free simple web templates
SANAL OFİSLER YASALMIDIR?

Sanal ofis, çoğunlukla fiziki olarak bir ofise ihtiyacı olmadan çalışan kişiler tarafından tercih edilen ve günümüzdede geniş sınırlara yayılan bir ofis çözümüdür.
SANAL OFİS;
Şirketinizin kurulumunu gerçekleştirmek için resmi adresi sağlar ve siz müşterilerinizi prestijli bir lokasyonda karşılarsınız. Peki bu kişiler , yani fiziksel ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişiler kimlerdir?
*Genellikle freelance ve proje tarzı çalışan
*Girişimciler
*Sürekli seyahat eden kişiler
*Şantiye sahasında çalışanlar
*Müşteri ziyaretine gidenler
*Danışmanlık –Denetim yapanlar
*Homeoffice şeklinde çalışanlar
Bu kişiler işlerini fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan genellikle sanal ofisler sayesinde yürütürler. İşlerini sanal ofisler sayesinde dışarıdan yürütenler için gelen çağrıların cevaplanması ,kargoların teslimatı ve kaybolmadan saklanması ve diğer araç gereçler için teslimatların zamanında gerçekleşmesi büyük önem taşır.Kısacası herşeyin planlı ve profesyonel bir şekilde yürütülüp iş verimini yüksek tutmaktır. Kolay Ofis'de sanal ofis hizmeti aldığınızda ofisiniz için yasal ve güvenli adres ,çağrı hizmeti ve kargo gibi teslimat hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca toplantı odalarını ,toplantı salonlarını kullanarak gelen müşterilerinizi güzel karşılama,ayrıca işinize yürütürken size sunulan çay,kahve ikramları gibi imkanlardan da yararlanabilirsiniz.Bu hizmetler sizin için yapılırken size düşen sadece işinizle ilgilenmek olacaktır, böylece iş veriminiz artacaktır. SANAL OFİS YASAL MI ?
Bundan hiçbir şekilde şüpheniz olmasın. Çünkü Kolay Ofis bünyesinde binlerce gerek sanal ofis gerekse hazır ofis hizmeti alan kişiler mevcuttur ve yasaldır.Vergi dairelerinde Nace kodu ile faaliyet göstermekteyiz. Sözleşmemizin ardından ve başvurunuzun ardından vergi memuru ofisinize gelir ve açılışınızı yapar. Sizde o andan itibaren ticari faaliyetinize başlayabilirsiniz.Sizde ofisinizi Kolay Ofise taşıyarak hem yasal adres gösterme hemde yukarıda bahsettiğimiz imkanlardan yararlanabilirsiniz.Böylece sizi yoracak şeyleri düşünmeden işlerinize odaklanır ve gereken verimide alırsınız.Bunun için Kolay Ofise uğrayıp bir çay içmeniz yeterli olacaktır.
Adres

Oğuzlar Mah. 1397 Cad. No: 11
Balgat / Çankaya / Ankara
                   

iletişim

Email: info@kolayofis.com
Tel : +9  (0312) 750 00 00               Faks: +9  (0312) 750 01 01

Links

Hakkımızda
Banka bilgilerimiz
Kariyer