free simple web templates
SANAL OFİS AVANTAJLARI
Her alanda pratik çözüm arayışında olduğumuz bir çağda yaşamaktayız.Bu çözüm arayışlarının başında iş hayatı gelmektedir.Geleneksel ofislerin yerini sanal ofislere bıraktığı günümüz iş dünyasında bu terimi iyi tartışmak ve tanımlayıp,tanıtmak çağa dair çözümler arayan iş sahipleri için faydalı olacaktır. Sanal ofis; herhangi bir fiziki ofis ortamına ihtiyacı olmayan şirket sahiplerinin tercih ettiği akıllı ofis çözümlerinden birisidir.Prestijli bir lokasyonda resmi adres sağlayarak şirket kuruluşunu gerçekleştirirken ,aynı zamanda ihtiyaç duyulan çözümleride beraberinde getirir. AVANTAJLARI
* Sanal ofisle çalışmaya başlamak için büyük bütçelere gerek yoktur.
* Şirketinize gelen çağrıları profesyonel sekreterin yanıtlaması karşı tarafta olumlu izlenim bırakacaktır.
* Sanal ofis hizmeti ile resmi bir adrese sahip olacaksınız.
*Siz nerede olursanız olun ,telefonlarınız cevaplanır ve size bağlanır.Müsait değilseniz not alınır size bilgi verilir.Özellikle saha çalışanları için bu büyük bir avantajdır.
* Sanal ofis bir gün içinde kullanıma hazırdır.
* Gerçek bir ofise oranla kurulumu da ,kullanımı sonlandırması da oldukça masrafsız ve kolaydır.
*Herhangi bir masraf ( elektrik,su,doğalgaz,stopaj )olmaksızın kesilen sanal ofis hizmet faturası masraf gösterip vergiden düşülerek avantaj elde etmiş oluyor.
*Yetkili istediği terde çalışırken ofisi sabit adreste profesyonel ekiplerce yönetiliyor.
*Sunulmuş olan toplantı alanından faydalanıp kalabalık iş görüşmelerini gerçekleştirebiliyor.
*Birden fazla şirkete hizmet veren sanal ofisler şirket sahiplerinin birbirleriyle ticari ilişkiler kurmasına,bu anlamda çevrelerini genişletmelerine imkan bulacakları bir ortam oluşturuyor.
Böylece oldukça ve meşakatli günümüz iş dünyasında sanal ofis hizmeti pratik,akılcı ve rasyonel hizmetleriyle iş kurmak isteyenlerin mevcut şirket sahiplerinin tercih edebileceği etkin çözümler sunmuş oluyor.
Adres

Oğuzlar Mah. 1397 Cad. No: 11
Balgat / Çankaya / Ankara
                   

iletişim

Email: info@kolayofis.com
Tel : +9  (0312) 750 00 00               Faks: +9  (0312) 750 01 01

Links

Hakkımızda
Banka bilgilerimiz
Kariyer