelerdir?
Sanal Ofis genellikle fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistem olarak gözükse de, şubeleşmek isteyen firmaların, yeni girişimcilerin, ve bir çok ofis maliyetlerini düşürmek isteyen kişilerinde tercih ettiği bir ofis çözüm sistemidir. Sanal Ofisler, şirket kurulumunuz için ihtiyaç duyduğunuz yasal adresi size prestijli lokasyonlar da temin eder. Sanal Ofisler kişilerin ofis masraflarını minimuma indirmek için kurulmuş yeni nesil bir ofis çözüm merkezidir. Fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen, gelen evraklarınızın düzenli olarak takibi sizin adınıza yapılır, gelen posta ve kargolarınız teslim alınır, mail veya telefon yoluyla size bildirimi yapılır. Dilerseniz sanal sekreterlik hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Şahsınıza veya firmanıza bir numara tahsis edilerek, yasal adresinizin bulunduğu merkezimizde size gelen telefonlar, profesyonel ekibimiz tarafından cevaplanır ve müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılır. Sizi hem personel masraflarından, hem de ofis masraflarından kurtaracak olan bu yeni sistem, fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişiler için çok avantajlı bir çözümdür. Hazır Ofisler ise, fiziki bir ofise ihtiyaç duyan fakat yüksek ofis maliyetlerinden kurtulmak isteyen kişiler ve firmaların tercihidir. Hazır Ofisler size bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetleri vermektedir. Sadece ofisinizin kirasını ödediğiniz bu sistemde, elektrik, ısınma, internet, aidat, stopaj gibi giderlerin hepsi Hazır Ofis hizmetleri tarafından ödenmektedir. Bunlara ek olarak sizlere, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir toplantı odası imkanı sunulmakadır. Önceden randevu alarak, toplantı odalarımızdan kullanım sınırlaması olmadan faydalanabilirsiniz. Bunlara ek olarak, hiçbir maaş veya extra ücret ödemeden, sekreterliğiniz ve çay kahve servisiniz yapılmaktadır .Hazır ofisler , bütün çalışanlarıyla ve verdiği hizmetle ,fiziki ofis ihtiyacı duyan firmalara bir çok avantaj sağlayarak , maaliyetlerini düşürürken iyi bir lokasyon da ofis sahibi olma imkanı tanımaktadır.

Sanal ofislerin avantajları nelerdir?
Sanal Ofislerin en büyük avantajlarından biri son derecede ekonomik ve esnek bir çalışma ağına sahip olmasıdır. Sanal Ofisler sizlere birçok ofis hizmeti sunmaktadır, sizlerde ihtiyaçlarınız doğrultusun da bu hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanabilmektesiniz. İlk olarak fiziki bir ofise ihtiyaç duymayıp sadece firmanızın kurulumu için gerekli olan şirket adresine ihtiyacınız varsa yasal adres hizmetinden yararlanabilmektesiniz. Bu hizmetimiz de firmanıza gelen posta ve kargoların takibi yapılmaktadır. Gelen kargo ve postalarınız Sanal Ofis çalışanları tarafından teslim alınıp sizlere telefon ya da mail yoluyla bildirimi yapılmaktadır. Buda sizleri hem extra iş yükünden hem de fazladan bir personel masrafından kurtarmaktadır. Diğer bir avantaj ise Sanal Ofis kiraladığınız zaman fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen özel görüşmeleriniz için kullanabileceğiniz modern toplantı odaları, sizlerin hizmetine sunulmuştur. Randevu sistemiyle kullanabileceğiniz toplantı odalarında ihtiyacınız olan bütün elektronik ekipmanlar bulunmaktadır. Bunlara ek olarak toplantınız esnasında içecek servisi (çay, kahve) ücretsiz olarak Sanal Ofis çalışanları tarafından yapılmaktadır. Sanal Ofislerin sizlere sunduğu en büyük avantajlardan biri ‘’sanal sekreterlik’’ hizmetidir. Verdiğimiz bu hizmette sizlerin sahsına ya da firmasına bir numara tahsisi yapılmaktadır sonrasında sizlere gelen çağrılar firmanızın ünvanı ile profesyonel çalışanlarımız tarafından cevaplanıp sizlere aktarılmaktadır. Müsait değilseniz ekip arkadaşlarımız tarafından gerekli notlar eksiksizce alınıp telefon ya da mail yoluyla sizlere bildirimi yapılmaktadır. Sanal Ofisler sizleri hem maddi anlamda rahatlatmak hem de vaktinizi alacak şeyleri sizin yerinize düşünerek sizin iş gücünüzü hafifletmek için kurulmuş birçok avantajı olan eksiksiz bir ofis çözüm sistemidir.

Sanal ofisleri kimler kullanabilir?
Sanal Ofis kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır. Sanal Ofislere artan bu ilgi ve talebin en büyük sebeplerinden biri, kullanım alanının genişliğidir. Sanal Ofisler geleneksel, fiziki ofis algısını ortadan kaldıran yeni bir sistem olduğu için birçok yeni iş alanına ev sahipliği yapmaktadır. Öncelikle fiziksel bir çalışma ortamına ihtiyaç duymayan ve genellikle işlerini saha da yapan kişilerin maliyetlerini düşünerek tercih ettiği Sanal Ofis sistemi şuanda, büyük, küçük, gelişmekte olan yada şubeleşmeye başlayan firmaların da ilk ofis çözüm tercihi olmuştur. Freelance çalışanlar , muhasebeciler, mimarlar, mühendisler ve daha bir çok meslek dalını çatısı altında buluşturan Sanal ofisler, hem ekonomik hizmet paketleriyle hem de kişiye özel hizmetleriyle, daha az para ödeyerek daha cok hizmet alabilmeniz için tasarlanmış ve çok geniş bir kitleye hitap etmeye başlamıştır.

Sanal ofislerin verdiği hizmetler nedelerdir?
Yeni nesil bir ofis kiralama sistemi olan Sanal Ofisler, kişiye ve ihtiyaçlara yönelik sunduğu hizmetlerle günümüzde en çok talep gören ofis çözüm seçeneklerinden biri olmuştur. Sanal Ofis kiralama genellikle fiziki bir ofis ortamında çalışmaya ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir. Geleneksel sistem de bir ofis kiralamak yerine Sanal Ofis kiraladığınız zaman, ofis maliyetlerinizi minimum düzeye indirebilirsiniz. Sadece ihtiyacınız olan ve almak istediğiniz hizmet paketlerinden birini seçerek uygun fiyatlarla bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetlere ulaşabilirsiniz. Peki sanal ofislerin sizlere sunduğu hizmetler nelerdir? Sanal Ofis kiraladığınız zaman, şirket kurulumunuz için gerekli olan prestijli şirket adresine sahip olmanın yanında, personel çalıştırmanıza gerek kalmadan firmanıza gelen evrak kargo ve postaların takibi Sanal Ofis çalışanları tarafından sizler için yapılır. Gelen posta ve kargolarınız eksiksiz bir şekilde teslim alınır ve sizlere telefon ya da mail yolu ile bilgilendirilmesi yapılır. Sanal Ofis sisteminin en önemli artılarından biri de sunduğumuz ‘’sekreterlik’’ hizmetidir. Sizlere tahsis ettiğimiz bir telefon numarası ile sekreterlik hizmetinden faydalanmanız mümkündür. Verdiğimiz bu hizmette firmanıza gelen çağrılar eksiksiz bir şekilde firmanızın ünvanı ile cevaplanır ve sizlere bilgisi verilerek aktarımı yapılır. Fiziki bir ofisiniz olmasa bile uygun fiyatlarla yararlanabileceğiniz sekreterlik hizmeti kurumsal kimliğinize pozitif bir değer katar. Sanal Ofis sisteminin sizlere sunduğu diğer bir hizmet ise, çalışmak ya da önemli görüşmelerinizi yapmak için fiziki bir ofise ihtiyaç duyduğunuz da kullanabileceğiniz ‘’toplantı odaları’’dır. Her imkanın sunulduğu ve teknolojik bütün ekipmanların sağlandığı toplantı salonlarımızdan randevu sistemini kullanarak yararlanabilirsiniz. Sizler toplantınızı ya da özel görüşmelerinizi yaparken, çay kahve servisimizde ücretsiz olarak çalışanlarımız tarafından sizler için yapılmaktadır. Sanal Ofis sistemi birçok hizmet seçeneğini uygun fiyatlarla sizlere sunmuştur sizler de sürekli olarak kullanacağınız fiziki bir ofise ihtiyaç duymuyorsanız sanal ofis kiralama hizmeti sizler için en doğru seçenek olacaktır.

Sanal ofislerin sağladığı kolaylıklar nelerdir?
Sanal Ofis yeni nesir bir ofis çözüm sistemidir. Bu sistem bir çok girişimcinin, iş yüklerini ve maliyetlerini azaltmak isteyen büyük firmaların,şubeleşmek isteyen ve gelişmekte olan bir çok firmanın da ilk tercihi haline gelmiştir.Sanal Ofisler bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sizin için düşünmüş, ve hizmetinize sunmuştur.Peki Sanal Ofislerin müşterilerine sağladığı kolaylıklar nelerdir? İlk olarak Sanal Ofisler, size ihtiyaçlarınız dogrultusunda tercih ettiğiniz hizmeti vermektedir.Fiziki bir Ofise ihtiyaç duymadığınız halde ,bir şirket adresine ihtiyacınız varsa sadece bu hizmeti alabilmektesiniz ve yasal adres hizmeti size sadece bir şirket adresi sağlamakla kalmayıp firmanıza gelen posta kargoların takibinin yapılmasını da sağlamaktadır.Sanal Ofis profesyonel çalışlanları tarafından,firmanıza gelen kargolarınız teslim alınır ve sizlere telefon ,mail aracılığıyla bildirimleri yapılır.Buda sizi kargo ve postalarınızı takip edeceğiniz zamandan ve iş yükünden kurtarmış olur. Diğer bir kolaylık ise ,dilerseniz Sanal Ofislerde sekreterlik hizmetide alabilmektesiniz.Firmanız yada şahsınız üzerine bir numara tahsis edilir ve size yada firmanıza gelen telefonlar öncelikle profesyonel ekibimiz tarafından cevaplanır ,müsaitlik durumunuza göre size aktarılır,müsait değilseniz gerekli notlar alınarak size geri dönüşleri yapılır. Sekreterlik hizmeti sizleri ekstra bir çalışan ücretinden kurtarmakla kalmayıp,telefonlarınızı duymadığınız taktirde de sizler için hizmet vermektedir. Şirketim için gerekli olan yasal adres hizmetini aldım ,bunlara ek olarak sekreterlik hizmetinide aldım fakat bir görüşmem olduğunda nasıl bir çözüme ulaşacağınızı merak ediyorsanız ,Sanal Ofisler sizler için bunuda düşündü.Kalabalık,yada özel görüşmeleriniz için hazırladığımız toplantı odalarımız sizlere ihtiyacınız olan bütün teknolojik ekipmanları sunmakla kalmayıp ,görüşmeniz sırasında Sanal Ofis çalışanları tarafından yiyecek ve içecek servisiniz yapılmaktadır. Sanal Ofisler sizleri hem maddi anlamda rahatlatmak hemde vaktinizi alacak şeyleri sizin yerinize düşünerek sizin iş gücünüzü hafifletmek için kurulmuş eksiksiz bir ofis çözüm sistemidir.Bu deneyimi bizlerle paylaşmak isterseniz sizleri Kolay Ofislere bekliyoruz😊.

Yeni nesil ofis çözüm sistemi nedir?
Son zamanların en çok tercih edilen ofis çözüm merkezlerinden biri Sanal Ofislerdir.Sanal Ofisler,çok geniş bir kitleye bir çok hizmet vererek insanların bir numaralı tercihi haline gelmiştir.Büyük firmalarda dahil olmak üzere,yeni girişimcilere ve serbest çalışanlara hizmet veren Sanal Ofisler bir çok açıdan geleneksel ofis sisteminden farklı ve avantajlıdır.Peki Sanal Ofislerin avantajları nelerdir? İlk olarak Sanal Ofisler esnek çalışma alanı sisteminin büyük bir parçasıdır.Sanal Ofisler sizlere bir ofis de ihtiyacınız olan bütün hizmetleri sunmakla beraber,sadece seçtiğiniz ve aldığınız hizmetin ücretini ödeme imkanı da verir.Örneğin,sadece yasal adres ihtiyacınız varsa yani firmanızın kurulumu için gerekli olan şirket adresine ihtiyacınız varsa,sadece bu hizmeti alabilmektesiniz. Yani fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan şirketinizin ihtiyacı olan prestijli iş adresine ,Sanal Ofisler sayesinde sahip olabilirsiniz.Yasal adresinizi Sanal Ofis şubelerinden birine taşıdığınız zaman,firmanıza gelen evrak, kargo ve postaların takibi Sanal Ofis çalışanları tarafından eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.Bu hizmette,gelen posta ve kargolarınız Sanal Ofis çalışanları tarafından teslim alınmakta sonrasında telefon yada mail yoluyla sizlere bilgilendirilmesi yapılmaktadır. Bu hizmetlere ek olarak, fiziki bir ofise ve extra bir çalışana sahip olmadan sekreterlik hizmeti de alabilmektesiniz. Sekreterlik hizmetini almak istiyorsanız öncelikle sizlere 312, 212 yada 850 ile başlayan bir telefon numarası tahsis edilir sonrasında firmanıza gelen telefonlar Sanal Ofis çalışanları tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanır,müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılır eğer müsait değilseniz gerekli notlar eksiksiz bir şekilde alınıp sizlere telefon yada mail yoluyla bildirilir. Sanal Ofislerin tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden bir diğeride,fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen Sanal Ofisler sizlere ihtiyacınız olduğunda kullanabilceğiniz toplantı odaları sunmaktadır.Toplantı odalarında ihtiyacınız olan bütün teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır ve bunlara ek olarak siz toplantınızı,görüşmenizi yaparken Sanal Ofis çalışanları sizlerin daha verimli çalışabilmesi için o a ihtiyacınız olan çay,kahve,yiyecek servislerini sizler adına yapmaktadır. Gördüğünüz gibi Sanal Ofisler bir çok alanda hizmet vermektedir.Sizleri hem extra masraflardan kurtaran hemde bir ofisde ihtiyacınız olan bütün hizmetleri eksiksiz ve titiz bir şekilde sizlere sağlayan Sanal Ofisler gün geçtikçe bir çok insanın tercihi haline gelmektedir.Sizlerinde yapması gereken tek şey almak istediğiniz hizmeti seçerek geri kalan herşeyi Sanal Ofis çalışanlarına bırakmak ve işlerinize yoğunlaşmaktır😊

Sanal sekreterlik nedir?
Sanal Sekreterlik günümüzde fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan ve genellikle saha ortamında çalışan kişiler için inanılmaz bir fırsattır.Hem ekonomik hemde, iş yükünüzü üstünüzden alan bu sistem yeni nesil bir ofis çözüm tercihidir. Öncelikle firmanız yada şahsınız üstüne özel bir numara tahsisi yapılan bu sistemde, sanalsekreterlik hizmetini almayı bıraksanız bile numaranız size ait olmaya devam ediyor.Sonrasında firmanıza gelen çağrılar profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanıp sizlerin müsaitlik durumuna göre sizlere aktarımı yapılır.Müsait değilseniz gerekli notlar alınarak sizlere bildirimi yapılmaktadır.Bu sistemde hiç bir telefonunuz cevapsız kalmayacak hemde extra bir personel masrafından kurtularak daha ekonomik bir sistemle ihtiyacınız olan hizmeti alacaksınız.

Hazır ofis maliyetleri nelerdir?
Hazır Ofis kiraladığınız zaman sadece kiralamış olduğunuz odanızın kirasını ödemekten sorumlu olduğunuz bir hizmete sahip olursunuz.Hazır ofisler extra fatura,aidat,stopaj gibi giderlerinizin olmadığı bunlara ek olarak personel giderlerinizinde azalmasında büyük etkisi olan bir ofis çözüm sistemidir.Kiraladığınızodanın eşyaları sizlerin zevkine göre hazırlanır ve bunlar için de extra bir ücret talep edilmemektedir.Tek yapmanız gereken bilgisayarınızı alarak çalışmaya başlamanız olacaktır.Sizler işlerinze yoğunlaşırken, profesyonel çalışanlarımız sizlerin ücretsiz olarak sekreterliğini yapacak ve firmanıza gelen kargo postaları teslim alarak sizlere bildirimlerini yapacaktır.Gelen misafirlerinizi karşılamak ve istediğiniz de çay-kahve servisi de yapmak verdiğimiz hizmetlerin bir diğeridir.Hazır ofislerin maliyetleri normal bir ofise göre oldukça düşüktür.

Neden Hazır Ofis Kiralamalıyız?
İşiniz gereği çalışma ortamı olarak bir ofise ihtiyacınız varsa fakat ofis masrafları gözünüzü korkutuyor ve ofis arama, kiralama, mobilya döşeme gibi süreçlere zaman harcamak istemiyorsanız doğru yerdesiniz! Kolay ofis ailesi olarak Ankara’da merkezi lokasyonlarda bulunan 5 farklı şubemizden ofis kiralayabilir ve senelerdir devam eden tecrübelerimiz sonucu her geçen gün geliştirdiğimiz hizmetlerimizden minimum ücretlere faydalanabilirsiniz. Bir hazır ofis kiraladığınızda profesyonel asistan ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan sanal sekreterlik ve posta, kargo takibiniz ücretsiz yapılır. Böylelikle sizi arayanlar sizden önce bir sekreterle görüşürüz ve sonrasında size aktarılır. Siz müsait olmadığınız ve telefon görüşmesi yapamadığınız durumlarda da arayan bilgisinden haberdar edilirsiniz. Bununla beraber siz nerde olursanız olun kargı ve evraklarınız sizin adınıza sabit bir adresten teslim alınır, size alındığı an görüntüsü gönderilir ve siz gelip alana kadar güvenle saklı tutulur. Böylelikle hem minimum ücretlerle sadece size ait olan bir ofis sahibi olmuş olursunuz hem de hizmetlerimizin size kazandıracağı prestijden ücretsiz faydalanırsınız.

Pandemi sürecinde Sanal Ofisler
Dünyaca ve ülkece içinde bulunduğumuz pandemi döneminde sanal ofis kullanımı hem iş maliyetlerinizi minimuma düşürcek hem de güvenle evinizden çalışma imkanı sunacaktır. Siz evinizden çıkmadan güvenli şekilde işlerinizi yürütürken , tebligat adresinize kargo ve evraklarınız gelmeye devam edecek. Profeyonel sekreter ekibimiz tarafından sizin adınıza teslim alınıp , size anında internet aracılığıyla fotoğrafı çekilip gönderilecektir. Gelip almak istemediğiniz ama evrağın içini görmeniz gereken durumlarda ise onayınızla birlikte içeriği çekilip gönderilir. Böylece Covid-19 önlemlerini azami seviyede tutarken , işlerinizi aksatmadan devam ettirmiş olursunuz. Kartvizitenize, broşürünüze veya web sitenize yazabileceğiniz bu adres size kurumsallık katacak. Detaylı bilgi ve randevu için iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Kolay ofis bünyesindeki ofis çözüm sistemleri nelerdir?
Yeni nesil ofis çözüm sistemleri sanal ofis ve hazır ofis hizmetleri olarak ikiye ayrılır. Bu iki sistemde firmaların maliyetlerini azaltarak bir ofisde ihtiyaçları olanbütün hizmetleri sunmaktadır.Sanal Ofisler fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir.Bu sistemde işlerinizi sahadan evden yada başka ortamlardan, şirketinizin yasal adresi prestijli lokasyonumuzda gözükürken firmanıza gelen bütün evrak kargo ve postaların tabikide çalışanlarımız tarafından yapılır ve sizlere bildirimleri yapılır.Hazır ofis sisteminde ise sizlere fiziki bir çalışma alanı tahsis edilir.Eşyaları bizler tarafından konulan ofisinizin kirası dısında başka hiç bir fatura ödemeden, uygun fiyatlarlaofis sahibi olmuş olursunuz.İnternet,elektrik,aidat,stopaj gibi faturalın hepsi bizler tarafından ödenmektedir.Buna ek olarak, ücretsiz olarak sekreterliğiniz yapılmaktadır,ofisinize çay-kahve yapılmaktadır,ücretsiz olarak kullanabileceğiniz toplantı odaları hizmetinize sunulmuştur ve firmanıza gelen evrak kargo posta takibiniz çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. iki sistemde tamamen ekonomik olarak sizleri rahatlatmak, personel ve ofis giderlerinizi minimuma indirmek üzere tasarlanmıştır.

Sanal ofisler de toplantı odası kullanımı nasıl olur?
Sanal Ofisler çoğunlukla çalışmak için fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir fakat buna ek olarak Sanal Ofislerin kiraları geleneksel ofislerle kıyasladığımız da çok daha ekonomik olduğu için küçük,gelişmekte olan ve şubeleşmek isteyen işletmeler tarafından da sıkça tercih edilmektedir.Sanal Ofis kiraladığınız zaman firmanızın kurulumu için gerekli olan yasal adrese prestijli lokasyonlar da sahip olursunuz.Fiziki bir ofisiniz olmasa bile sanal ofisler sizlere gerçek bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetleri sağlar bunlardan biri de ''toplantı odaları''kullanımıdır.Özel görüşmeleriniz, kalabalık toplantılarınız ya da sadece çalışmak için fiziki bir alana ihtiyac duyduğunuz da modern toplantı odalarımız sizlerin hizmetini sunulmaktadır. Toplantı odalarımız da bütün teknolojik ekipmanlar bulunmaktadır bunlara ek olarak sizler toplantılarınızı,özel görüşmelerinizi yaparken çay kahve servisiniz ücretsiz olarak sanal ofis çalışanları tarafından yapılmaktadır.

Sanal ofis ve hazır ofis arasındaki farklar nelerdir?
Sanal ofis ve hazır ofis arasındaki en önemli fark sanal ofisde fiziki olarak kullanabileceğiniz bir ofisiniz olmaz fakat hazır ofiste sadece size ait olan konaklama hariç istediğiniz saat aralıklarında kullanabiliğiniz içi mobilyalı bir ofisiniz olur. Bunun yanında sanal ofis hizmetimizde içinde projeksiyon cihazı,toplantı masası ve beyaz tahta bulunan toplantı odamızı günlük 200 tl yerine 100 tlden kullanım sağlarken hazır ofis kiraladığınnızda ise ücretsiz kullanabilirsiniz. Bununla birlikte telefonlarınızı firmanızın ismiyle karşıladığımız sanal sekreterlik hizmetini kullanmak isterseniz sanal ofis hizmetimizde bunu ayrıyeten satın almanız gerekir fakat hazır ofis hizmetimizde bundan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Pandemi'de Sanal Ofis Kullanımı
Dünyaca ve ülkece yaşadığımız Covid-19 süreci fizyolojik, psikolojik etkilerle birlikte birçok şirket sahibini ekonomik boyutta da olumsuz etkiledi. Birçok iş alanının durma noktasına gelmesiyle zor duruma giren şirket sahipleri için bu krizi minimum hasarla atlatmanızı sağlayacak bir çözümümüz var. Sanal ofis sistemiyle fatura,stopaj vergisi ve kira gibi ofis giderlerinizden tasarruf ederek aynı zamanda tebligat adresinize sahip olursunuz. Size gelen tüm kargo ve evraklar bu tebligat adresinde bulunan profesyonel sekreter ekibimiz tarafından teslim alınır ve size eş zamanlı olarak görseli whatsapp üzerinden gönderilir. Böylelikle tebligat adresi temin ettiğimiz siz değerli müşterilerimize ücretsiz kargo evrak takibi hizmeti sunarız. Şirketinizin giderlerinizi minimuma indirmenizi bununle beraber kurumsallığınıza da devam etmenizi sağlarız. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sanal ofis nedir? nasıl kullanılır?
Sanal ofis, en az maliyetle şirket kurmak isteyen aynı zamanda fiziki bir ofise de ihtiyacı olmayan müşterilerimiz için sadece yasal bir adres satın aldığınız ofis çözüm sistemidir. Sanal ofis hizmetimizde yasal adres olarak bizim ofisimizi gösteren kira kontratı niteliğinde olan bir sözleşme yaparız ve muhasebeciniz veya müşaviriniz bu sözleşmeyle gerekli başvuruları yapar. Sonraki süreçte ise vergi memuruyla sizi ofisimizde buluştururuz ve açılışınız gerçekleşir. Bununla beraber kargo ve evrak takibiniz alanında uzman sekreterlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Size gelen tüm kargo ve evraklar sekreterler tarafından sizin adınıza teslim alınır ve size eş zamanlı olarak görüntüsü internet ortamında gönderilir ve siz gelip alana kadar güvenli şekilde tutulur. Böylelikle siz hangi lokasyonda olursanız olun evraklarınızın hiçbirini kaçırmamış ve hepsinden haberdar olmuş olursunuz. Siz de sanal ofisle şirketinize kurumsal bir kimlik kazandırmak istiyorsanız bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Hazır Ofis Nedir, Avantajları Nelerdir?
Hazır ofis ; sadece size ait olan ve bizim tarafımızdan sizin işiniz ve kaç kişi çalışacağınıza göre dizayn edilmiş , mobilyalı ofislerdir. Kolay Ofis'in sizlere sağladığı hazır ofislere sadece bilgisayarınızı getirip işinize başlayabilirsiniz üstelik oda kiranız dışında hiç bir ücret ödemeden. Böylelikle hazır ofis sisteminden faydalandığınızda oda kiranız dışında hiçbir fatura ödemeden, aidat ve stopaj ve vergisi ödemeden firmanızı açıp veya taşıyıp işlerinizi yürütebilirsiniz.Ofis giderlerinden kıstığınız parayı ise reklam gibi alternatif alanlara yatırabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak hazır ofis kiraladığınızda ücretsiz faydalandığınız birçok hizmetimiz mevcuttur. Bunlar sanal sekreterlik , posta,kargo ve evrak takibi ,ücretsiz toplantı odası kullanımı ve odanıza çay kahve servisi gibi hizmetlerdir. Böylelikle düşük maliyete ofis sahibi olup kurumsallık ve profesyonellik kazandıran hizmetlerimizin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Neden hazır ofis kiralamalıyız?
Teknolojinin gelişmesiyle beraber son zamanların en çok tercih edilen ofis çözüm sistemlerinden biri ‘’kiralık hazır ofis’’hizmetleri olmuştur. Kiralık hazır ofis hizmeti, firmaların ofis maliyetlerini minimuma indirmek üzere oluşturulmuş bir sistemdir. Bu sistem küçük firmalara büyüme imkanı sağlarken ,büyük firmaların da geleneksel ofis maliyetlerinden ve personel giderlerinden tasarruf etmesini sağlar. Kiralık hazır ofislerin tercih edilmesindeki en büyük etken bir işyeri açtığınız zaman ödemeniz gereken, stopaj,emlakçı komisyonu, fatura abonelikleri, ofis mobilyaları, aidat, internet, elektrik, ısınma faturaları ve personel giderleri gibi masrafların hepsinin karşılamasıdır. Bunlara ek olarak hazır ofis kiraladığınız zaman, hiçbir ücret ödemeden ve bir personel gideriniz olmadan sizlerin sekreterliği de yapılmaktadır. İlk olarak Firmanıza yada şahsınıza (312,850) ile başlayan ve kartvizitlerinizde de kullanabileceğiniz bir numara tahsis edilmektedir. Sonrasında firmanıza gelen çağrılar ekibimiz tarafından firmanızın ünvanı ile cevaplanıp müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılmaktadır. Ekibimiz aynı zamanda sizlerin evrak ve posta takibini de yapmaktadır. Firmanıza ya da sahsınıza gelen kargo, postaları teslim alıp sizlere telefon yada mail yolu ile bildirimleri yapılmaktadır. Verdiğimiz bu hizmetler ile sizlerin hem personel giderini, hem de iş yükünü azaltmış olmaktayız. Kiralık hazır ofisler sizlerin rahat çalışabilmesi, işlerinize zaman kaybetmeden daha rahat yoğunlaşabilmeniz ve bunun yanı sıra bütçenizi de düşünerek sizlere uygun fiyatlarla en iyi hizmeti verebilmek için kurulmuş bir sistemdir. Sizlerde bu sistemin bir parçası olmak ve faydalanmak isterseniz sizlere en yakın olan Kolay Ofis A.Ş şubesine bekliyoruz

Sanal ofisler güvenilir midir?
Sanal Ofisler gelişmiş ülkeler ve şehirler de hızla yayılan yeni nesil bir ofis çözüm sistemidir. Hızla gelişen teknoloji ve genişleyen iş alanları insanları geleneksel ofis anlayışından uzaklaştırarak, hem zamandan hem iş gücünden hem de finansal acıdan tasarruf yapabileceği bir sisteme yönlendirmiştir. Sanal Ofisler , çalışmak için fiziki bir ortama ihtiyaç duymayan , fakat firmalarının kurulumu için gerekli olan prestijli şirket adresine ihtiyaç duyan firmaların veya kişilerin tercih ettiği bir ofis çözümüdür. Buna ek olarak bir Sanal Ofis kiraladığınızda , profesyonel çalışanlarımız sizlerin ,firmalarınızın posta ve kargo takibini sizler adına yapmaktadır. Peki sanal ofisler güvenli midir? Öncelikle Sanal Ofisleri tercih etmeniz her zaman için daha güvenlidir. Çünkü firmanıza ve sahsınıza gelen bütün evraklar postalar ve kargolar eksiksiz bir şekilde çalışanlarımız tarafından teslim alınıp sizlere anın da bilgisi verilmektedir. Teslim alınan belgeler ve kargolar sizlere verilene kadar ofislerimizde muhafaza edilmektedir. Evrakların kaybolması, teslim alınmaması gibi durumlar kesinlikle yaşanmamaktadır. Bunlara ek olarak dilerseniz sekreterliğiniz de yapılmaktadır. Sizlere tahsis ettiğimiz numaraya gelen cagrılar firmanızın ünvanıyla cevaplanıp sizlere aktarımı yapılmaktadır. Müsait olmamanız durumunda sizler için gerekli notlar eksiksizce alınıp sizlere bildirimi yapılmaktadır.Verdiğimiz bu hizmetlerle fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen, bir ofisde aradığınız bütün hizmetleri hem ugun fiyatlarla hemde eksiksiz ve hatasız bir şekilde sizlere sağlamaktayız.

Sanal sekreterlik hizmeti nedir?
Sanal Sekreterlik, fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan, personel giderlerini azaltmak isteyen kişilerin ve firmaların farklı bir lokasyonda çalışan, sekreterlerden iş desteği sağlayan bir sistemdir.Sanal sekreterliğin, geleneksel sekreterlik hizmetinden hiç bir farkı olmamakla beraber daha ekonomik ve profesyonel bir ofis çözüm sistemidir.Sanal sekreterlik hizmetinde öncelikle firmanıza yada şahsınıza (0312,850)ile başlayan özel bir numara tahsisi yapılmaktadır.Sonrasında firmanıza,şahsınıza gelen çağrılar profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanıp sizlerin müsaitlik durumuna göre size aktarımı yapılmaktadır.Müsait değilseniz,gerekli notlar eksizsizce alınıp sizlere bilgisi telefon yada mail yoluyla verilmektedir.Sanal sekreterlik hizmetinde sizlere gelen hiç bir çağrı gözardı edilmeksizin anında cevaplanmaktadır.Sizler işlerinize yoğunlaşırken, telefonlarınız profesyonel bir ekip tarafından eksiksizce cevaplanacaktır.

Sanal Ofisle Şirket Kurulumu
Kendi şirketini kurmak isteyen fakat fazla harcama yapmak istemeyen müşterilerimize harika bir çözüm önerimiz var. Yeni nesil sanal ofis sistemiyle şirket kurmak için bir ofis,daire veya işyeri kiralamanıza gerek kalmadan şirketinizi açabilirsiniz. Tamamiyle yasal olan bu sistemde fiziki bir ofisiniz olmaz fakat tebligat adresiniz olur. Bu adrese gelen tüm kargo ve evraklar profesyonel sekreter ekibimiz tarafından teslim alınır ve sizle eş zamanlı olarak görüntüsü paylaşılır. Böylelikle ücretsiz posta,kargo ve evrak takibinizi yaptırırken, faturalar ve stopaj vergisi gibi giderleri ödememiş olursunuz. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için bizleri arayın. Unutmayın minimum maliyetle şirket kurmak için doğru adres Kolay Ofis!

İstanbul'da hazır ofis kiralamanın avantajları nelerdir?
İstanbul’da hazır ofis merkezi ve kolay ulaşılabilir lokasyonlarda bulunan mobilyalı ve sadece size özel olarak verilen ofislerdir. Mobilyalar kaç kişi çalışacağınıza ,işinize ve beğeninize göre dizayn edilir . Müdür masanıza bilgisayarınızı, yazıcınızı koyabilir , evrak dolabında evraklarınızı düzenle saklayabilir ve oturma grubunuzda misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Odanız sadece size ait olur ve kullanım saatleri konaklama hariç esnektir. Böylelikle mesaiye kalmak istediğinizde rahatça ofisinizde kalıp çalışmaya devam edebilirsiniz . Tüm bunların yanında stopaj vergisi ödemezsiniz. Tüm elektrik, su,doğalgaz, internet faturaları bize aittir. Siz tüm bu ofis giderlerinden , mobilya alımı ve kurulumu gibi zahmetlerden, abonelikler ve ofis tutulması için gerekli evrak vs süreçlerden de kurtulursunuz. Olabilecek en minimum maliyetle ofisinizi tutup şirketinizi kurabilirsiniz. İstanbul gibi pahalı bir şehirde minimum ofis giderleriyle prestij kazandıran bir şirket kurmak ve ofis açmak artık çok kolay. İletişim bilgilerimizden bizleri arayabilir, mailden teklif isteyebilirsiniz . Siz de hem prestijli bir ofis sahibi olun hem de paranız cebinizde kalsın .

Hazır ofislerin tercih edilmesindeki sebepler nelerdir?
Hazır ofisler herşey dahil konseptle çalışır ve bu nedenle ofis giderlerinizden , ofis arama ve mobilya döşeme zahmetlerinden kurtulursunuz . Hazır ofis kiraladığınızda ofis kiranız hariç başka hiçbir aidat,elektrik,su,doğalgaz,internet veya elektrik faturası ödemezsiniz. Stopaj vergisi de ödemediğiniz ve ofisinizin sadece size ait olduğu ofis sistemimizin tercih edilmesinin en önemli sebebi ise minimum ofis giderleriyle bir ofise sahip olmanız bunun yanında bir çok hizmetten ücretsiz faydalanabiliyor oluşunuz. Ofisinizin içinde ise müdür masası, koltuğu, misafir oturma grubu orta sehpanız ve evrak dolabınız bulunur rahatlıkla misafirlerinizi ağırlayabilir ve güvenle önemli iş evraklarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Sanal Ofis ve Hazır Ofis Kiralama nedir?
Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber insanlar,geleneksel ofis siteminden giderek uzaklaşarak tercihlerini yeni nesil ofis çözüm sistemlerinden yana kullanmaya başlamıştır.Yeni nesil ofis sistemlerinden, sanal ofis ve hazır ofisler günümüzde çok fazla talep gören iki farklı hizmet türüdür.Peki sanal ofisler ve hazır ofislerin sizlere sunduğu hizmetler nelerdir? İlk olarak Sanal Ofisler,fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir hizmet türüdür.Sanal Ofisler sizlere,firmanızın kurulumunda gerekli olan şirket adresine,prestijli lokasyonlarda sahip olma imkanı verir.Sanal Ofislerin verdiği diğer bir hizmet ise firmalarınıza gelen evrak,kargo ve postaların takibinin yapılmasıdır.Sizlere gelen evrak,kargo ve postalar Sanal Ofis çalışanları tarafından eksiksiz bir şekilde teslim alınır ve sizlere telefon yoluyla geri bildirmi yapılır.Bunlara ek olarak,fiziki bir ortamda çalışma ihtiyacı duyduğunuzda yada özel görüşmeleriniz olduğunda, bir ofisiniz olmamasına rağmen Sanal Ofisler sizlere bu görüşmeleriniz için kullanabileceğiniz toplantı odaları sunar. Verilen hizmetler bunlarla sınırlı kalmamaktadır.Fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen dilerseniz sekreterlik hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.Peki nasıl?Öncelikle sizlere bir (312,850)ile başlayan kartvizitinize de bastırabileceğiniz bir numara tahsis ediyoruz, sonrasında sizlere gelen telefonlar ilk olarak profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanıyor ve daha sonra müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılıyor eğer müsait değilseniz gerekli notlar eksiksiz bir şekilde alınıp sizlere bilgisi veriliyor. Sanal Ofisler yukarıdada bahsettiğim gibi sizlere bir ofisde ihtiyaç duyabileceğiniz bütün hizmetleri uygun fiyatlarla sumaktadır,ihtiyacınız olan hizmeti seçme hakkının size verilmesi ise bu sistemi eksikiz ve vazgeçilmez kılmaktadır. Yeni nesil ofis çözüm sistemlerinin sizlere sunduğu diğer bir seçenek ise Hazır Ofis Kiralama hizmetidir. Fiziksel bir ofise ihtiyaç duyan bir çok kişinin tercihi haline gelen Hazır Ofis Kiralama sistemi, hem sizleri fazla maliyetlerden kurtarmaktadır hem de iş yükünüzü azaltmaktadır. Peki nasıl? Öncelikle kendimize ait olan iş merkezimizde sizlere, sadece sizin olan bir oda tahsis ediyoruz. . Ofisinizin eşyaları Kolay Ofis A.Ş hizmetleri çalışanları tarafından zevkinize uygun bir şekilde dizayn edilmektedir .Bir çok ölçüde ofisimiz mevcuttur yapmanız gereken tek şey ofisinizi seçip çalışmaya başlamaktır.Bu sistemde sizler sadece odanızın yani ofisinizin kirasını ödemekten sorumlusunuz diğer bütün her şey Kolay Ofis A.Ş hizmetleri tarafından yapılmaktadır ve sizlere hiçbir extra ödeme çıkmamaktadır. İnternet, elektrik ,stopaj, aidat gibi fatura giderlerinizin olmaması bu sistemi tercih etmenizdeki en büyük sebeplerden biri olacaktır. Hazır Ofis Kiralama sisteminin sizlere sunduğu diğer bir hizmet ise, ofis çalışanlarınız için extra ücret ödemenize gerek kalmamasıdır. Ücretsiz olarak, sekreterlik hizmetimizden faydalanabilirsiniz, profesyonel takım arkadaşlarımız sizlerin kendi özel sekreteri gibi titizlikle çalışacağından emin olabilirsiniz. Bunlara ek olarak ,temizlik çay ve kahve servisleri yapılmaktadır bunlar içinde extra bir ücret ödememeniz sizleri yine fazladan bir çalışan masrafından kurtarmaktadır. Hazır Ofis Kiralama bir çok firmanın tercih ettiği yeni nesil bir ofis çözüm sistemidir.Kolay Ofis A.Ş olarak sizlere bir ofis de ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetleri eksiksiz olarak sunabilecek çözüm paketleri öneriyoruz. Sizlerin tek yapması gereken ihtiyacınız olan hizmeti seçmek ve hiç vakit kaybetmeden çalışmaya başlamaktır, geri kalan her şeyi bizler sizin adınıza düşünüyoruz😊

Sanal Ofisler Neden Tercih Edilir?
Sanal ofislerin tercih edilmesinde bir çok sebep vardır. Bunlardan en önemlisi sanal ofis sistemiyle minimum ücrete şirketinizi kurabilmenizdir.Stopaj, aidat veya başka hiçbir gider ödemediğiniz sanal ofis sisteminde yaptığımız bir yıllık tebligat adresi sözleşmesiyle müşaviriniz veya muhasebeciniz gerekli başvuruları yaptıktan sonra ofisimizde vergi memurunu ve siz şirket yetkililerini buluştururuz. Açılış veya taşıma işleminizden sonra ise faturanızı keseriz ve mail ortamından size ulaştırırız. Açılış sürecini de son derece basit ve pratik bir bağlama oturtmamız da sanal ofisin tercih edilmesinde bir diğer önemli sebeptir. Sanal ofisin tercih edilmesindeki en önemli tercih edilme sebebine gelecek olursak minimum ücretle şirketinizi kurarken aynı zamanda profesyonel sekreter ekibimiz tarafından ücretsiz şekilde posta,karo ve evrak takibiniz yapılır. Size gelen tüm kargo ve evraklar teslim alınır ve teslim alındığı an internet ortamından görseli size gönderilir. Böylelikle evrak kaçırma ihtimaliniz kalmaz ve hepsinden anında haberdar olursunuz.Örneğin şehir dışında olduğunuzda da sizin adınıza kilitli dolaplarda kargo ve evraklarınız saklanır. Sanal ofisle kurumsallık kazanmak ve bunu minimum ücrete sağlamak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, ofislerimize gelerek görüşme sağlayabilirsiniz.

İstanbul'da sanal ofislerin kullanımı kimler için uygundur?
Son yıllarda ülkemizde, teknolojinin gelişmesiyle artan iş alanları ve bununla doğru orantıda gelişen farklı ofis arayışları ortaya çıkmıştır. Kendi işlerini kurmak isteyen genç girişimcilerin, şubeleşmek isteyen firmaların, gelişmekte olan küçük işletmelerin ve ofis maliyetlerini ve iş yüklerini azaltmak isteyen birçok büyük firmanın tercihi sanal ofisler olmuştur. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde insanların kendi iş yerlerini kurmaları ve prestijli bir lokasyon da ofis sahibi olmaları, finansal açıdan kişileri oldukça zorlamaktadır. Bu noktada birçok kişinin tercihi olan İstanbul Sanal Ofis, firmalara ve kişilere bütçelerine ve ihtiyaçlarına göre birçok ofis çözüm hizmeti sunmaktadır. İstanbul Sanal Ofis,fiziki bir ofis kullanımınız olmadığı halde sizlere prestijli lokasyonlar da yasal bir şirket adresi sağlayan yeni nesil bir ofis çözüm sistemidir. Sadece şirket kurulumunuz için gerekli olan iş adresini sizlere sağlamakla kalmayıp, üzerinizdeki iş yükünü de ,firmanıza gelen evrak ve kargoların takibini yaparak azaltmaktayız. Sizlere gelen evrak posta ve kargoları teslim alıp , telefon yada mail yolu ile bildirimlerinin yapıldığı bu sistem İstanbul gibi yoğun bir şehir de biraz da olsa sizlerin yükünü hafifletmek ve sizlerin sadece işinize odaklanması için tasarlanmıştır. İstanbul Sanal Ofisin sunduğu diğer bir hizmet ise eksiksiz ve büyük titizlikle yaptığımız ‘’sekreterlik’’hizmetidir. Uygun fiyatlarla verdiğimiz sekreterlik hizmetinde ilk olarak sizlere kartvizitiniz de reklamlarınızda ve iletişim bilgilerinizde yazabileceğiniz bir numara tahsis ediyoruz. Sonrasında ise firmanıza gelen çağrılar çalışanlarımız tarafından ,firmanızın ünvanıyla cevaplayıp sizlere yönlendirilmesi yapılmaktadır. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde personel giderleriniz azalmaktadır ve fiziki bir ofisiniz olmasa bile sekreterliğinizin yapılacağı bir imkanınız olmaktadır. İstanbul Sanal Ofis , bu büyük şehirde sizleri, hem maliyet açısından rahatlatacak hem de sizlerin ihtiyaçlarına göre oluşturduğu ofis hizmet seçenekleriyle uygun fiyatlarla en iyi hizmeti almanızı sağlayacaktır

Neden sanal sekreterlik hizmetinden faydalanmalıyız?
Sanal Sekreterlik günümüzde fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan ve genellikle saha ortamında çalışan kişiler için inanılmaz bir fırsattır.Hem ekonomik hemde, iş yükünüzü üstünüzden alan bu sistem yeni nesil bir ofis çözüm tercihidir. Öncelikle firmanız yada şahsınız üstüne özel bir numara tahsisi yapılan bu sistemde, sanal sekreterlik hizmetini almayı bıraksanız bile numaranız size ait olmaya devam ediyor.Sonrasında firmanıza gelen çağrılar profesyonel ekibimiz tarafından firmanızın ünvanıyla cevaplanıp sizlerin müsaitlik durumuna göre sizlere aktarımı yapılır.Müsait değilseniz gerekli notlar alınarak sizlere bildirimi yapılmaktadır.Bu sistemde hem hiç bir telefonunuz cevapsız kalmayacak hemde extra bir personel masrafından kurtularak daha ekonomik bir sistemle ihtiyacınız olan hizmeti alacaksınız.

Sanal Sekreterlik hizmetinin avantajları nelerdir?
Sanal sekreterlik yasal adresiniz veya hazır ofisiniz bizim firmamızdan olsun olmasın faydalanabileceğiniz bir hizmet. Sanal sekreterlik hizmetinde size 850 li veya 312li bir numara tahsis edilir. Bu numaraya gelen aramalar profesyonel sekreter ekibimiz tarafından karşılanır ve arayan bilgisi öğrenildikten sonra size aktarılır. Size ulaşılamadığı veya müsait olmadığınız durumda ise arayan bilgisi not edilir ve iletilir. Böylelikle sizi arayan müşterileriniz sizden önce bir sekreterle muhatap olurlar ve bu size prestij kazandırır . Bunun yanında iş yoğunluğunuzun arasında telefonunuza bakma zahmetinden kurtulursunuz ve hiçbir müşterinizi kaçırmamış olursunuz. Sanal sekreterliğin size ve işinize kazandıracağı kurumsal kimlikten faydalanmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir kolay ofisin profesyonel hizmetlerinden minimum ücretlerle faydalanabilirsiniz.

Sanal Ofis ile Hazır Ofis Arasındaki Farklar Nelerdir?
Sanal Ofis genellikle fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayan kişilerin tercih ettiği bir sistemdir.Sanal Ofisler, şirket kurulumunuz için ihtiyaç duyduğunuz yasal adresi size prestijli lokasyonlarda temin eder.Sanal Ofisler kişilerin ofis masraflarını minimuma indirmek için kurulmuş yeni nesil bir ofis çözüm merkezidir.Fiziki bir ofisiniz olmamasına rağmen ,gelen evraklarınızın düzenli olarak takibi sizin adınıza yapılır,gelen posta ve kargolarınız teslim alınır,mail veya telefon yoluyla size bildirimi yapılır.Dilerseniz sanal sekreterlik hizmetinden de faydalanabilirsiniz.Şahsınıza veya firmanıza bir numara tahsis edilerek ,yasal adresinizin bulunduğu merkezimizde size gelen telefonlar ,profesyonel ekibimiz tarafından cevaplanır ve müsaitlik durumunuza göre sizlere aktarılır.Sizi hem personel masraflarından,hemde ofis masraflarından kurtaracak olan bu yeni sistem,fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan kişiler için çok avantajlı bir çözümdür. Hazır Ofisler ise ,fiziki bir ofise ihtiyaç duyan fakat yüksek ofis maliyetlerinden kurtulmak isteyen kişiler ve firmaların tercihidir.Hazır Ofisler size bir ofisde ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetleri vermektedir.Sadece ofisinizin kirasını ödediğiniz bu sistemde,elektrik,ısınma,internet,aidat,stopaj gibi giderlerin hepsi Hazır Ofis hizmetleri tarafından ödenmektedir.Bunlara ek olarak sizlere,ücretsiz olarak kullanabilceğiniz bir toplantı odası imkanı sunulmakadır.Önceden randevu alarak,toplantı odalarımızdan kullanım sınırlaması olmadan faydalanabilirsiniz.Bunlara ek olarak,hiçbir maaş veya extra ücret ödemeden ,sekreterliğiniz ve çay kahve servisiniz yapılmaktadır.Hazır ofisler , bütün çalışanlarıyla ve verdiği hizmetle ,fiziki ofis ihtiyacı duyan firmalara bir çok avantaj sağlayarak ,maaliyetlerini düşürürken iyi bir lokasyonda ofis sahibi olma imkanı tanımaktadır.

İstanbul'da sanal ofis kiralamanın avantajları nelerdir?
İstanbul'da sanal ofisler , yeni şirket kurulumu yapmak isteyen müşterilerimizin , işlerini online platformdan yürüten ve fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan iş sahiplerimizin fazlasıyla tercih ettiği bir sistemdir. Sanal ofis sisteminde size gelen tüm kargo ve evraklar profosyonel asistan ekibimiz tarafından sizin adınıza teslim alınır ve size eş zamanlı olarak internet aracılığıyla görüntüsü gönderilir. Eğer sizin için aciliyeti olan veya içeriğini görmeniz gereken bir evraksa onayınızla birlikte içeriği de açılıp gönderilir ve siz gelip teslim alana kadar güvenle saklanır. Böylelikle siz evrak kaçırmamak için sürekli sabit bir lokasyonda kalmak zorunda kalmazsınız. Bununla beraber homeoffice çalışma koşulunda bile profosyonel ve kurumsal bir görünüm adına size çok yardımcı olacak sanal ofis adresinizi kartvizitinize de rahatlıkla bastırabilirsiniz.Bununla beraber tüm bu süreç yasal olup , şirket kurulumu masraflarınızı minimuma indirmenizi sağlar. Düşük maliyetlerle işinizi kurup şirketinize merkezi lokasyonlarda bulunan sanal ofislerimizle kurumsal bir kimlik kazandırabilirsiniz.

Hazır Ofisin Maliyet Açısından Avantajları Nelerdir?
Hazır ofisin bir çok avantajı vardır . Bunlarden en önemlisi maliyet açısından fiziki bir ofise sahip olduğunuz diğer tüm ofis sistemlerinden en uygun fiyatlı olanı olmasıdır. Hazır ofislerimizde uyguladığımız herşey dahip konseptle ofis kiranız dışında başka hiçbir gideriniz olmaz. Aidat veya spopaj vergisi ödemezsiniz. Bununla beraber elektrik,su, doğalgaz gibi giderlerinizi biz karşılarız. Size ve işinize uygun mobilyalı olarak hazırlanır ve ofisiniz sadece sizin kullanımıza açıktır. Yani sizden başkası kullanamaz, anahtarı sadece sizde bulunur. Böylelikle güvenle eşyalarınızı ve cihazlarınızı ofisinizde bırakabilirsiniz ve rahatça çalışma alanınıza işlerinizi yürütebilirsiniz. Ofis giderlerinizden tasarruf ettiğiniz maddi varlığınızı ise reklam gibi başka alanlara yönlendirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve boş ofislerimizin görselleri için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz .

Sanal ofislerin güvenilir olma ebepleri nelerdir?
Öncelikle Sanal Ofisleri tercih etmeniz her zaman için daha güvenlidir. Çünkü firmanıza ve sahsınıza gelen bütün evraklar postalar ve kargolar eksiksiz bir şekilde çalışanlarımız tarafından teslim alınıp sizlere anın da bilgisi verilmektedir. Teslim alınan belgeler ve kargolar sizlere verilene kadar ofislerimizde muhafaza edilmektedir. Evrakların kaybolması,teslim alınmaması gibi durumlar kesinlikle yaşanmamaktadır. Bunlara ek olarakn dilerseniz sekreterliğiniz de yapılmaktadır. Sizlere tahsis ettiğimiz numaraya gelen cagrılar firmanızın ünvanıyla cevaplanıp sizlere aktarımı yapılmaktadır.Müsait olmamanız durumunda sizler için gerekli notlar eksiksizce alınıp sizlere bildirimi yapılmaktadır

Sanal ofislerin tercih edilme sebepleri nelerdir?
Günümüzde geleneksel bir ofis açmak artık daha da maliyetli bir hale gelmiştir.Özellikle İstanbul'da prestijli bir lokasyonda ofis sahibi olabilmeniz için ciddi miktarlarda kira ödemeniz gerebilir.Sadece kira ödemeklede kalmayıp ,ofisinizin stopaji,aidatı,fatura ve personel giderleride finansal açıdan bir çok kişiyi zorlamaktadır.İnsanlar için artık prestijli bir lokasyonda ofis sahibi olabilmek uzal bir ihtimal gibi görünsede ^^Hazır Ofis^^sistemiyle , artık herkes ofis sahibi olabilmektedir. Hazır Ofis sisteminde sadece kiraladığınız ve size tahsis edilen odanızın kirasını ödemekten sorumlusunuzdur.Bunun dışında hiç bir ofis gideriniz bulunmamaktadır. İnternet,elektrik,aidat,stopaj gibi tüm giderlerden muaf olmanız ekonomik açıdan sizleri oldukça rahatlatacaktır.Bunlara ek olarak, ücretsiz olarak sekreterliğiniz çalışanlarımız tarafından yapılacak ve sizlere gelen bütün evrak,kargo,postaların takibide yapılacaktır.Misafirleriniz geldiğinde karşılanması yapılacak ve ofisinize çay-kahve serviside yapılacaktır.Verilen bu hizmetlerle sadece ofis giderlerinizi minimuma indirmekle kalmayıp personel giderlerinizide oldukça azaltmaktasınız. Üstelik çok uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz ofisinizde geleneksel bir ofisde ihtiyacınız olan herşeye sahip olacaksınız.
click for english
sanal ofis ankara sanal ofis eofis ortak ofis paylaşımlı ofis kiralık ofis yasal adres ankara coworking ankara resmi adres
sanal ofis

sanal ofis ankara şişli istanbul

Alexa
sanal ofis ankara sanal sekreter ankara hazır eşyalı ofis ankara kiralık toplantı salonu ankara kiralık seminer salonu ankara yasal adres temini ankara yasal adres hizmeti ankara sanal ofis fiyatları sanal ofis nedir eofis ankara sanal ofisler ankara paylaşımlı ofis ortak ofis coworking ankara